Jaké auto místo Fabie kombi?

713
17.9.21 16:03

Jaké auto místo Fabie kombi?

Ahoj, chtěla bych vaše názory těch, kteří tomu trochu rozumí a mají aktuální přehled…Jaké autu si pořádit místo Fabie kombi 1,4.

Potřebuji aby mělo větší kufr (aspoň podobný té Fabii) a víc místa v zadu - jsme všichni vysocí (ale jezdím většinou já a děti…já 180cm, starší dcera už 170 ve 12 letech). Chtěla jsem u dalšího auta trochu něco většího…

Myslela jsem Kamiq a Scala, ale ty mají malinký kufr a s místem vzadu také nevím, četla jsem někde, že ani Karoq vzadu nic moc…

Tak Octavii? Nebo Hyundai i30, Tucson? Kia Sportage? Nebaví mě to zjišťování aporovnání a nevím, kde začít…v téhle cenové kategorii a podobné třídě…

Jo a parkuji celý rok před panelákem, jezdím hlavně po městě a 2× měsíčně tak 100km o víkendu, v létě zimě někdy po ČR…

Děkuju

Příspěvek upraven 17.09.21 v 16:31

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8461
17.9.21 16:06

Tyjo ja mam Superba kombika a za me je to velky dost..ale ja jsem mrnava no :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
713
17.9.21 16:10
@Tarjei píše:
Tyjo ja mam Superba kombika a za me je to velky dost..ale ja jsem mrnava no :lol:

Tak samozřejmě suberb kombi je obrovský, ale se slušnou výbavou okolo milionu, že…já si na to vydělávám sama a živím u toho dvě děti:-), je vidět, že jsi nepochopila…:-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8461
17.9.21 16:15

@Aglája75 no tak sorac, uz se nevnucuju. Btw ja ho kupovala ojetyho. Jak asi mam vedet, na co mas prachy???

Příspěvek upraven 17.09.21 v 16:16

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
285
17.9.21 16:16

My máme Škoda Rapid liftback a naprostá spokojenost, akorát nekoupíš nového, jedině ojeté.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3385
17.9.21 16:19

@Meggiska misto Fabie v kombiku ji radis Rapid v liftbacku? A jak si tim pomuze? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
713
17.9.21 16:22

[

píše:
My máme Škoda Rapid liftback a naprostá spokojenost, akorát nekoupíš nového, jedině ojeté.

Budu stejně hledat v ročních a předváděcích asi…ale asi mi nezbyde než si na vše dojít podívat, v zadu do toho sednout a otevřít kufr…říkala jsem si, jestli třeba někdo teď neřešil, že by to měl zjištěné…:-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78762
17.9.21 16:32

@Aglája75 No, nevim jak starsi, tak klidně u Fabie zustan, ona je kazda dalsi generace větší nez ta predchozi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
713
17.9.21 16:36
@j.a.n.i1 píše:
@Aglája75 No, nevim jak starsi, tak klidně u Fabie zustan, ona je kazda dalsi generace větší nez ta predchozi.

tMám II z roku 2009, ale poslední 3 roky co jsme to přebrala po rozvodu, do toho už jen cpu peníze…před tím se dělal jen pravidelný servis a teď pořád něco…už je to sem tam i rezavé…Taky mě to napadlo zůstat u Fabie, ale ty nové Fabie mají motory 1,0, sice tvrdí, že to má víc koní a je to stejné, ale zase známý automechanik říkal, že v žádném případě ne…já se prostě nemůžu rozhodnout:-) co mám hledat:-). Zatím mi přišla nejlepší Octávka, taky jsem jí mívala jako služební auto…vzadu má místa víc jak Fabie, kufr velký i ta krátká verze a není to tak obrovské jak třeba ten Tucson…mě se do města moc větší kupovat nechce i kdy by se mi to líbilo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78762
17.9.21 16:39
@Aglája75 píše:
Mám II z roku 2009, ale poslední 3 roky co jsme to přebrala po rozvodu, do toho už jen cpu peníze…před tím se dělal jen pravidelný servis a teď pořád něco…už je to sem tam i rezavé…Ale ty nové Fabie mají motory 1,0, sice tvrdí, že to má víc koní a je to stejné, ale zase známý automechanik říkal, že v žádném případě ne…já se prostě nemůžu rozhodnout:-) co mám hledat:-)

Pokud budes koukat po rocnich vozech, tak bude mit vsechno tenhle nemotor, nebo to bude stat 600 a vic. Ja neporadim, ja koukam po autech spise tak kem roku 2004, dokud to nebylo plne elektroniky, i když mozna pujdu do 2010, jeste nevim. Nebo budu opravovat sveho starecka :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.9.21 16:42

My máme sedm let Kiu Sportage a teď nově Ford Focus. Kiu vyřaď, místo v ní není a kugr je sice objemný, ale do výšky. Nic se ti tam nevejde. Ve Focusu je místa mnohonásobně víc, je to fakt malá loď. Jsem naprosto spokojená a nic jiného už bych nechtěla.

• Citovat
  • Nahlásit
3773
17.9.21 16:42

Řekla bych oktavku, ale nejsou levné :think: a ty levné jsou dost přebrané

Takže asi rapida v kombiku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
713
17.9.21 16:43
@j.a.n.i1 píše:
Pokud budes koukat po rocnich vozech, tak bude mit vsechno tenhle nemotor, nebo to bude stat 600 a vic. Ja neporadim, ja koukam po autech spise tak kem roku 2004, dokud to nebylo plne elektroniky, i když mozna pujdu do 2010, jeste nevim. Nebo budu opravovat sveho starecka :mrgreen:
:mrgreen: okolo těch 500-600 tisíc by mi nevadilo…výš už se mi nechce moc, ale samozřejmě byc byla radši za cenu co nejnižší :mrgreen:
Já jsem právě u té Fabie zůstala ma pražský silniční lišej :-):-):-), není tam ještě moc té elektroniky, dobrý motor…ale zase mi fakt přijde, že každého půl roku do toho teď dám xx tisíc…
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
713
17.9.21 16:45
@Anonymní píše:
My máme sedm let Kiu Sportage a teď nově Ford Focus. Kiu vyřaď, místo v ní není a kugr je sice objemný, ale do výšky. Nic se ti tam nevejde. Ve Focusu je místa mnohonásobně víc, je to fakt malá loď. Jsem naprosto spokojená a nic jiného už bych nechtěla.

díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
713
17.9.21 16:45
@Altavista píše: Řekla bych oktavku, ale nejsou levné :think: a ty levné jsou dost přebranéTakže asi rapida v kombiku.

jojo byla jsem překvapená tou cenou oktávek, čekala jsem levnější

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat