Jaká reklama vás vytáčí nebo kterou nesnášíte?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
50186
12.8.14 23:41

Vitana - polévky do vaničky :roll: :zed: :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
657
12.8.14 23:44

Mě štvou reklamy na Yindy, Kofolu, Neříkej mi Bejby, všechny gynekologickoprací problémy. Nesnášela jsem i Alzu, ale mladej ho zbožňuje, tak jsem ho už nějak překousla. V reklamě na matrace Ikea mi vadí, že jak oba padnou obličejem do tý matrace, tak při huhňání, jak se jim stejskalo se jim nehýbe hlava, takže vím, že mlčí a mluví to někdo jinej, a to mi vadí :-D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3620
12.8.14 23:47

@my_nickname Čtu příspěvek manželovi, a ptá se, jestli se malý náhodou nejmenuje „Džejár“, že ho nafta tak přitahuje. :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3620
12.8.14 23:49

Nás doma prudí… bejbýýýý…

ááá, to fakt šílím, a když nemám ovladač po ruce pro přepnutí, amok!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1416
12.8.14 23:54

@marcela74 jo to bych si nestezovala byt maminka takovyho „Džejára“ :lol: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
rokris
13.8.14 00:27
@my_nickname píše:
@marcela74 jo to bych si nestezovala byt maminka takovyho „Džejára“ :lol: :mrgreen:
:lol: :pankac:

Příspěvek upraven 13.08.14 v 00:29

  • Citovat
  • Upravit
6376
13.8.14 00:28
@my_nickname píše:
@marcela74 jo to bych si nestezovala byt maminka takovyho „Džejára“ :lol: :mrgreen:

já bych byla raději jeho dcera :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
rokris
13.8.14 00:33
@katkak9 píše:
já bych byla raději jeho dcera :mrgreen:

Ona mamka taky žádná socka nebyla. Mně by to stačilo.

  • Citovat
  • Upravit
11439
13.8.14 00:33

Koukám, že neříkej mi bejby je oblíbené jen u dětí :lol: naše osmiměsíční ji taky žere, teď už stačí na ni jen houknout ‚Sašenko, coury!‘ a už špicuje uši :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
rokris
13.8.14 00:35
@Fjodorka píše:
Koukám, že neříkej mi bejby je oblíbené jen u dětí :lol: naše osmiměsíční ji taky žere, teď už stačí na ni jen houknout ‚Sašenko, coury!‘ a už špicuje uši :lol:
:mrgreen: :palec:
  • Citovat
  • Upravit
6376
13.8.14 00:40
@rokris píše:
Ona mamka taky žádná socka nebyla. Mně by to stačilo.

no dobře…ale je o dvě generace starší :jazyk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
rokris
13.8.14 00:46
@katkak9 píše:
no dobře…ale je o dvě generace starší :jazyk:

Ale jo, to mi došlo. Mně by ty jejich prachy stačily i na týden. Jen si tak drobátko povyskočit. :dance:

  • Citovat
  • Upravit
31672
13.8.14 00:50

Mě neskutečně rozčiluje ta reklama na dobrý sirup od dobré vody, se mi otevírá kudla v kapse, když slyším ty kecy, a vidím tam všude to ovoce. Chlap ho jednou přinesl domů, a ve složení po ovoci ani stopy. :cert: :cert:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6376
13.8.14 00:50
@rokris píše:
Ale jo, to mi došlo. Mně by ty jejich prachy stačily i na týden. Jen si tak drobátko povyskočit. :dance:

to jo…mě taky, malinko se rozmazlit :mrgreen: :pankac: :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6376
13.8.14 00:52

Mě se líbily kdysi dááááávno…hodně let zpátky reklamy na Mirindu ( takoví tři plešatí chlápci) ty byly supr :palec: a nebo i na mentos byly docela dobrý :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Hra JAUVAJS!

  • (3.8) + 10 recenzí

Dostihy a sázky

  • (5) + 5 recenzí

Karak

  • (5) + 5 recenzí

Osadníci z Katanu

  • (5) + 5 recenzí

Poradna o homeopatii

Ikona - Eliška Bartlová

MUDr. Eliška Bartlová