Reklama

Jak vypnout mozek v noci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Hanyžka1
Stálice 66 příspěvků 03.10.18 07:46
Jak vypnout mozek v noci

Dobré ráno, asi je nás víc, komu jen co večer lehne, začne šrotovat mozek, myšlenky se válí jedna přes druhou, hlavně ty nepříjemné. I když vstanu, vezmu knížku, zapnu TV, a znovu jdu spát začne stejný kolotoč. U televize relativně spím, pokud hraje, a na to si v žádném případě nechci zvykat, čaje, léky, byliny nepomáhají. Máte prosím nějaký recept? Jinak blbě spím celý život. Noc bez probuzení si nepamatuji.

Reklama

Reakce:

kve-tinka
Závislačka 4368 příspěvků 7 inzerátů 03.10.18 08:22

Mi proste pomuze byt totalne ztahana a nebo dvojka bileho;proste otupit mozek. Taky spatne usinam,casto se budim…spanek dohanim spanim po obede. To relativne usnu lip.

acimedaca
Nadpozemská drbna 25843 příspěvků 03.10.18 08:53

Já si představuji při ulehnutí něco příjemného, i když třeba nereálného - jak vyhraju ve sportce, co si za to koupím, kam pojedeme…nebo že jedeme na dovolenou, kam, co tam je - zaměřuji se na ty detaily, ono to pak působí jako počítání oveček :-) A nebo si čtu před spaním nějakou vtipnou knížku - třeba Saturnina :-)

Zireael
Ukecaná baba ;) 1743 příspěvků 03.10.18 08:54

Před usnutím si pouštím audioknihu, to mluvené slovo mě dobře uspí.

Uživatel je onlineEmimin7
Echt Kelišová 8842 příspěvků 03.10.18 08:57

Jestli to mas cely zivot, tak je to asi lehci spankova porucha. Ta se da jednoduse lecit. Otec to take mel skoro do sedesati, az jsem ho prekecal jit k doktorovi. Dostal prasky, ovsem ne uspavadla, ale skutecne leky, a od te doby spi normalne.

Uživatel je onlineSofie2013
Ukecaná baba ;) 2217 příspěvků 03.10.18 09:07

@Emimin7 Můžu se zeptat, co dostal otec za léky? Nejsou návykové? Také mám problémy se spánkem, ale z léků mám strach, že bych si na ně zvykla, bez nich už vůbec neusnula, zvyšovala pak dávky atd.

Uživatel je onlineEmimin7
Echt Kelišová 8842 příspěvků 03.10.18 09:12
@Sofie2013 píše:
@Emimin7 Můžu se zeptat, co dostal otec za léky? Nejsou návykové? Také mám problémy se spánkem, ale z léků mám strach, že bych si na ně zvykla, bez nich už vůbec neusnula, zvyšovala pak dávky atd.

Nazev bohuzel nevim. Ale navykove nejsou, to jsou prave ty uspavadla jako Valium, tohle ne. Uz to vysadil a zadny problem nemel. A spi ted normalne i bez nich. Napsala mu to normalne obvodacka. Prvnich par dnu spal jak drevo asi 10 hodin a asi po tydnu se to srovnalo a spal jako bezny clovek.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Britové mají nový idol. Proč Harry s Meghan nahradili Williama a Kate?

Od svatby prince Harryho a Meghan Markle neřeší Britové nic jiného než tuhle... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >