Poradna o homeopatii
MUDr. Eliška Bartlová
@jednoslunicko píše:
Ano, u nás vždycky řekneme, že považujeme vánoce za zahájené
Jojo přesně
letos vyhrál muž, viděl první a z obýváku na mě vítězoslavně volal „Pojď se podívat! Dávaj JÁ NEMUSÍM JÁ UŽ HO VIDIM“
radost jak malej kluk ![]()
A hodně vtipná mi přijde tato už zakázaná ![]()
https://www.youtube.com/watch?…
Mě včera v autě už zase vytočila ta pitomá reklama na trenky s hercem Rychlým…
Když se zase rozhulákal „Tréénky séém, tréénky táám“ jsem si málem zlomila nehet o tlačítko MUTE na volantu ![]()
@ElenPásková Tak tu jsem ještě neviděla.
Ještě mě vytáčí reklamy na půjčky a jak dětem pořád v reklamách cpou ty sladkosti
nemůže být třeba reklama, na zdravý, životní styl?
![]()
Přemek Podlaha, z toho jsem vždycky šílel.
Pak snad všechny reklamy na Country Rádio, blbý a opkauj je často a dlouho.
@jednoslunicko píše:
Ano, u nás vždycky řekneme, že považujeme vánoce za zahájené
Vánoce začínají, až když Hans Gruber letí z Nakatomi Plaza. Typická vánoční pohadka.
@Anna766 píše:
Jojo přesněletos vyhrál muž, viděl první a z obýváku na mě vítězoslavně volal „Pojď se podívat! Dávaj JÁ NEMUSÍM JÁ UŽ HO VIDIM“
radost jak malej kluk
@osvc píše:
A hodně vtipná mi přijde tato už zakázaná
https://www.youtube.com/watch?…
Mně se kolikrát nějaká líbí, ale nedokážu vždy říct, na co ta reklama vůbec je. ![]()
@inkakřivák píše:
Vánoce začínají, až když Hans Gruber letí z Nakatomi Plaza. Typická vánoční pohadka.
LOL. Tohle u nás děti taky berou jako vánoční film. A nesmí chybět ani Long Kiss Goodnight.
@osvc píše:
Nenávidím reklamu v rádiu na TRÉÉÉNÝRKÁÁÁÁRNANikdy bych si tam už z principu nic nekoupila
To mi připomnělo naše dvě rodinné reklamy z rádia, co nesnášíme.. Viiina a destilaaaty a truhliiikov cézet ![]()
@Tamtama píše:
To mi připomnělo naše dvě rodinné reklamy z rádia, co nesnášíme.. Viiina a destilaaaty a truhliiikov cézet
Nojo, ještě truhlíííkov cézet s do mozku vypalujícím zpěvem
Mě by zajímalo, koho kdy napadlo dělat zpívaný reklamy, ty jsou snad nejtrapnější ![]()
@osvc píše:
Nojo, ještě truhlíííkov cézet s do mozku vypalujícím zpěvemMě by zajímalo, koho kdy napadlo dělat zpívaný reklamy, ty jsou snad nejtrapnější
zrovna sem jdu napsat, že jsem po dlouhé době viděla reklamu, co se mi líbí - zpívající brambůrky z Moravy