Jaká reklama vás vytáčí nebo kterou nesnášíte?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
149627
18.11.21 11:30
@jednoslunicko píše:
Ano, u nás vždycky řekneme, že považujeme vánoce za zahájené :-D

Jojo přesně :D letos vyhrál muž, viděl první a z obýváku na mě vítězoslavně volal „Pojď se podívat! Dávaj JÁ NEMUSÍM JÁ UŽ HO VIDIM“ :lol: radost jak malej kluk :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5585
18.11.21 11:33

A hodně vtipná mi přijde tato už zakázaná :lol:
https://www.youtube.com/watch?…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
299
18.11.21 11:47

Mě včera v autě už zase vytočila ta pitomá reklama na trenky s hercem Rychlým…
Když se zase rozhulákal „Tréénky séém, tréénky táám“ jsem si málem zlomila nehet o tlačítko MUTE na volantu :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
23062
18.11.21 11:57

@ElenPásková Tak tu jsem ještě neviděla.

Ještě mě vytáčí reklamy na půjčky a jak dětem pořád v reklamách cpou ty sladkosti :roll: nemůže být třeba reklama, na zdravý, životní styl? :think: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21251
18.11.21 12:03

Přemek Podlaha, z toho jsem vždycky šílel.

Pak snad všechny reklamy na Country Rádio, blbý a opkauj je často a dlouho.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
80284
18.11.21 12:08
@jednoslunicko píše:
Ano, u nás vždycky řekneme, že považujeme vánoce za zahájené :-D

Vánoce začínají, až když Hans Gruber letí z Nakatomi Plaza. Typická vánoční pohadka.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
39857
18.11.21 15:24
@Anna766 píše:
Jojo přesně :D letos vyhrál muž, viděl první a z obýváku na mě vítězoslavně volal „Pojď se podívat! Dávaj JÁ NEMUSÍM JÁ UŽ HO VIDIM“ :lol: radost jak malej kluk :lol:
:P
@osvc píše:
A hodně vtipná mi přijde tato už zakázaná :lol:
https://www.youtube.com/watch?…
:) :jazyk: Tak tu neznám.

Mně se kolikrát nějaká líbí, ale nedokážu vždy říct, na co ta reklama vůbec je. ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21251
18.11.21 15:44
@inkakřivák píše:
Vánoce začínají, až když Hans Gruber letí z Nakatomi Plaza. Typická vánoční pohadka.

LOL. Tohle u nás děti taky berou jako vánoční film. A nesmí chybět ani Long Kiss Goodnight.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17472
18.11.21 18:23
@osvc píše:
Nenávidím reklamu v rádiu na TRÉÉÉNÝRKÁÁÁÁRNA :cert: Nikdy bych si tam už z principu nic nekoupila :zed:

To mi připomnělo naše dvě rodinné reklamy z rádia, co nesnášíme.. Viiina a destilaaaty a truhliiikov cézet :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5585
18.11.21 18:28
@Tamtama píše:
To mi připomnělo naše dvě rodinné reklamy z rádia, co nesnášíme.. Viiina a destilaaaty a truhliiikov cézet :zed:

Nojo, ještě truhlíííkov cézet s do mozku vypalujícím zpěvem :zed: Mě by zajímalo, koho kdy napadlo dělat zpívaný reklamy, ty jsou snad nejtrapnější :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3478
20.11.21 22:03
@osvc píše:
Nojo, ještě truhlíííkov cézet s do mozku vypalujícím zpěvem :zed: Mě by zajímalo, koho kdy napadlo dělat zpívaný reklamy, ty jsou snad nejtrapnější :roll:

:mrgreen: zrovna sem jdu napsat, že jsem po dlouhé době viděla reklamu, co se mi líbí - zpívající brambůrky z Moravy

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Hra JAUVAJS!

  • (3.8) + 10 recenzí

Dostihy a sázky

  • (5) + 5 recenzí

Karak

  • (5) + 5 recenzí

Osadníci z Katanu

  • (5) + 5 recenzí

Poradna o homeopatii

Ikona - Eliška Bartlová

MUDr. Eliška Bartlová