Poradna o homeopatii
MUDr. Eliška Bartlová
Ja nechapu ten primitivismus reklam na Clavin nebo Arginmax nebo jak se o jmenuje
je to trapne, bezduche, bez napadu a par kozatek tam ze sebe dela…ehm, vzdyt vite co ![]()
Naopak po dlouhe dobe me zaujala reklama na matrace Ikea
, nebo kostka ve skluzu na McDonalds (v tomto pripade je dobry jen napad, ne zadavatel) ![]()
Mě se celkem líbí reklamy na Beko, s tím roskošným chlapečkem! ![]()
Rozčiluje mě reklama na spojení Ramy s máslem, ten tančící panák v ledničce! A potom slogan" najdete v obchodě vedle másla! Kde bychom asi měli jinde kelímek Ramy
najít než poblíž másla?
Mě nejvíc dostává reklama na milko „ty krávo, ty krávo nápad úžasnej“
Pak se nemam divit kam na to, to dítě chodí.
@Petrushca píše:
Mě se celkem líbí reklamy na Beko, s tím roskošným chlapečkem!
mě právě nepřijde roztomilý to šišlání… ![]()
@Lenka512 mě nejvíc štve, že to dítě dabuje nějaký dospělý chlap…to zní děsně…
Já bych ty reklamy zrušila úplně, štvou mě všechny. Jen občas se vyskytne jedna, která je pěkná a koukatelná
@Laurren nevím jak se jmenuje ten herec, ale hrál v Ulici jednoho z vyšetřovatelů při smrti Kláry Peškové a ta holčina se jmenuje Petra Špalková a hrála třeba v seriálu Zázraky života
@ivulinaM Tak je to Špalková? Připadala mi tak, ale nechtělo se mi věřit, že se na to dala.
Poslední dobou jsou ty reklamy na facku minimálně. Kofola, T-mobile, Aquila, a poslední dobou je to Paranit, nebo tak nějak. Je fakt že čím stupidnější reklama, tím spíš si ji člověk zapamatuje
@my_nickname píše:
@sisizizi10 nasemu malymu (7m) se ted zacala strasne libit reklama na MND „pllyn z prvni ruky“leze leze, ani ho telka nezajima, ale jakmile slysi tohle tak se zastavi a nepohnes s nim.. Vubec nechapu co na tom vidi
u ty aquily ty pipky poskakujou, je to barevny tak dejme tomu.. Ale ta reklama MND to fakt nepochopim
Treba se mu libi te muzsky hlas, ktery to namluvil…