Jak zkopírovat část z monitoru?

1943
19.8.11 10:08

Jak zkopírovat část z monitoru

Ahoj holky. Potřebuji co nejdřív poradit, jak mám kopírovat.Jak se např. kopíruje když potřebuji zkopírovat a odeslat někomu celé okno se vším všudy? Nebo část plochy? Aby tam bylo vidět prostě všechno tak jak to je i s „rámečkem“? Prostě komplet. Já jsem to věděla, ale už zapoměla :oops: a teď to potřebuju :cry: prosíím
Třeba jak je to ukázáno TADY

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19494
19.8.11 10:10

print screan a vlozit treba do Malovani a ulozit jako obrazek JPG :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16939
19.8.11 10:12

myslíš print screen? Tím zkopíruješ plochu a pak si to vložíš třeba do wordu

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16939
19.8.11 10:12
careynka píše:
print screan a vlozit treba do Malovani a ulozit jako obrazek JPG :-)

si byla rychlejší :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19494
19.8.11 10:12
eseta píše:
careynka píše:
print screan a vlozit treba do Malovani a ulozit jako obrazek JPG :-)
si byla rychlejší :mrgreen:

cha :palec: :lol: :lol: :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4155
19.8.11 10:13

Na monitoru máš to co chceš „vyfotit“. Zmáčkneš klávesu PrintScreen (PrtScr). Otevřeš program Malování a zmáčkneš Ctrl-V. A je to :) Pak můžeš v tom malování soubor upravit a nakonec hlavně uložit :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1943
19.8.11 10:13

Asi jsem blbá, Ale když zmáčknu „Prt Sc“, tak se nic neděje :oops: :oops: :oops:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1943
19.8.11 10:14
Murka píše:
Na monitoru máš to co chceš „vyfotit“. Zmáčkneš klávesu PrintScreen (PrtScr). Otevřeš program Malování a zmáčkneš Ctrl-V. A je to :) Pak můžeš v tom malování soubor upravit a nakonec hlavně uložit :D

ahááá ctrl-v :lol: :lol: :lol: dííííky moc :huban: :srdce: :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4155
19.8.11 10:15

Nebude se nic dít. Ten obraz monitoru se uloží do paměti a když otevřeš malování tak to tam z té paměti vložíš :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4155
19.8.11 10:15
janet9 píše:
Murka píše:
Na monitoru máš to co chceš „vyfotit“. Zmáčkneš klávesu PrintScreen (PrtScr). Otevřeš program Malování a zmáčkneš Ctrl-V. A je to :) Pak můžeš v tom malování soubor upravit a nakonec hlavně uložit :D
ahááá ctrl-v :lol: :lol: :lol: dííííky moc :huban: :srdce: :kytka:

není zač :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7661
19.8.11 10:24

Taky to jde vložit přímo do mejlu. Pokud nechceš obrázek upravovat, nemusíš si otvírat Malování ani jiný editor, stačí vložit přímo do zprávy (třeba v Outlooku nebo v Thunderbirdu).

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7576
19.8.11 10:29

Ahoj, asi nejjednodušší a programově nejmíň náročné je dát PrintScreen, vložit třeba do Wordu a pravým tlačítkem myši dáš „obrázek upravit“ a ořízneš si(zleva, prava, nahoře i dole) vše, co nechceš aby příjemce viděl. Pak to uložíš jako normální Word dokument a připojíš k mailu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1943
19.8.11 10:57

Holky, děkuji moc za rady :hug: . Hlavně si to musím někam zapsat, abych to zase nezapoměla :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7
16.12.11 10:55

část textu

a holky jak jde uložit jen část textu?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7
16.12.11 11:09

část textu

a holky jak jde uložit jen část textu?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová