Jak zavařit guláš v horkovzdušné troubě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Milina 33
Povídálka 39 příspěvků 30.01.18 17:45
Jak zavařit guláš v horkovzdušné troubě?

Čauky, potřebovala bych poradit, nemáte někdo zkušenost se zavařováním masa v horkovzdušné troubě? jedeme na týden na hory a chystám se dělat hovězí guláš a vepřové na štávě a napadlo mě, že bych to uvařila a ochutila již doma, jen teda ne zahuštila, to vím, že nesmí být a pak bych to jen dohustila na místě a je, jen nevím jak dlouho ten hovězí guláš třeba vařit, když to budu ještě pak zavařovat a jak dlouho v té troubě to mám zavařovat a na kolik stupnů? díky za radu Monča.

Reklama

Reakce:

TeSudička
Kecalka 192 příspěvků 30.01.18 17:58

Normalne to jidlo udelej, jak ses zvykla a dej do sklenic a zavri- ne uplne na silu. To jidlo musi byt teple, ono se to vicko tim teplem chytne a jidlo vydrzi skoro mesic :mavam:

P4ja
Závislačka 4927 příspěvků 30.01.18 18:04

@Milina 33 Normálně na dovču v létě jsme zavařovali tak 2× 60 min na 180. Ale pokud jedete na hory a nebude to v teple než to převezeš, tak myslím, že by hoďka na 180 bohatě stačila.

Milina 33
Povídálka 39 příspěvků 30.01.18 18:11

Tak díky moc jdu nato :D

Milina 33
Povídálka 39 příspěvků 30.01.18 18:13

Jo a ještě prosím je to tak, že dám plech, dám tam utěrku sklenice a zaliju vodou, jen nevím, jestli teplou nebo studenou?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Bába Kamenická: Žena, která léčila Václava Havla či Jiřího Bartošku

Léčila prezidenty i slavné umělce, našince i cizince. Božena Kamenická,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Seznamka muže snů nedodala. Musí Tereze zaplatit odškodné, rozhodl soud

I smůla může být někdy užitečná. Rozvedená sedmačtyřicetiletá Tereza Burkiová... číst dále >

Reklama