Jaká reklama vás vytáčí nebo kterou nesnášíte?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
4465
29.8.14 17:33

@ivulinaM Taky mám Chrome a AdBlock Plus funguje bezvadně :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
507
29.8.14 17:36

V Playboy reklamách jsem nejvíc alergická na výraz „kočička“ :pocitac: no a Béda Trávníček to je taky kapitolka…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11439
29.8.14 18:59
@MillaJ píše:
Nevím proč, ale reklama na Manner sušenky je mi vizuálně hrozně nesympatická. …že by výdaje za čtyři děti ;)

To je fakt, dětí maj jak smetí… Ale Trojan je dnes jeden z nejžádanějších českých herců, myslím, že tohle zapotřebí nemá. A manželka herečka snad taky nevydělává osm čistýho.

@jane-e píše:
100% souhlas, Playboy ma debilni reklamy, ale ted ta posledni je uplne priserna

Má hloupé… Když bych si já měla představit, že jedu v limuzíně a místo řidiče je tam nadržená kočička, tak bych se v první řadě dost bála toho, že se bez toho řidiče vybouráme. :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
50186
29.8.14 19:31
@spiritt píše:
@ivulinaM Já tu reklamy žádný nemám. Pokud máš mozillu, tak stačí nainstalovat si doplněk „AdBlock Plus“ a je definitivně po reklamách. :palec:

Jo, to je nejlepší, nic mi neskáče ani v Chromu ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
50186
29.8.14 19:33
@ivulinaM píše:
@spiritt mám Google chrome a s těma reklamama je to teda fakt děs běs :zed: :zed:

Tam to jde taky vypnout, ale program ti neřeknu, to dělal chlap :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3311
29.8.14 19:34

A jeste ta reklama na Airwaves s tou zrzavou Gertrudou… :pocitac: :pocitac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
507
29.8.14 19:57
@Fjodorka píše:
Má hloupé… Když bych si já měla představit, že jedu v limuzíně a místo řidiče je tam nadržená kočička, tak bych se v první řadě dost bála toho, že se bez toho řidiče vybouráme. :lol:

Nechci ho omlouvat, ale nejspíš kývl na dlouhodobější spolupráci a netušil jakou úchylárnu vymyslí na léto :lol:
Edit: reakce na Trojana, jaksi se mi nenačetla celá citace

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
38135
29.8.14 20:51
@Fjodorka píše:
Má hloupé… Když bych si já měla představit, že jedu v limuzíně a místo řidiče je tam nadržená kočička, tak bych se v první řadě dost bála toho, že se bez toho řidiče vybouráme. :lol:

a v zapeti toho, co od takove nadrzene kocicky ridici limuzinu chytnu za chorobu :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
38135
29.8.14 20:52
@januschka píše:
A jeste ta reklama na Airwaves s tou zrzavou Gertrudou… :pocitac: :pocitac:

tu respektuju kvuli pisnicce, holt jsem na 2unlimited vyrostla :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
117
29.8.14 21:20
@januschka píše:
A jeste ta reklama na Airwaves s tou zrzavou Gertrudou… :pocitac: :pocitac:

Tahle reklama se mi líbí. :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
28272
29.8.14 21:24
@januschka píše:
A jeste ta reklama na Airwaves s tou zrzavou Gertrudou… :pocitac: :pocitac:

Jo, tu taky úplně nenávidím :pocitac: :pocitac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4239
29.8.14 21:58

Vím, že tahle diskuze je o hloupých reklamách, ale teď zase začali dávat reklamy na Fio banku s Kohákem a ty jsou úžasný-vtipný, pravdivý a Kohák to podává tak super, že u toho skoro slzim smíchy…hlavně u tý „My cholíme“ :P :P :P :P :P

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
570
29.8.14 22:04

Já momentálně nesnáším tu reklamu s vlasovou kosmetikou od Claudie Schiffer, jak tam neustále říkají tak debilně to slovo ultím. Asi trapný pokus o francouzskou výslovnost.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
700
30.8.14 01:44

Xxx lutz tatatata :pocitac: :pocitac: :pocitac: a můj muž mi ji zpívá, když mě chce naštvat. :zed: :zed:
Tady na SK teď valí reklama na Always vložky a tam je pěkně stupidní písnička, kde naprosto otřesnej hlas zpívá „Dnes mi chýba odvaha“ :poblion:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
651
31.8.14 10:50
@Kočislava píše:
Jo, tu taky úplně nenávidím :pocitac: :pocitac:

Jsem na tom uplne stejne…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Hra JAUVAJS!

  • (3.8) + 10 recenzí

Dostihy a sázky

  • (5) + 5 recenzí

Karak

  • (5) + 5 recenzí

Osadníci z Katanu

  • (5) + 5 recenzí

Poradna o homeopatii

Ikona - Eliška Bartlová

MUDr. Eliška Bartlová