Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Holky zlate dekuji, ani nevite jakou silu jste mi daly a hodne velkou podporu diky moc…snad to nejak prekousnu
![]()
Asi zacnu delat nejake kurzy
jenze u me je ten problem, ze jsem od rana do vecera v praci, jsem kvetinarka
a uz jine aktivity ani nestiham, akorad delam prilezitostne nehty a pak s pritelem dost cestujem o vikendu…tak uprimne do programu uz nenacpu nic…a kde je domacnost a vareni vid?
![]()
@lovesmile No to tak bývá..tak ti přeju aby ses těch nových prsou dočkala.. ![]()
@Viollett píše:
@Jimichanga
Taky by se mi prsa sikly![]()
![]()
Výborně..
nová rada jak otěhotnět..zaměřte se na nová prsa.. ![]()
@Viollett Já bych na tom byla stejně..:D ale vidíš? máme cíl se zaměřit na šetření..a následně penízky můžeš šoupnout do nového kočárku.. ![]()
@Viollett píše:
Anonymni :
Co dodat, krasne napsano a musim rict, zes to mela tedy taky dost trnity!
Urcite souhlasim s obema nahledy na danou situaciale to je presne to, ze ja to taky hodila za hlavu, zacla cvicit, hodne makat, starat se o sebe a cestovat, ale stale nic…
jen uz si zacinam spise myslet, ze po tom roce a pul aktivit jsem se odreagovala mockrat na to aby to klaplo a mozna tedy bude problem jinde…bud ve me nebo v priteli, coz ted resime
![]()
Kazdopadne dekuji
![]()
![]()
Po roce a půl domácího snažení už je dávno čas na to, aby jste navštivili odborníky. My jsme šli po roce neúspěšného snažení. Je na čase zjistit, zda je někde problém ![]()
@LolitkaP píše:
Už asi nemám co řešit, všechno je v klidu, ustálené, čekám jen na to mimčo.Dá se říct, že na to tlačím, protože ten čas tak strašně letí…je mi 33 a vím, jak rychle uběhly ty 4 roky od vysazení HA, bojím se jen, že se „párkrát“ vyspím a budu na mimčo „stará“
Bojuj, bojuj, bojuj:hug:
Až toho budeš mít opravdu plné zuby, bude se Ti to protivět, dej si pauzu
Ten boj za to stojí a věř, že štěstí se jednou unaví a sedne na tebe
Nelze mít do nekonečna jen pořád smůlu
![]()
@Viollett píše:
@panikockova :
Ahojky jsem rada, ze mi rozumis, presne kolem me vsecky kamaradky zname atd…tehotny a ja byla zrovna v dost tezkych chvilich snazeni pres rok a stale nic…a ty vety mi opravdu nepomohly…vzhledem k tomu, ze kdyz clovek chce dite, tak na to logicky mysli, ze jo…
![]()
ale zase maj holky pravdu v tom, ze spouste holkam se podarilo odreagovat a sup, zakopany pes byl ve psychice…
husty… Jenze mi rekni cim se uz mam odreagovat???
![]()
Všechny, úplně všechny známé, co se snažily rok, dva, čtyři po samozřejmě nečekaném a už vzdaném úspěšném otěhotnění konstatovaly, že tomu vždy předcházela nějaká změna v životě. Krize v partnerství, rozjezd podnikání, stavba domu, stěhování, prostě cokoli, co na čas odvedlo jejich podvědomí úplně jiným směrem.
Psychika je opravdu děsná čarodějka…
@berry4
ja uz se odreagovala, ale neklaplo to…budu se vice snazit odreagovat
ale pravdu mas velikou
![]()
Violett zkuste navštívit lékaře ať máte jistotu, že je to vůbec ve vašich možnostech počít přirozeně ať máte jistotu, třeba zjistí, že partnerovy spermie nejsou zcela ideální nebo jsi třeba alergická na obal jeho spermií apod.(to se dá řešit, že vyberou ze vzorku ty ideální spermie a udělá se inseminace…to jen tak například) nebo zjistí něco dalšího dobře řešitelného neboj
Existuje spousta zádrhelů, ale hodně se jich dá překonat ![]()
A s tou psychikou, ono někdy se jen přesvědčujeme, že už na to nemyslíme, ale v podvědomí to pořád je, je to těžké
Přeju štěstí!!!
@Staar
ano mas pravdu. uz to taky resime, tak uvidime
nicmene s tou psychickou strankou je to opravdu slozite…mozna si opravdu jen nalhavam, ze to nereim uz tak jako driv
, ale stejne by me zajimalo jak je to mozny, ze se dokazem tak zablokovat…
![]()
Ahojky holky??
Nejake nove zkusenosti a rady???
A chtela jsem se jeste zetat mimo tema, zda je z Vas nekdo kuracka? A jak jste to mely s tehotenstvim?? Mela z Vas nekdo problem otehotnet atd…? ![]()