Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Tak mě napalo něco pro odlehčení, jak to u Vás vypadá po sexu? Sice jsem ted sama ale já vždy kápnu na chlapa, který po sexu začne vymetat ladničku, špajzku, kredenc a láduje se jak kdyby se vrátil z maratonu ![]()
a já se přiznám, že nejsem pozadu
prostě po tom milkování nějak vytráví, že jo?
![]()
Klidně si udělám chleba ve vajíčku, zapiju to kakaem
já vím, že životospráva dostává pořádně nafrak a dělat by se to nemělo
ale vždycky to pak vypadalo, že žereme jak polský zájezd ![]()
Tak jak, máte to taky někdo, popřípadě čím se ládujete
![]()
Nic zvlastniho, akorat po me pak uz tolik neleze jako pred..
Usínám.
Takže nevim. Ale jído je fakt to poslední, na co myslím.
Pokud hned neusnu tak se nafutruju zmrzlinou - prostě, chce to zchladit ![]()
@Anonymní píše:
Usínám.Takže nevim. Ale jído je fakt to poslední, na co myslím.
Na jídlo myslím pořád ![]()
@kreali píše:
Jdu na cigaretu, nějak je na ni větší chut po sexu
tu jsem si vždycky dala před tím, než jsem začala něco loutat ![]()
Jdeme se napít, navštívit koupelnu, wc, dáme si pusu a spát pokud jde o noční sex
, pokud o rychlovku během dne, tak taky koupelna, wc, pití a jdeme si po svém, já třeba dovařit oběd a chlap něco na zahradu nebo se rozvalí na sedačce v obýváku ![]()
Edit: a mívám chuť na čokoládu
![]()
Příspěvek upraven 28.12.12 v 16:31
@jaja84 píše:
Jdem se napit, dame si cigaro a padnem k tv
asi tak nějak
ale jako první jdeme do sprchy ![]()