Poradna o výběru kočárků a autosedaček
Lukáš Fiala
Máte zkušenost s Jané Slalom Pro?
Přidejte zkušenost s Jané Slalom ProJJ Denny jste tam na té fotečce jak modelové ![]()
A co myslíte holky?Jsem taky IN maminka? ![]()
Ali, to je paráda. Míša si to užívá. Úplně si představuju, jak by z takové jízdy byl nadšený Adam. Miluje auta, traktory, formule, vlaky, prostě všechno, co dělá brmbrm.
Konečně super počasí. Dneska jsme byli ve Vyškově v Zoo a Dinoparku. Kromě toho, že se nám po cestě obě děti zablily, tak dobrý. Adamovi se nejvíc líbila jízda Dinovláčkem.
Bianco, počasíčko je žůžo, konečně! My jsme doslova probruslili víkend a musím říct, že je to úžasný
Pomáhá mi to vykašlávat a celkově se cítím dobře. Už asi jen ten pocit, že člověk něco dělá ![]()
Já uvažovala, že se zas vrátím k trojkolce kvůli bruslím, ale to už by bylo asi opravdu šílený
![]()
Bianco náš Míša je totální maniak na traktory a auta.Tohle ho naučil děda, a když děda nemůže tak musím já
Stačí jít po vesnici a jede traktor a on by mi snad vyskočil z kočárku jakou má radost
V Dinoparku ve Vyškově jsme taky byli, ale už je to asi čtyři roky.To byl jen Míra a teď bysme si to mohli zopáknout i s Míšou, protože je tam krásně a Míša bude určitě nadšený ze zvířátek.A matně si vybavuji, že nám v tu dobu Míra taky začal v autě stávkovat
myslím s tím blinkáním.
Denny i z té fotečky jde poznat, že si v poho a Ondrášek taky.Jsem ráda, že ti je dobře.No jo tohle počasí dělá záááázraky
Trojkolka je skvělá věc a obzvlášť pokud jde o janéčko, ale já ho můžu s takovouhle asi na podzim prodat
Míša v něm vůbec nechce sedět natož si pak na chvíli zdřímnout.Chce už hodně ťapkat po svých, a když už nemůže tak všude leze po čtyřech.Kočárek máme jenom na přejetí k našim nebo do města.Mě to tak mrzí.Já bych chodila na procházky až bych brečela, ale mám poslouchat to řvaní ![]()
Ali, a není to jen období? No ale je fakt, že Ondra v kočárku vydrží tak nedýl hoďku/dvě a pak ho musím na chvilku vyndat aby se prošel. Ale jinak mi tam spinká, to je v pohodě. No, holt, my si to naplánujem a dítka si to přeplánují ![]()
Denny u nás to asi není období, ale zkrátka je Míša typ, který nechce být v kočárku.Už od miminka se mu tam moc nelíbilo.Neřikám, že tam není vůbec, ale na delší chození to není
A přesně jsi to vystihla.Těžko bych si mohla něco naplánovat páč Míša to má vždycky jinak
a to doslova.Proto nic nevymýšlím a vše dělám jen podle toho jakou má Míša náladu.A taky proč bych plánovala vždyť jsem na Míšu čekala deset let tak proč se stresovat ![]()
Ahoj, potřebuju podpořit, asi jsem se zamilovala a nutně potřebuju další kočár
. V poslední době mi přestává vyhovovat má úžasná Magnumka a strašně se mi líbí Slalom R Calm blue. Jen se trochu bojím té velikosti. Zatím jsem neměla moc příležitost si ho prohlédnout a jak jsem ho viděla v obchodě vedle nějakého tanku, tak mi přišel skoro jak pro panenky. Ale zas na druhou stranu to, že je stísněnější bych asi teď potřebovala. V Magnumce se dcera díky prostoru všelijak hroutí, zvlášť v zatáčkách a vzhledem k tomu, že ještě stabilně nesedí mi to vadí-to by asi nehrozilo-v jané je míň místa a v zatáčkách se nenaklání, jense bojím jestli není MOC malé- je jí 9m, tak aby nebylo opravdu jen na chvíli. ![]()
nausi…pročti tuhe diskuzi. O té vwlikosti tu bylo řečeno snad všechno. Našemu Ondrovi je rok a měsíc a drobek to rozhodně není. Místa tam má normálně a to sezení je opravdu super, právě kvůli tomu sjíždění ke straně
Jsou kočárky, které mají srovnatelnou šířku a neřeší se to. U jané Revers to každý řeší kvůli tomu, že dřív byl Slalom koráb ![]()
Vím, jen asi potřebuju nějak ujistit. Já ho prostě asi chci
teď jen jak si doma ospravedlnit 4. kočár… Po starším mám ten Magnum, k němu ve stejné barvě Zippy golfky, starší Powertwin jako sourozenecký…Ale protože s mladší často jezdím v monokočáru, který už mi úplně nevyhovuje, na golfky to ještě není a Powertwinem Jané zasekl drápek. Teď váhám jestli si se slečnou udělat radost nebo to nestojí za to. Asi si na další prohlídku musím udělat víc času, mě zvyklal hlavně asi ten široký koráb co stál vedle.
Jak píše Denny, já jsem si ho koupila před 2 měsíci pro dvouleté dítě a strašně, strašně, moc mě mrzí, že jsem si jej nekoupila už dříve, kdy bych ho více využila. Pokud má malá tak málo vůbec bych neváhala a pořídila jej. A koráb vedle…já jsem šla do janéčka z PP GT3 a to je fakt koráb, největší co snad je na trhu. ![]()
Já oprvadu lituju, že jsem to neměla naopak, do dvou a půl let janéčko a pak bych si dala tu gt3. ![]()
Navíc se m malý za poslední měsíc nějak odkočároval, takže si myslím, že už ho moc neužijeme, né že by se nevlezl,opěrka zad je luxusní, ale prostě nechce.
![]()
Jo a holky na fotkách Vám to moc sluší!!
S bruslema i traktorem!!!
Dík, asi něco takového jsem potřebovala, něco víc než jen že ho prostě chci. A navíc když si manžel plánuje koupi navigace, podle mě úplně zbytečné, tak proč si nepořídit kočár který nutně potřebuju..