Jak vypadat na svůj věk?

Anonymní
26.9.20 11:24

Jak vypadat na svůj věk?

Trápí mě, že ve svých dvaceti letech pořád vypadám tak na 15..Hlavně, když vidím ostatní holky, které naopak ve svých patnácti vypadají na dvacet..a dost se to podepisuje i na mém sebevědomí, hlavně mám pocit, že mě i ostatní pořád trochu vnímají jako dítě, hlavně v práci..
Občanku samozřejmě chtějí taky skoro všude :D před pár měsíci jsem si nechala skoro o polovinu zkrátit vlasy a myslím si, že mi to na věku trochu přidalo, ale prostě to pořád není ono..
Budu ráda za všechny tipy :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24689
26.9.20 11:29

Tak můžeš třeba přibrat, hodně jíst, málo spát, staromódně se ne/líčit, česat a oblékat a výsledky určitého opotřebení se brzy dostaví.
A ted vážně. Počkej deset, patnáct let. Pokud budeš v 35 vypadat na 30, už ti to vadit nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7648
26.9.20 11:34

Ve tvém věku mě to taky štvalo. Teď se mi blíží 40 a vidím to jako velkou přednost :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2978
26.9.20 11:35

Buď ráda, až budeš starší, tak to oceníš. Mě je 31 a už prý vypadám na 18 :lol: Dlouho mi tipovali jen 12,takže tě chápu. I mě to dlouho štvalo, ale pak jsem se s tím smířila a neřeším to. Ono se to může v nějakým věku otočit a budeš vypadat starší. Takže spíš si to užívej :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
232
26.9.20 11:41

Mě je 27, obcanku už vytahuju sama od sebe. Některé dvacítky vypadají starší jak já. Ze to šestileté děcko vedle mě je moje dcera a ne sestra, to mě taky nikdo nevěří :mrgreen:
No a co, jsem ráda. Taky jednou budeš, neboj :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1421
26.9.20 11:50

Věř, že ono ten čas kdy roky letí nahoru budeš vypadat pořád mladší, budeš jen ráda. Mě táhne na 40 a vypadám o 10 let mladší jsem jen ráda. ;)
Díky bohu, že nevypadám na 50, jak spoustu takových maminek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2228
26.9.20 11:50

Buď ráda, mě ve čtrnácti nechtěli dát nižší vstupné na koupaliště, že je mi už určitě víc. Občanku po mě nikdy nikdo nechtěl a to jsem od 15 chodila na diskotéky. Ve dvaceti mi hádali skoro třicet :roll: to potěší že…v 35 mi jedna hádala 40… to nechceš, buď fakt ráda, že vypadáš mladší a užívej si to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26296
26.9.20 11:55

Jako je, v pozdějším věku je to príma, ale zakladatelka by to teď chtěla přesně obráceně…
A zajímavé je, že ženy z EM většinou vypadají mladší. Nepotkala jsem tu příspěvek, že by nějaká vypadala na víc než jí je ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
142
26.9.20 11:56

Já v 18 vypadala na 12, to byla sranda třeba v autoškole 🙂. Už jsem slyšela třeba narážky “s tebou já bych nemoh’, nejsem pedofil” apod. Ale se vzrůstajícím věkem je to spíš výhoda, pořád vypadám jak studentík :palec:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
639
26.9.20 12:01

Ahoj, mě je 27 a téměř každý mi odhaduje okolo 18 :mrgreen: v chladných měsících kdy mám zahalená tetování po mě občanku žádají pokaždé :lol: když jdou vidět, tak už je hloupé koukají :nevim: Někdy mě to taky štve ale zase na druhou stranu, víš jak budeme krásné ve stáří :palec: a co by zato spousta žen dala ;) nestresuj se s tím, každá jsme prostě nějaká :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
328
26.9.20 12:03
@petule9 píše:
Ve tvém věku mě to taky štvalo. Teď se mi blíží 40 a vidím to jako velkou přednost :wink:

Můžu jen souhlasit je mi 42 a hádají mi na 30 to potěší :mrgreen: někteří ti budou závidět že vypadáš tak mladě :mavam: až ti bude co nám

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
14434
26.9.20 12:49

Nos spíše ženské, než sportovní oblečení, spíše elegantnější, než pohodnou obuv. Jestli nevíš jak na to, tak tenhle systém by ti mohl docela usnadnit experimentování s hledáním vlastního stylu
http://www.tanahavlickova.cz/…-octo-codes/

Používej makeup - decentně - jinak to dopadne jako když si holčička hraje s máminejma šminkama - rozhodně se to neuč od influencerek, jejich líčení je na fotky a videa, ne na denní nošení- poraď se o tom s nějakou vizážistkou, jejíž práce se ti líbí a která prezentuje svoji práci na ženách rozličného věku a tvaru, ne jen na mladých modelkách.

Srovnej si držení těla, choď rovně, nehrb se a nauč se pohybovat sebejistě. Ono i ten naučený pohyb trošku srovná tvoje sebevědomí a v okamžiku kdy si nebudeš pripadat jako nejistá malá holka, tak tě tak okolí nebude vnímat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
232
26.9.20 12:51

@Malaga no vidíš, zrovna příspěvek nad tebou píše IvaX, ze ji hádají víc :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2168
26.9.20 13:08

Nech se ostříhat, klidně i nakrátko, asymetrický střih, výraznější líčení a pořídila bych si brýle, ideálně černé plastové obroučky. Co se oblečení týče, tak nevím. Na pouzdrovky a ženský styl jseš ještě mladá, ideální sportovní elegance. Vynechala bych mikiny s kapucí, pořídila si kožené (koženkové) bundička, nebo dzinovou bundu, bílé tenisky, džíny, košile. Určitě kabelku ( velkou) místo batohu.
Dost záleží na pracovním zařazení. Do kanceláře bych vzala úzkou sukni, košili, ideálně body a šmrncovni boty na podpatku (ne klasické lodičky!!).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
466
26.9.20 13:14
@Anonymní píše:
Trápí mě, že ve svých dvaceti letech pořád vypadám tak na 15..Hlavně, když vidím ostatní holky, které naopak ve svých patnácti vypadají na dvacet..a dost se to podepisuje i na mém sebevědomí, hlavně mám pocit, že mě i ostatní pořád trochu vnímají jako dítě, hlavně v práci..
Občanku samozřejmě chtějí taky skoro všude :D před pár měsíci jsem si nechala skoro o polovinu zkrátit vlasy a myslím si, že mi to na věku trochu přidalo, ale prostě to pořád není ono..
Budu ráda za všechny tipy :)

Mě je 24, mám 2 letou dceru. Před pár měsíci jsem byla na chirurgii a doktor se hrozně divil že že mi je kolik je, prej si myslel že mi je 16 :mrgreen: tak jsme se aspoň zasmáli. Tohle se mi stává často, ještě se mi nestalo že by po mě nechtěli občanku. Mě to vůbec nevadí, jsem s tím spokojená, až mi bude 40,možná budu vypadat na 32. Moje sebevědomí tím nijak netrpí. Moc nechápu proč se to na tvém sebevědomí podepisuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama