Jaký hrnec na pomalé vaření

Napsat příspěvek
Velikost písma:
19874
7.1.18 22:46
@EmmaAnna píše:
@robínek Máme docela krátce tento https://www.mall.cz/…kpot-csc024x?… Ale ze zahraničí, v Německu v akci byl mnohem levnější.My ho využíváme celkem často, zapnu večer a druhý den na oběd máme teplé jídlo. Má časovač a vnitřní nádoba není keramická. Můžeš v něm nejdřív maso opéct a opražit a pak dodělávat. Dá se nastavit i čas.

Díky, to je zase on! :potlesk: Zatím se zda, že je to jediný typ, co by vyhovoval mým požadavkům, ale ta cena… :roll: Co všechno v tom děláš?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3395
7.1.18 22:57

@robínek Jenom maso. Boloňskou, vývary, osso buco, pomalu pečenou kachnu třeba :) Teoreticky by se to ale dalo nahradit troubou s dobrým časovačem, ale není to tak pohodlné a troubu bych se bála mít zapnutou opravdu celý den.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19874
7.1.18 23:03
@EmmaAnna píše:
@robínek Jenom maso. Boloňskou, vývary, osso buco, pomalu pečenou kachnu třeba :) Teoreticky by se to ale dalo nahradit troubou s dobrým časovačem, ale není to tak pohodlné a troubu bych se bála mít zapnutou opravdu celý den.

Jj, taky ta spotřeba mi vadí, ja právě varim podobna jídla taky a často, tudíž zrouba nebo sporák u nás mají noční minimálně 2× týdně. Ideální by stejně bylo mit kamna na topeni i vaření zároveň, k tomu pořádný litinový hrnec a bylo by. ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3395
7.1.18 23:12

@robínek nedám zase dopustit na indukci :D na některé věci je to fajn to mít rychle za sebou a ještě se to rychle umývá :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19874
7.1.18 23:15
@EmmaAnna píše:
@robínek nedám zase dopustit na indukci :D na některé věci je to fajn to mít rychle za sebou a ještě se to rychle umývá :srdce:

Nj, indukce, ta je taky v poradi rozhodovani, az mi odejde sporák… :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19874
8.1.18 11:15
@EmmaAnna píše:
@robínek Máme docela krátce tento https://www.mall.cz/…kpot-csc024x?… Ale ze zahraničí, v Německu v akci byl mnohem levnější.My ho využíváme celkem často, zapnu večer a druhý den na oběd máme teplé jídlo. Má časovač a vnitřní nádoba není keramická. Můžeš v něm nejdřív maso opéct a opražit a pak dodělávat. Dá se nastavit i čas.

Tak jsem koukla na par zahranicnich eshopu a i s poštovným by mě to vyšlo o dost levněji než u nás. Ale zase kdyby se to rozbilo v záruce, budu to posílat do horoucich pekel… :think: Rozbiju se to? ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3395
8.1.18 11:26

@robínek může…už jsem takhle jednou něco reklamovala do Německa, jenže to bylo mnohem pohodlnější a snazší než reklamace s českým krámem :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19874
8.1.18 11:45
@EmmaAnna píše:
@robínek může…už jsem takhle jednou něco reklamovala do Německa, jenže to bylo mnohem pohodlnější a snazší než reklamace s českým krámem :mrgreen:

No to je fakt, české ceny a české reklamace nic nepredci! :zed: Jdu do toho!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1
22.3.18 18:00

Zdravim, muzu se zeptat, na jakem eshopu v Nemecku jste objednala a zda muzete doporucit - eshop i hrnec ????? Dekuji.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12
22.3.18 19:00

Modry :mavam: :cert:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
38
3.8.19 10:27

@robínek ahoj, mohu vědět jak dopadl nákup a vaření v hrnci? Jak by jsi zhodnotila hrnec po roce a půl? Uvažuji také nad koupí nějakého..
Děkujeme :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19874
3.8.19 15:20
@Persie píše:
@robínek ahoj, mohu vědět jak dopadl nákup a vaření v hrnci? Jak by jsi zhodnotila hrnec po roce a půl? Uvažuji také nad koupí nějakého..
Děkujeme :D

Ahoj, nakobec jsem dostala velký Crock Pot a jsem velmi spokojena, dělám v něm maso, omáčky, marmelády, škvařím. sádlo…je super.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Kojenecká lahev

  • (4.5) + 85 recenzí

Danny Sport

  • (4) + 77 recenzí

Poradna o homeopatii

Ikona - Eliška Bartlová

MUDr. Eliška Bartlová