Reklama

Odstranění bolesti zad

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

richgirl
Povídálka 15 příspěvků 24.09.18 09:36
odstranění bolesti zad

Ahojte holky, partnera trápí už delší dobu bolest zad, je něco by mu mohlo pomoc při domácí léčbě? Děkuji za typy.

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 19070 příspěvků 24.09.18 09:37

Zhubnout a cvicit

Elza56
Kecalka 116 příspěvků 24.09.18 09:56

@pikola zhubnout? Jak vis, ze to manžel zakladatelky potrebuje? :roll:

Lucie Lexová
Kecalka 320 příspěvků 24.09.18 10:03

Pro akutní obtíže Brufen 4× denně, suché teplo na záda, tekutiny, klid, kvalitní matrace, nesedět vůbec u TV, PC.
Na ty chronické cvičit, protahovat a posilovat celé tělo, nesedět zbytečně (PC, TV).

Lenka_Hal
Závislačka 4830 příspěvků 24.09.18 10:43

Ja mela bolesti zad i pri cviceni a jako hodne hubena :D
Byla jsem 2× u chiropraktika, ktery to dal do kupy.

marie1954
Stálice 90 příspěvků 24.09.18 14:15

Bolesti zad jsem snad natrvalo odstranila cvičením power jogy pod vedením cvičitelky. A to jsem se trápila roky, co léků jsem spolykala a rehabilitací jsem podstoupila. Vřele doporučuju všem, i starším ročníkům.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Stala se mladá herečka obětí agresorů, nebo ji k zemi poslal alkohol?

Z toho jde strach! V baru na pražské Vinohradské třídě mělo dojít k napadení... číst dále >

Nejslavnější „ubeři“ v Česku: Koho z řad hvězd jako taxikáře můžete potkat i vy?

Exekuce, trestní stíhání nebo dokonce pobyt ve vězení. To jsou hlavní důvody,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >