Odstranění bolesti zad

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
richgirl
Povídálka 39 příspěvků 24.09.18 09:36
odstranění bolesti zad

Ahojte holky, partnera trápí už delší dobu bolest zad, je něco by mu mohlo pomoc při domácí léčbě? Děkuji za typy.

Reakce:
pikola
Neúnavná pisatelka 19458 příspěvků 24.09.18 09:37

Zhubnout a cvicit

Elza56
Kecalka 128 příspěvků 24.09.18 09:56

@pikola zhubnout? Jak vis, ze to manžel zakladatelky potrebuje? :roll:

Lucie Lexová
Kecalka 325 příspěvků 24.09.18 10:03

Pro akutní obtíže Brufen 4× denně, suché teplo na záda, tekutiny, klid, kvalitní matrace, nesedět vůbec u TV, PC.
Na ty chronické cvičit, protahovat a posilovat celé tělo, nesedět zbytečně (PC, TV).

Lenka_Hal
Kelišová 5739 příspěvků 24.09.18 10:43

Ja mela bolesti zad i pri cviceni a jako hodne hubena :D
Byla jsem 2× u chiropraktika, ktery to dal do kupy.

marie1954
Stálice 95 příspěvků 24.09.18 14:15

Bolesti zad jsem snad natrvalo odstranila cvičením power jogy pod vedením cvičitelky. A to jsem se trápila roky, co léků jsem spolykala a rehabilitací jsem podstoupila. Vřele doporučuju všem, i starším ročníkům.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Chlopčík chce do další řady StarDance! Trofej je letos v dobrých rukou, říká

Zdeněk Chlopčík bývá v taneční soutěži StarDance označován za kata poroty.... číst dále >

„Situace v Německu je šílená, za vlastenectví se dám zavřít,“ říká zpěvák Landa

Když se řekne vlastenectví, velká spousta Čechů si vzpomene na jméno Daniela... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >