Poradna o homeopatii
MUDr. Eliška Bartlová
Co dáváte dětem k fazolím na kyselo?
Já bych asi fazole ještě nedala, ale jinak jako přílohu brambor.
monika32 píše:
100% brambory a nechápu, proč ne fazolky na kyselo?
Pokud jsou sterilizováné tak proti tomu nic nemám, z čerstvé nebo sušené fazole bych nedala, děti se po nich opravdu hodně nadýmají a můžou mít velké kreče v bříšku přes den i při stolici. Tak proto.
Jinak každé dítě je jiné a chze zkusit co mu vadí či ne. ![]()
katyca píše:
Já bych asi fazole ještě nedala, ale jinak jako přílohu brambor.
proč? ![]()
jinak asi brambory. Co dáváte dospělákům?
Ono bylo myšleno ty zelené fazolky co jsou i s luskem ne? Když se pěkně uvaří, tak to děti můžou a i jim to chutná.
Lusky ne,klasika fazole.My dospělí si dáváme chleba nebo rohlík.Hodně k tomu dělají bochánky ale na ty nemám recept.Brambory by mě nenapadli přijde mi to divná kombinace ![]()
Zelené fazolky na smetaně s vařeným hovězím, vajíčkem na tvrdo nebo smaženým a k tomu vařené brambory. Suché fazole (namočené přes noc, slité a vařené v nové osolené vodě s kmínem a bobkovým listem) nakyselo s uzeným (např. s kolenem vařeným společně s fazolemi) nebo šunkou. K tomu chleba a kyselá okurka, řepa nebo zeleninový salát.
BaraF píše:
Zelené fazolky na smetaně s vařeným hovězím, vajíčkem na tvrdo nebo smaženým a k tomu vařené brambory. Suché fazole (namočené přes noc, slité a vařené v nové osolené vodě s kmínem a bobkovým listem) nakyselo s uzeným (např. s kolenem vařeným společně s fazolemi) nebo šunkou. K tomu chleba a kyselá okurka, řepa nebo zeleninový salát.
Jj
přesně BaraF.
Jen pro info - fazole jsou samo o sobě příloha
S bramborem se to dá taky, to je jasný. Já je dávám s chlebem, volským okem nebo vejcem na tvrdo, nebo k masu
Někdo k tomu dává párek - to tedy určitě ne ! To raděj to uzený ![]()
Mám věkově stějné děti, včera jsme měli něco obdobnýho - čočku na kyselo, máme to s vajcem na tvrdo a chlebem, mladší to přímo zbožňuje a jedinej, kdo s břichabolem měl problém, byl manžel ![]()
Brambory, znám to z různých jídelen. S ničím jiným jsem to snad ještě neviděla. Ale fazolky na smetaně nevyhledávám, nechutnají mi, tak nevím:-)