Jak vybrat nejlepší autosedačku

19
18.7.13 14:15

jak vybrat nejlepší autosedačku

Holky prosím poraďte někdo nějakou dobrou a bezpečnou autosedačku, děkuji. Je toho mraky vůbec nevím co vybrat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24160
18.7.13 14:17

Měla by jsi asi napsat pro jaký věk/kila. Jinak se podívej na testy ADAC.
Já mám Maxicosi Pebble.

Příspěvek upraven 18.07.13 v 14:18

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6955
@pikola píše:
Měla by jsi asi napsat pro jaký věk/kila. Jinak se podívej na testy ADAC

za me romerka nebo maxi cosi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58857

@Nelkas vybranou vyzkoušej ve vlastním autě - dobrý prodejce dovolí - né každá sedačka sedí do každého auta.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4725
18.7.13 14:20

Romer, roky na špici bezpečnostních testů u nás i v zahraničí se svými autosedačkami.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10482
18.7.13 14:34

Jednak podle věku a váhy dítěte - dostaneš se do nějaké kategorie sedačke. a apak podle ADAC testů http://www.adac.de/…default.aspx tam si najdeš danou kategorii a vybereš bezpečné. a pak podle toho, jak se ti budou líbit ty bezpečné.

rozhodně dávno neplatí, že roemer a maxi cosi. obě značky mají super výrobky i své propadáky, sedačky, co nejsou zrovna ideální, a dobrých značek, resp dobrých sedaček od jiných značek je celá řada, teď třeba překvapivě v katg 0+ vyhrála Peg perego a dostala sehr gut!!

sama jsem měla roemer a byla jsem jen zklamaná, prodala jsem jí. měla jsem smůlu na blbou kolekci - rok výroby. testy měla dobré, vypadala fajn, ale bohužel.. takže doporučuju i přečíst recenze, jestli s tím typem nejsou problémy..

mám samozřejmě pár svých favoritů.. a nejvíc jsem spokojená se cybexem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9109
18.7.13 14:41

My mame Romer, jak ten od 9-18, tak 18-36 a neprosta spokojenost :) je krapet drazsi, ale myslim ze ne o moc nez ostatni autosedacky. Mrkni na ADAC, tam je mraky testu vsech autosedacek co si vzpomenes, jsou tam i videa. Taky je plno recenzi jak je kdo s konktretni spokojenej. Urcite ji vyzkousej do auta, at tam sedi, kazdy sedadlo je jinak tvarovany a polozeny a ne vzdycky tam autosedacka sedi dokonale a mas pocit, ze se tam mele, i kdyz je pripoutana.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
150
18.7.13 14:50

Cybex pallas2fix maximální spokojenost :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2906
18.7.13 15:02

My máme

0-13 kg - Cybex Aton 2 Gold Line 2013
9-18 kg - Maxi-Cosi - Maxi Cosi Tobi
15-36 kg - Cybex Solution X2

Minulý rok vyšly všechny autosedačky v testech dobře, letos vnich asi nebyly, netuším, ale minulý rok byly ve své kategorii nejlepší, nebo třeba druhé nejlepší. Jsme s nimi spokojení. Dcera ještě pořád sedí Cybex Solution X2, ale syn už má z této sedačky jen podsedák. Dvojčata holky mají Tobi a taky se jim v tom hezky sedí, Cybex Aton jsme měli, když byly holky ještě malé a taky jsme s nimi byli spokojeni, takže teď jsme tuto autosedačku pořídili i ještě nenarozenému synovi. Jsme s nimi spokojení a patří k jedněm z nějbezpečnějších na trhu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
140
18.7.13 15:19

My máme BESAFE IZI COMBY, O-18kg. Isofix v proti směru a tříbodový pás po směru. Je sice drahá, ale šlo nám hlavně o bezpečnost! Takže malá jezdí v proti směru jako ve vajíčku. A když je potřeba přendat sedačku do jiného auta bez isofixu, tak je přidělaná na tříbodový pás po směru.
http://babycar.cz/…-25-mbk.html

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2906
18.7.13 15:33

@Danielkaa Ta cena je teda brutus i když sedačka je určitě bezpčná. Koupit takovéhle dvě pro dvojčata, tak se asi nedoplatím. Místo toho mám za cenu dvou BESAFE autosedaček, 5 autosedaček, které jsou také vysoce bezpečné. Ale autosedačka se mi líbí, až na tu cenu :mrgreen:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
423
18.7.13 15:43

Rozhodne doporučuji autosedačku s isofixem. U nas vede Recaro. :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
140
18.7.13 15:51

@Gituš To teda, cena je hrozná. Švagrová nám ji doporučila, že jsou s ní spokojení. Mají teda větší auto Fort Galaxi, takže ani ta velikost sedačky jim nevadí. My máme Fiat Stilo a jde to znát, sedačka spolujezdce je uplně vepředu jinak by jsme tam dětskou sedačku nenacpali :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: A když dávám malou do sedačky, tak je mín místa a hůř se tam dává jak je čím dál větší. Až budeme kupovat jiné auto, tak určitě vyšší. Peníze na ni dostala Nelly k narozeninám od tchánovců, takže jsme neváhali. Bydlíme na vesnici za Brnem, takže jezdíme skoro ob den nakupovat, každý víkend na vysočinu k rodičům (oba pocházíme z Vysočiny) a druhý den na výlet. A taky jezdíme asi jednou do měsíce do Prahy k přítelově sestře a její rodinou. Takže hodně cestujeme a nesedíme doma a i to bylo proč jsme sáhly po takové sedačce. Kdyby nebyly penízky, tak určo máme jinou! :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2237
18.7.13 15:52

@Danielkaa Taky jí mám teď vyhlídlou, ale u nás jí nikde nemají :,( tak musím prvně někam zajet a vyzkoušet. A jak se malé líbí v protisměru? Mě s tím pořád všichni straší že bude řvát, ale ona nikdy neřvala ani ve vajíčku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1491
18.7.13 15:57

Já mám Concord intense 2011 a pak pro větší Concord transformer T Pro :) Koukni na testy a vyzkoušej si jí pak v autě :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama