Jaká je doba pro zápis školy do rejstříku MŠ?

15120
10.5.17 19:22

Jaká je doba pro zápis školy do rejstříku MŠ?

Chtěla bych se zeptat (na stránkách jsem to nenašla nebo na nich neumím hledat) jak dlouho má Ministerstvo školství na zápis školy do Rejstříku škol od podání žádosti? Je to 30 dní, nebo více? Kdy nejpozději může škola, která nyní ještě není zapsaná v Rejstříku dát vědět rodičům, že děti jsou zapsané a mohou nastoupit do školy,

Jde mi o to, že dcera by měla 1. záři nastoupit do školy. Naše obec nemá žádnou spádovou školu, zapsanou v Restříku. Obec spolu s dalšími dvěmi obcemi založily novou Základní školu, která nyní ještě není zapsaná v Rejstříku MŠ (nepodařilo se mi ji tam najít). V okolních ZŠ dcera nebyla přijata, na vyjádření k odvolání zatím ale čekáme. Jediné co v současné době vím, že do nové školy proběhl zápis, měly by být přijati skoro všechny děti, ale vyjádření o přijetí - seznam čísel, vyvěsit nemohou, protože škola není v rejstříku. Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

643
10.5.17 19:36

Zápis nemohl proběhnout anžto není kam, když škola ofiko neexistuje, není v registru škol, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15120
10.5.17 19:47

@Chupita zápis byl. Byl i oficiálně vyhlášen, děti na něj přišly, jen výsledky nejsou k dispozici, protože není v registru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
643
10.5.17 20:23

Ok, já jen, že stejnou situaci jsem zažila s MŠ, ale jak jsem psala. Už nebudu plevelit vlákno, srry :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15120
10.5.17 20:30

@Chupita ok, v pohodě, díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu