Jaká dieta

39
11.4.16 09:43

jaká dieta

Ahoj děvčata :) :mavam:
mám takový dotaz, drží některá dietu nebo držela, která opravdu zabrala? nebo něco jiného co jste dělaly, aby jste zhubly? Chtěla no spíš potřebovala bych shodit tak 8 kg do léta a vůbec nevím jak, zatím sem diety nikdy nedržela :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
64730
11.4.16 09:49

@shagga1 žádná dieta, u těch je to akorát o jojo efektu… líp se stravuj, hýbej a je to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
280
11.4.16 09:50

Ahojky, pokud máš Facebook tak se přidej do skupinky Cvičení s Jillian Michaels. holky tam mají super výsledky a hlavne je to o zdravé strave. urcite ti tam poradí :palec: :mavam: :kytka:

Příspěvek upraven 11.04.16 v 09:50

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
354
11.4.16 09:50

Ahoj ja za 14 dni zhubla 5 kg vyřadila jsem úplne pečivo a sladke i cukr do kávy a čaje sladke si nahrazuji ovocem jen dopoledne a jim maso se zeleninou, nezahustene polévky, bile jogurty, odtučné sýry, tvaroh, vejce. Necvičím, tuto dietu jsem si naordinovala na měsíc pak se pokusim stravovat zdraveji než před dietou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39
11.4.16 09:54

No já buhežel nemám čas zajít si ani do fitka :( a k cvičení se sama doma nedonutím, jsem v práci celý den a nejhorší že v práci jen sedím, a doma jsem tak vyčerpaná, že už ani hýbat se mi nechce, to jsem zkoušela vyřadit cukry, ale jsem na nich závislá, vydržím bez cukru tak 2 dny :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7532
11.4.16 09:56
@shagga1 píše:
No já buhežel nemám čas zajít si ani do fitka :( a k cvičení se sama doma nedonutím, jsem v práci celý den a nejhorší že v práci jen sedím, a doma jsem tak vyčerpaná, že už ani hýbat se mi nechce, to jsem zkoušela vyřadit cukry, ale jsem na nich závislá, vydržím bez cukru tak 2 dny :(

to mas jako na mysli normalni bily cukr ( sladkosti ) nebo cukry celkove jako karbohydraty?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12429
11.4.16 09:57

@shagga1 ano, Dukanova dieta ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7532
11.4.16 09:58

@shagga1jenze on by ti ten pohyb prave pomohl na tu vycerpanost, protoze po sezeni v praci je to ten nejlepsi relax, chce to se prekonat, pokud tedy nejsi v praci 12 a vice hodin

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39
11.4.16 10:03

@Jana525
mám na mysli sladkosti (snažila sem se je omezit aspoň na med)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39
11.4.16 10:04

@Jana525
jsem v práci jak kdy ale na těch 10 hodin to vyjde :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64730
11.4.16 10:05
@petru80 píše:
Ahoj ja za 14 dni zhubla 5 kg vyřadila jsem úplne pečivo a sladke i cukr do kávy a čaje sladke si nahrazuji ovocem jen dopoledne a jim maso se zeleninou, nezahustene polévky, bile jogurty, odtučné sýry, tvaroh, vejce. Necvičím, tuto dietu jsem si naordinovala na měsíc pak se pokusim stravovat zdraveji než před dietou.

pak se Ti všechno krásně vrátí :mrgreen: ono totiž udělat to na měsíc je úplně o ničem.. jak najedeš na další dietu, tak si akorát zpomalíš metabolismus.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26019
11.4.16 10:11

Ahoj, přidám svou zkušenost s hubnutím ;)
Taky jsem toho vyzkoušela hodně, ale ted se mi podařilo zhubnout díky Keto DIet :palec: Taky jsem tomu nevěřila, ale jo, pomohlo to.
Měla jsem hubnoucí plán Basic, ten je do cca 8 kil nadváhy, pak jsou ještě další dva-Medium ten je do 15 kil a Intense a ten je tušim od 15 kg nadváhy výš.
Měla jsem to na 3krát 2 týdny a překvapilo mě, jak to bylopohodlný a vcelku i rychlý.
Jídlo jsem si připravila snadno a rychle, což jsem ocenila už kvůli tomu, že mám děcko. Nemusela jsem ani počítat kalorie za což jsem byla taky ráda, protože tyhle věci mě nebaví. Mohla jsem jíst i zeleninu, kterou miluju. A co se týká poradců, tak to bylo v pohodě, byli mi plně k dispozici, měli trpělivost semnou :mrgreen:
Naučila jsem se jíst 5krát denně, překvapilo mě, že jsem neměla pocit hladu a nebyla jsem ani nervní, za což byl zas velmi rád manžel :mrgreen: když mám hlad, jsem fakt nervák :oops:
První výsledky přišly celekem brzy, to mě překvapilo teda, nečekala jsem to. Snažila jsem se k tomu být v pohybu a dodržovat režim a nelituju, ted nosim džíny menší velikosti a i pupek se mi zmenšil :dance: :palec: No a zjistila jsem, že vyvážený jídelníček není žádná věda, je to celé jenom o přístupu a pevné vůli. Jsem ted nabitá energií, cítím se fit a jsem celkově v pohodě, takže doporučuju ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22511
11.4.16 10:49

@shagga1 Kamarádka drží Dukanovu dietu. Výsledky má hezké, bez nějakého většího pohybu. Ale otázka, zda to vydrží, až s dietou skončí :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.4.16 10:53

Já jím podle Mačingové a mám dole 12kg od ledna. Za mě je to jediná učinná dieta bez jojo efektu. Chci vydržet do léta a dotáhnout to na 20Kg…
Anonymně - nemusí mě všichni - co to ví - poznat dle nicku. Děkuju

• Citovat
  • Nahlásit
886
11.4.16 10:59

Macingova je prijemna, muzou se jist celkem hromady ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat