Jak se nebát schůzek

Anonymní
5.11.20 23:57

Jak se nebát schůzek

Zdravím, zítra mám dvě schůzky v Praze, každou s jiným mužem (domlouvali jsme se přes jednu nejmenovanou seznamku). Do Prahy to nemám zrovna nejblíž - přes 100 km. Pojedu vlakem. Nyní mě ale přepadla úzkost, co když mi něco udělají, skoro vůbec je neznám a jsou téměř o 20 let starší než já (mně je 22). Píšeme si jen dva dny. Za každou schůzku dostanu nějakou finanční odměnu.
Jak se přestat bát? Nějak tu úzkost nemohu vypustit z hlavy.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
28201
6.11.20 00:35

Nikam nejezdi. Je nouzový stav.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2774
6.11.20 00:38

Ty jsi prostitutka, že se scházíš s o dvacet let staršíma za finanční odměnu, nebo o co tam jde?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.11.20 00:39

Nejela bych…a pro příště bych si hledala mladšího :srdce: nemám nic proti párům s věkovým rozdílem, ale zrovna v tvém věku bych se s prominutím nezakopávala se 45 letými muži co mají jiné potřeby ;)

• Citovat
  • Nahlásit
3102
6.11.20 00:42

No, kdyz nepojedes, prestanes se bat URCITE. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60869
6.11.20 03:42

Slapes? Jinak si neumím představit, proč za schůzku dostaneš prachy.. Nikam nejezdi a jebp strachu :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.11.20 07:01

Ano, dělám společnici. :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
3102
6.11.20 07:43

Tak si zrid pojistku, reknu nekomu, kam a s kym jdes, kdyz te nekam preveze, posli i fotku. A chlapi at to vi. Jestli si te tam privaze k topeni, abys mu zprijemnovala cas do konce nouzoveho stavu, muze kamoska vyslat policii.

A nechces radsi na brigadu do obchodu, kdyz teda asi nic neumis? Tam te nepodriznou urcite.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1470
6.11.20 08:29

Kdo se bojí, nesmí do bordelu… Docela si koleduješ 8o :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2023
6.11.20 08:38
@Anonymní píše:
Zdravím, zítra mám dvě schůzky v Praze, každou s jiným mužem (domlouvali jsme se přes jednu nejmenovanou seznamku). Do Prahy to nemám zrovna nejblíž - přes 100 km. Pojedu vlakem. Nyní mě ale přepadla úzkost, co když mi něco udělají, skoro vůbec je neznám a jsou téměř o 20 let starší než já (mně je 22). Píšeme si jen dva dny. Za každou schůzku dostanu nějakou finanční odměnu.

Jak finanční odměnu? :lol:
Tak to není přes seznamku klasický, ale píšeš, že jsi společnice. Takže přes agenturu dohazující ženský chlapům za prachy.
Nejela bych. Budou to nejspíš zoufalci :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28201
6.11.20 15:24

Jestli i přes rady nikam nejezdit přesto pojedeš, sdílela bych polohu s někým, komu důvěřuju. Aby kdyžtak zalarmoval policii. Ale nechápu, že máš zrovna tohle zapotřebí :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57452
6.11.20 15:27
@Anonymní píše:

Kdo se bojí nesmí do lesa. To si musíš rozmyslet, jestli chceš randit nebo se bát.
A proč sis vybrala takové staré?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28985
6.11.20 15:36
@Anonymní píše:

Osobně bych si sehnala jakoukoliv jinou brigádu, než sex za peníze… 8)

Jestli je to nutné, tak aspoň si pohlídat, aby Ti něco nedali do pití, nesundali si prezervativ, nenatáčeli Tě.
To jištění kamarádkou bych nedělala…říct jí pravdu, budou drby.

Kolik chlapi platí, že jsi ochotná tak riskovat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7213
6.11.20 16:04
@free333 píše:
Osobně bych si sehnala jakoukoliv jinou brigádu, než sex za peníze… 8)

Jestli je to nutné, tak aspoň si pohlídat, aby Ti něco nedali do pití, nesundali si prezervativ, nenatáčeli Tě.
To jištění kamarádkou bych nedělala…říct jí pravdu, budou drby.

Kolik chlapi platí, že jsi ochotná tak riskovat?

Byznys je byznys :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28985
6.11.20 16:08
@Plmo píše:
Byznys je byznys :mrgreen:

A přemýšlím, jak se to dělá, aby vůbec zaplatili? :)

Jestli chtít peníze dopředu, protože kdyby se mělo platit až po, tak chlap řekne, že to nestálo za nic a bude chtít slevu anebo odkráčí bez placení a zakladatelka s ním neudělá vůbec nic, ještě bude ráda, že ji jednu nenatáhne…

Je to těžké zaměstnání, lemované krví, potem a slzama ( a dalšími výměšky samozřejmě), není to pro každého… :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama