Jakou přílohu k fazolím na kyselo pro děti?

1692
14.12.11 11:00

Jakou přílohu k fazolím na kyselo pro děti?

Co dáváte dětem k fazolím na kyselo?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4026
14.12.11 11:06

Já bych asi fazole ještě nedala, ale jinak jako přílohu brambor.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17014
14.12.11 11:08

100% brambory a nechápu, proč ne fazolky na kyselo? 8o

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4026
14.12.11 11:12
monika32 píše:
100% brambory a nechápu, proč ne fazolky na kyselo? 8o

Pokud jsou sterilizováné tak proti tomu nic nemám, z čerstvé nebo sušené fazole bych nedala, děti se po nich opravdu hodně nadýmají a můžou mít velké kreče v bříšku přes den i při stolici. Tak proto. ;) Jinak každé dítě je jiné a chze zkusit co mu vadí či ne. :*

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
81490
14.12.11 11:13
katyca píše:
Já bych asi fazole ještě nedala, ale jinak jako přílohu brambor.

proč? 8o

jinak asi brambory. Co dáváte dospělákům?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
880
14.12.11 11:13

Fazolky na kyselo jedině s bramborem :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
880
14.12.11 11:14

Ono bylo myšleno ty zelené fazolky co jsou i s luskem ne? Když se pěkně uvaří, tak to děti můžou a i jim to chutná.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2673
14.12.11 11:16

Dávám je s bramborem a děti je mají moc rádi ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1692
14.12.11 11:18

Lusky ne,klasika fazole.My dospělí si dáváme chleba nebo rohlík.Hodně k tomu dělají bochánky ale na ty nemám recept.Brambory by mě nenapadli přijde mi to divná kombinace :oops:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2724
14.12.11 11:21

Zelené fazolky na smetaně s vařeným hovězím, vajíčkem na tvrdo nebo smaženým a k tomu vařené brambory. Suché fazole (namočené přes noc, slité a vařené v nové osolené vodě s kmínem a bobkovým listem) nakyselo s uzeným (např. s kolenem vařeným společně s fazolemi) nebo šunkou. K tomu chleba a kyselá okurka, řepa nebo zeleninový salát.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2803
14.12.11 11:44
BaraF píše:
Zelené fazolky na smetaně s vařeným hovězím, vajíčkem na tvrdo nebo smaženým a k tomu vařené brambory. Suché fazole (namočené přes noc, slité a vařené v nové osolené vodě s kmínem a bobkovým listem) nakyselo s uzeným (např. s kolenem vařeným společně s fazolemi) nebo šunkou. K tomu chleba a kyselá okurka, řepa nebo zeleninový salát.

Jj :pankac: přesně BaraF.

Jen pro info - fazole jsou samo o sobě příloha :D S bramborem se to dá taky, to je jasný. Já je dávám s chlebem, volským okem nebo vejcem na tvrdo, nebo k masu :D Někdo k tomu dává párek - to tedy určitě ne ! To raděj to uzený :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5328
14.12.11 12:06

Mám věkově stějné děti, včera jsme měli něco obdobnýho - čočku na kyselo, máme to s vajcem na tvrdo a chlebem, mladší to přímo zbožňuje a jedinej, kdo s břichabolem měl problém, byl manžel :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
960
14.12.11 12:15

já bych dala klasika s vajíčkem a chlebem

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8594
14.12.11 12:28

Brymbory :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15074
14.12.11 12:43

Brambory, znám to z různých jídelen. S ničím jiným jsem to snad ještě neviděla. Ale fazolky na smetaně nevyhledávám, nechutnají mi, tak nevím:-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Kojenecká lahev

  • (4.5) + 85 recenzí

Danny Sport

  • (4) + 77 recenzí

Poradna o homeopatii

Ikona - Eliška Bartlová

MUDr. Eliška Bartlová