Jaký máte denní režim s dětmi?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
2505
5.5.17 14:43

Ono je to sporné.. co se toho vychovávání dítěte týče.. Hele, dokud jsem malého učila v klidu a pozitivně, aby chodil čůrat na nočník, tak se vždy někde počůral, jak jsem mu jednou dala na zadek za to, že se počůral, pochopil a hned začal chodit krásně na očník.. Taky nejsem zastáncem nějakých krutých trestů nebo tak, ale jak malý poplive okno (musím dodat, že schválně..) tak po něm „zaječím“ dám mu ubrousek, ať si to po sobě utře a hotovo.. Ví co udělal.. Přece bych ho za to neměla chválit… A tak podobně.. Ve 2 letech si už moc dobře uvědomují co dělají a zkouší mantinely.. ty se jim musí nastavit a je jen na matce, jakým způsobem to udělá…

Teda ale s tou ledovou sprchou… :zed:… To bych teda dítěti za takovou „blbost“ rozhodně neudělala… :roll:

K zakladatelce.. máš to těžké v tom, že děti mají rády ostatní děti a jestli tam v okolí soro žádné nejsou, tak ej to těžké.. Musíš najít něco jiného jak ji to vynahradit.. Já teda na průlezky sebou tahám všecko možné d bublifuku, kříd, bábovek… létajícího talíře bagru atd.. a stejně si malý s ničím nehraje a nejradši má klacek a běhání za většími dětmi (chraň moje nervy jak není v dohlednu jediné dítě) :D Hodně štěstí…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.5.17 15:35

@leniali Já si myslím, že by auto zvládla, tak 3× do roka jedeme autem od mého taťky a v pohodě (je to teda do půl hodinky). Jenže já nemám ani řidičák :oops:
Ad hlídání - mám hlídání na 2 hod v týdnu a to chodím na rehabilitace. Ale třeba tento týden jsem jít nemohla. Jinak chodí všude se mnou a je to teda zážitek pro všechny. Naposled u zubaře smetla během mého plombování prakticky celou ordinaci. No dědběs :D
@Borůvka1990 Jo často říká, že jí tlačí boty. Toto jaro máme už třetí :nevim:
Mluvení jí docela jde, mluví už ve větách, skloňuje (sem tam se teda sekne). Třeba s tím oblíkáním dneska povídala, že svetr s medvídkem nechce, že chce žlutý s kačenkou. Když jsem jí řekla, že žádný takový nemáme, tak mi řekla, ať jdu sama do obchodu a koupím jí ho, že ona počká doma :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit
LKL
1114
5.5.17 19:54
@Anonymní píše:
@leniali Já si myslím, že by auto zvládla, tak 3× do roka jedeme autem od mého taťky a v pohodě (je to teda do půl hodinky). Jenže já nemám ani řidičák :oops:
Ad hlídání - mám hlídání na 2 hod v týdnu a to chodím na rehabilitace. Ale třeba tento týden jsem jít nemohla. Jinak chodí všude se mnou a je to teda zážitek pro všechny. Naposled u zubaře smetla během mého plombování prakticky celou ordinaci. No dědběs :D
@Borůvka1990 Jo často říká, že jí tlačí boty. Toto jaro máme už třetí :nevim:
Mluvení jí docela jde, mluví už ve větách, skloňuje (sem tam se teda sekne). Třeba s tím oblíkáním dneska povídala, že svetr s medvídkem nechce, že chce žlutý s kačenkou. Když jsem jí řekla, že žádný takový nemáme, tak mi řekla, ať jdu sama do obchodu a koupím jí ho, že ona počká doma :mrgreen:

kdyby rekla zluty s oveckou tak bych tipla ze cte bulvar a chce kopirovat princeznu charlotte :-))

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová