Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Gibbo píše:
Se přidám taky a jak je to u noťasu, prče tam mám na jedne klávese - insert i prt sc… přepnout klávesnici na angl?
nějak jsem to nepochopila, ty chceš přepnout jazyk? to je Shift a Alt
Háta_x píše:
Ahoj, asi nejjednodušší a programově nejmíň náročné je dát PrintScreen, vložit třeba do Wordu a pravým tlačítkem myši dáš „obrázek upravit“ a ořízneš si(zleva, prava, nahoře i dole) vše, co nechceš aby příjemce viděl. Pak to uložíš jako normální Word dokument a připojíš k mailu.
U malování je víhoda že si tam můžete i zamazat třeba web adresu aby příjemce obrázku neviděl na jakých stránkách jste zrovna byly…
MonnyDee píše:Gibbo píše:nějak jsem to nepochopila, ty chceš přepnout jazyk? to je Shift a Alt
Se přidám taky a jak je to u noťasu, prče tam mám na jedne klávese - insert i prt sc… přepnout klávesnici na angl?
Monny, myslela jsem to tak, jak se dostanu k tomu, aby mi ta klavesa fungovala jakožto " prt sc " a ne „insert“
Ale je fakt, že to po sobě čtu a napsala jsem to jak tatar ![]()
Gibbo píše:MonnyDee píše:Monny, myslela jsem to tak, jak se dostanu k tomu, aby mi ta klavesa fungovala jakožto " prt sc " a ne „insert“Gibbo píše:nějak jsem to nepochopila, ty chceš přepnout jazyk? to je Shift a Alt
Se přidám taky a jak je to u noťasu, prče tam mám na jedne klávese - insert i prt sc… přepnout klávesnici na angl?Ale je fakt, že to po sobě čtu a napsala jsem to jak tatar
Jo ty to máš jako dva v jednom jo? to je divný, já mám dvě klávesy vedle sebe…
Jinak nemáš tam někde vlevo vedle mezerníku „Fn“, že by to šlo v kombinaci s tím Fn + Insert (PrntScr)…
Jinak přepnutí jazyka je Shift + Alt
MonnyDee píše:Gibbo píše:Jo ty to máš jako dva v jednom jo? to je divný, já mám dvě klávesy vedle sebe…MonnyDee píše:Monny, myslela jsem to tak, jak se dostanu k tomu, aby mi ta klavesa fungovala jakožto " prt sc " a ne „insert“Gibbo píše:nějak jsem to nepochopila, ty chceš přepnout jazyk? to je Shift a Alt
Se přidám taky a jak je to u noťasu, prče tam mám na jedne klávese - insert i prt sc… přepnout klávesnici na angl?Ale je fakt, že to po sobě čtu a napsala jsem to jak tatar
Jinak nemáš tam někde vlevo vedle mezerníku „Fn“, že by to šlo v kombinaci s tím Fn + Insert (PrntScr)…
Jinak přepnutí jazyka je Shift + Alt
hmmm,„FN“ jsem měla, než ho Táda urval
Zkusim to ještě nějak vykoumat, bych to potřebovala, ty brdo
mám noťas, tak proto mám dvě v jednom
![]()
aha, tak to „Fn“ potřebuješ no
Hele taky mám notes a mám to normálně každé zvlášť
MonnyDee píše:
aha, tak to „Fn“ potřebuješ noHele taky mám notes a mám to normálně každé zvlášť
No já právě takhle blbě po kupě
já se na to tento
![]()
Gibbo píše:MonnyDee píše:No já právě takhle blbě po kupě
aha, tak to „Fn“ potřebuješ noHele taky mám notes a mám to normálně každé zvlášť
já se na to tento
![]()
![]()
A to Fn ti nejde spravit? Hele, manžel je ajťák, tak se můžem domluvit, že bys ho sem hodila a on by se ti na něj mrknul ![]()
MonnyDee píše:Gibbo píše:A to Fn ti nejde spravit? Hele, manžel je ajťák, tak se můžem domluvit, že bys ho sem hodila a on by se ti na něj mrknulMonnyDee píše:No já právě takhle blbě po kupě
aha, tak to „Fn“ potřebuješ noHele taky mám notes a mám to normálně každé zvlášť
já se na to tento
![]()
![]()
On to vyloupnul tak šikovně, že to je jakože zlomený uplně, takže to nejde ani zpět nasadit, prostě v …
týjo, to by bylo super, ale myslim, že s tim nic nezmůže
![]()
MonnyDee píše:
Tak novou klávesnici![]()
hmmm a to se do noťasu dá? Ona by asi fakt potřebovala vyměnit, už proto, že dalši dvě bo tři klávesy mi nefachaji vůbec po náletu jeho šťávy..... Bylo fakt prima vylejvat to z něj
![]()
Gibbo píše:MonnyDee píše:hmmm a to se do noťasu dá? Ona by asi fakt potřebovala vyměnit, už proto, že dalši dvě bo tři klávesy mi nefachaji vůbec po náletu jeho šťávy..... Bylo fakt prima vylejvat to z něj
Tak novou klávesnici![]()
![]()
Hele, co se někdy sejít, s tím že bys ho vzala sebou? Písni mi do SZ kdyžtak
Se přidám taky a jak je to u noťasu, prče tam mám na jedne klávese - insert i prt sc… přepnout klávesnici na angl?