Jaké máte koníčky?

12142
9.3.10 17:58

Jaké máte koníčky?

Tak mě napadlo v souvislosti s jednou diskuzí…
Jaké máte koníčky, záliby?
Začnu u sebe:
Dřív jsem jezdila vodu. Pak jsem přišla o zadáka (přestal jezdit ze Slovenska), já nikoho nenašla, do toho rodina, no vyšlo z toho, že už na vodu nejezdím. Ale snad si tu Moravici ještě sjedu......... :cry: :cry: .
Manžel provozuje geocaching, tož o dovolených hledáme kešky. Až prcek povyroste, budeme jezdit s ním. Snad.
Jinak mám zatím jako koníčka děti… :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .
A vy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15068
9.3.10 18:03

Tak já budu asi trošku za ujetou, ale ruční práce… :mrgreen: Strašně ráda vyšívám a háčkuju, u toho bych dokázala trávit hodiny… A pak taky cizí jazyky, kromě němčiny, angličtiny a italštiny jsem se teď pustila do ruštiny, dokonce se mi povedlo uvrtat do toho manžela, tak je motivace dvojnásobná… Člověk si vyčistí hlavu a myslí na něco jiného než na plíny… :lol:
Jo a taky pilates, ale teď nějak zatím nestíhám…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4132
9.3.10 18:09

Maluju ( teda snažím se) , píšu, a jinak zkkouším různé ruční práce, ale teď na to není moc čas. Poslední dobou jsem ráda, když si ráno stihnu vyčistit zuby. A miluju zvířátka, takže se starám o psíka a potkany a až bude větší bydlení hodlám zvěřinec rozšířit. A pak taky knihy, ke svému životu potřebuju spoustu spoustu knih. A turistika, letos s už s prckem, tak jsem zvědavá, jak nám to půjde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1021
9.3.10 18:12

radún,to je dobrá diskuze!!!! :potlesk:
A vodu jsme povinně sjížděli na střední,se naši posádce podařilo zlomit pramici o sloup,jsem byla ale ráda,bo jsem se toho vodáku bála.
Jinak ze všeho nejraději už od dětství čtu knihy,vesnické romány nebo příběhy ze života,ted na to mám zase konečně dost času.
Pak práci na zahrádce a jezdit na kole kamkoliv,klidně na celý den výlet-nááádhera,už se těším,jak celá rodinka zas vyrazíme přes les a pole do vedlejší vsi na pizzu. :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1021
9.3.10 18:13

co to je geocaching??? 8-o 8-o radúúúúún :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Mišuna
9.3.10 18:21

No já bych řekla, že život naší rodiny už dva roky ovlivňuje geocaching asi nejvíc. Cestování nás bavilo vždycky, dřív i vysokohorská turistika, na to momentálně nemáme fyzičku (teda hlavně já :mrgreen:), takže to že při tom ještě navíc hledáme je celkem přirozené. A jinak se s podobně „postiženýma“ často scházíme i při jiných příležitostech. V květnu se např. každoročně jezdí Vltava.
Jinak chodím na italštinu a angličtinu a zůstaly mi knížky nebo filmy, hlavně sci-fi, které mě bavily vždycky. Akorát toho času už tolik není, no.

• Citovat
  • Upravit
4235
9.3.10 18:21

Já si hraju po večerech s korálky. Všeobecně mám ráda ruční práce, teda kromě vyšívání, to tak maximálně křížkovej steh. A taky kytičky, kocoura a dítě. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15672
9.3.10 18:26

Tak já jsem na tom podobně jako Radúna. Jezdila jsem na vodu a manžel je „kačer“ - tj jak má čas, hledá kešky. Už jsem s ním dlouho nebyla, teď bere spíš starší dceru a předminulý víkend měla svoji geocachingovou premiéru i ta mladší. Největším koníčkem ale teď jsou naše holky.

Jinak ráda pletu (v poslední době hlavně na Anežčiny plyšáky, což mě baví ještě víc, páč jeden kousek zvládám za pár desítek minut ;) ).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15068
9.3.10 18:27

Jééé, tak s tím vyšíváním nejsem zas tak ujetá, hurá :mrgreen: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1021
9.3.10 18:28

aha,tak už vím,co to je,jsem ale hlupá :roll: :oops: :lol: ale to slovo jsem v životě neslyšela!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4235
9.3.10 18:28

No Lucka má teď novou vášeň. Horolezčení :lol: . Manža jí vzal o víkendu na stěnu a málem jí nemohl dostat domů, vrátili se po čtyřech hodinách, manžel totálně KO a to jí jenom jistil a pobíhal za ní :mrgreen: .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4235
9.3.10 18:30
BohunkaP píše:
Jééé, tak s tím vyšíváním nejsem zas tak ujetá, hurá :mrgreen: :palec:

No nejseš, korálky, drátky, šutry, pecky ,Dremmel to je takovej relax akorát vrtat a brousit večer nemůžu. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1021
9.3.10 18:38

musím prásknout Viki-má své první dva opravdové koníčky,kterým se věnuje sedmý měsíc-výrobu keramiky a sborový zpěv,tak snad jí to vydrží :srdce: šikulka jedna :srdce: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19990
9.3.10 18:39

Tak u mě to jsou hlavně korálky, čtení knížek, malování a básničky, taky turistika nebo i jen obyčejné procházky :)
pak taky zkouším batiku, savo, háčkování, pletení z papíru a jiný tvořivý práce (jen pletení a vyšívání mě fakt nebere - Market to není nic osobního :wink: :lol:), kdysi taky keramika, lyžování, cyklistika … sakriš ty sporty bych vážně měla oprášit :oops: :lol: ale když manžela baví akorát tenis a ten já neumím a ani kvůli kolenům nemůžu :-? a samotnou mě žádný sport neba

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1086
9.3.10 18:43

Čauky, já to mám dost rozmanitý :-)… Jednak jezdím na našem huculovi,ráda plavu a s přítelem jezdím na motorce. Ale baví mě i háčkovat a hodně čtu :-D
Přítel ještě hraje volejbal-ten mě ale neba :-) …

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama