Jaká reklama vás vytáčí nebo kterou nesnášíte?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
16186
14.8.14 08:08

Ja nechapu ten primitivismus reklam na Clavin nebo Arginmax nebo jak se o jmenuje :zed: je to trapne, bezduche, bez napadu a par kozatek tam ze sebe dela…ehm, vzdyt vite co :jazyk:

Naopak po dlouhe dobe me zaujala reklama na matrace Ikea :lol:, nebo kostka ve skluzu na McDonalds (v tomto pripade je dobry jen napad, ne zadavatel) :potlesk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Petrushca
14.8.14 11:52

@my_nickname Taky to tak děláme! :mrgreen: Nějak na ty prcky vyzrát musíme.

  • Citovat
  • Upravit
Petrushca
14.8.14 11:54

Mě se celkem líbí reklamy na Beko, s tím roskošným chlapečkem! :lol:

  • Citovat
  • Upravit
13331
14.8.14 19:01

Rozčiluje mě reklama na spojení Ramy s máslem, ten tančící panák v ledničce! A potom slogan" najdete v obchodě vedle másla! Kde bychom asi měli jinde kelímek Ramy
najít než poblíž másla?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
117
14.8.14 19:35

Mě nejvíc dostává reklama na milko „ty krávo, ty krávo nápad úžasnej“
Pak se nemam divit kam na to, to dítě chodí.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7569
15.8.14 00:02
@Petrushca píše:
Mě se celkem líbí reklamy na Beko, s tím roskošným chlapečkem! :lol:

mě právě nepřijde roztomilý to šišlání… :|

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1563
15.8.14 08:49

@Lenka512 mě nejvíc štve, že to dítě dabuje nějaký dospělý chlap…to zní děsně…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24392
15.8.14 12:07

Já bych ty reklamy zrušila úplně, štvou mě všechny. Jen občas se vyskytne jedna, která je pěkná a koukatelná

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Petrushca
15.8.14 12:24

@Pettule69 No to se mi právě líbí :mrgreen: :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit
332
24.8.14 14:57

Nesnášíme reklamu na mléčnou rýži RISO. Kdo to tam hraje?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2575
24.8.14 15:10

@Laurren nevím jak se jmenuje ten herec, ale hrál v Ulici jednoho z vyšetřovatelů při smrti Kláry Peškové a ta holčina se jmenuje Petra Špalková a hrála třeba v seriálu Zázraky života

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
332
24.8.14 15:45

@ivulinaM Tak je to Špalková? Připadala mi tak, ale nechtělo se mi věřit, že se na to dala.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2575
24.8.14 15:52

@Laurren jj, je to ona - taky jsem v první chvíli váhala :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1301
24.8.14 16:06

Poslední dobou jsou ty reklamy na facku minimálně. Kofola, T-mobile, Aquila, a poslední dobou je to Paranit, nebo tak nějak. Je fakt že čím stupidnější reklama, tím spíš si ji člověk zapamatuje

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3311
25.8.14 13:50
@my_nickname
@my_nickname píše:
@sisizizi10 nasemu malymu (7m) se ted zacala strasne libit reklama na MND „pllyn z prvni ruky“ 8o leze leze, ani ho telka nezajima, ale jakmile slysi tohle tak se zastavi a nepohnes s nim.. Vubec nechapu co na tom vidi :nevim: u ty aquily ty pipky poskakujou, je to barevny tak dejme tomu.. Ale ta reklama MND to fakt nepochopim :nevim:

Treba se mu libi te muzsky hlas, ktery to namluvil…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Hra JAUVAJS!

  • (3.8) + 10 recenzí

Dostihy a sázky

  • (5) + 5 recenzí

Karak

  • (5) + 5 recenzí

Osadníci z Katanu

  • (5) + 5 recenzí

Poradna o homeopatii

Ikona - Eliška Bartlová

MUDr. Eliška Bartlová