Jaká reklama vás vytáčí nebo kterou nesnášíte?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
32244
10.7.18 18:07

@Prof. Farnsworth Ano, je to ona z filmu Dukla, teď to zrovna běželo, takže už vím, že je to reklama na Eon, zatím jsem viděla dvě různé, je tam bezvadná :lol: A milovala jsem Fofolu, ten byl roztomilej :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
32244
10.7.18 18:08

@barabrambora já jsem si myslela, že to bylo na něco takovýho :D našla jsem to, bylo to na centrum.cz :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
149629
10.7.18 18:09
@Monchichik píše:
@Prof. Farnsworth Ano, je to ona z filmu Dukla, teď to zrovna běželo, takže už vím, že je to reklama na Eon, zatím jsem viděla dvě různé, je tam bezvadná :lol: A milovala jsem Fofolu, ten byl roztomilej :D

Fofolu milovaly děti,i si to pouštěly na youtube.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
32244
10.7.18 18:10

@Anna766 já taky, protože v televizi ho skoro nedávali :lol: ten mě vždycky rozesmál

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
685
10.7.18 18:11

@Monchichik Fakt? A já jsem už několik let přesvědčená, že to byl seznam :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
32244
10.7.18 18:15
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14751
10.7.18 18:17
@Anna766 píše:
Fofolu milovaly děti,i si to pouštěly na youtube.

Přesně, kluk sjížel pořád dokola nějaký sestři na youtube. A když jsem napodobil to šišlání fofoláka a mluvil tak na něj, tak se tlemil jak blázen…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
32244
10.7.18 18:30

@Prof. Farnsworth vím, který sestřih myslíš  :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24798
10.7.18 20:26

Ale líbí se mi myslím na něco od Spořky, jak dělat věci jednodušeji…
Na konci ten procek s vkládačkou :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.7.18 09:30
@Apaji píše:
V poslední době mě neskutečně kaká ten dement s nějakou whiskou (?) :think: Jááááák tááááák strááááášněěěěěě pomááááááluuuuuuuuuuuuuuuuu :pocitac: :pocitac: :pocitac: :pocitac: mluuuuuvííííí :pocitac: :pocitac: (tak další pán na holení a jak to chcete).
KUWA, nesnáším reklamy a ten hňup tu agonii akorát prodlužuje - nu, má to v scénáři, takže hňup rejža, nebo kreativec, který tu dementovinu vymyslel :poblion: :poblion:

Tu milujem! Ta je úžasná. :-D

  • Citovat
  • Upravit
9243
13.7.18 09:34

@Svítící žárovka Já taky. Jak reklamy obecně nesnáším, tak tahle je dobrá. Říkáme to už s holičem nahlas.:)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.7.18 09:34
@Celeste97 píše:
Já vždycky mluvím s ním a hrozně mě nasere když vyslovím slovo dřív než on :lol: :mrgreen:

Přesně. Vždycky s dcerama zastavíme veškerou činnost a děláme si kiškiš, když někdo řekne slovo dřív. :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit
rokris
13.7.18 11:07

Líbí se mi teď reklama na nějaké kafe, ale nemůžu si vzpomenout jaký. Jen určitě je to gold. :nevim:

  • Citovat
  • Upravit
806
3.4.21 22:16

@Apaji
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: cože? to vůbec neznám :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
357
3.4.21 22:33
@Hiavnaan píše:
@Apaji :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: cože? to vůbec neznám :D

Je to příspěvek z roku 2018, to už aktuální nebude.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Hra JAUVAJS!

  • (3.8) + 10 recenzí

Dostihy a sázky

  • (5) + 5 recenzí

Karak

  • (5) + 5 recenzí

Osadníci z Katanu

  • (5) + 5 recenzí

Poradna o homeopatii

Ikona - Eliška Bartlová

MUDr. Eliška Bartlová