Jané 2010

  • Fotoalbum (233)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu

Máte zkušenost s Jané Slalom Pro?

Přidejte zkušenost s Jané Slalom Pro
Napsat příspěvek
Velikost písma:
22315
22.5.10 09:28

Kulici, ja teda u Janecka dalsi kocar neporizovala :-D
ale je fakt, ze jsem porodila dalsi dite, kdyz byli prostredni 19 mesicu :-D

Na mimi v listopadu bych tu novou korbicku brala vsemi 10......
a ado 6 mesicu tam muze vydrzet a pak do sportaku 2010- ktrery jde do lehu a muzes si mimi otocit i k sobe.

Ja kdyz jsem ten sportak studovala......jak uz ho mam, tak tim, jak se da zvednout nozni operka nahoru- udelas si z toho manzinl a kdyz das vl. tasku, tak korbicku ani nepotrebujes :-D o, ale korbicka je bozi, tak proc improvizovat.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9
22.5.10 09:44

Taky si říkám :-)
Uvidíme,jak budeme mít velkého prcka - manžel se narodil 4 kilovej :-)
uvažuju i o tom,že si koupím korbičku 2009,ale zase si myslím,že komplet se pak prodává lépe.
definitivně se rozhodnu,až budeme vědět jetli to bude holka nebo kluk.
Kolekce 2010 se mi moc líbí!
Ještě nejsem rozhodnutá mezi hnědooranžovou (která je ve skutečnosti o moc hezčí než na obrázku!) a modrou.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
338
22.5.10 10:39

ahojky

jdu jen sondovat.....
máte někdo vybranej jane unlimit?????????????
myslim tim spise sportak, pídě už bude mít v zimě,kdy ho chci kupovat přes rok.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Kepuč
24.5.10 16:32

Návod k použití

Ahoj holky, jsem tu nová a sháním jen radu :mrgreen: . Vlasním golfky Jané Carrera Pro a dnes jsem si na druhé dítě koupila lůžko Capazo (klasika) kolekci 2008. A nebyl tam český návod a já vůbec netuším jak polohovat toto lůžko :think: . Můžete mi někdo poradit? A ještě jedna otázečka… Ta síťka ve stříšce se připevní kam? myslím ty očka co jsou postraně síťky ( gumička). Jsem fakt asi trdlo, ale nepřišla jsem na to 8-o

  • Citovat
  • Upravit
8041
24.5.10 21:58

Kulici, mám tu starší korbičku a opravdu bych neměnila. je opravdu velká. Naš miminko bylo sice drobek, ale o to dýl mi v ní snad vydrží…doufám :-D
Jinak s tou hnědooranžovou máš pravdu :pankac: Já z ní na živo byla odvařená, jaké z té modré pro kterou jsem si jela. Na obrázku vypadali úplně jinak. Jinak zatím vozím od sporťáku tašku a ta modrá se líbí všem. Tak přeju, ať dobře vybereš :wink: :palec:

Jo a jinak kočár docela slušně povolil a už s ním jde tak nějak drncat - zdáááánlivě to připomíná houpání :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1063
25.5.10 08:27

Ahojte, Denny, mně taky povolil, zkusím ještě otočit na to tvrdší odpružení, jestli to půjde poznat :mrgreen: . Škoda, že je tak odporné počasí, já bych tak jela někam ven a nedá se. Do města letíme mezi dvěma bouřkami jen pro nutný nákup a i tak jsme včera zmokli. Co je toto za počasí v květnu??? :nevim: Tady jenom lítají hasiči, páč to tu lidem zaplavuje sklepy, tu naštěstí teče jenom Kyjovka a ta se zatím drží v korytě, ale byli jsme se dívat v okolí a děs běs. Chudáci lidi. :cry:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8041
27.5.10 10:31

Bianco, u nás je to taky na prd. Pořád střídavě prší :nevim:
Já už se docela těším na sporťák, malej do něj asi poputuje dřív, je to takovej pozorovatel, už aby seděl :wink:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1063
27.5.10 14:40

Denny, umím si představit, že se v novém Slalomu poveze ve sporťáku i menší dítě. V těch starších ročnících by se asi koulelo ze strany na stranu, ale tady to nehrozí. :mrgreen: Obložíš ho když tak dekou. A bude se mu v něm líbit, i když bude jen ležet, náš si i teď užívá jízdy ležmo, oddělám boudičku a on pozoruje mraky, stromy, eldráty atak. Ale to jen, když už je moc unavený a nechce sedět. :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
112
27.5.10 18:27

Tak se hlásím do klubu :dance: Kočárek mám od včerejška doma :wink: Z konstrukce jsem úplně odvařená, je to hodně vymakaný kousek, ale na sporťák si jak si musím zvyknout :think: Pořád mi nějak nesedí ta boudička, vadí mi, že při lehu je tak nízko a daleko :nevim: …ale tak asi je to nezvyk… Nacvakla jsem korbičku i autosedačku a ta vůle je taky dosti veliká 8-o …už se to tu probíralo a já jsem s tím počítala, ale je to víc, než jsem čekala :lol: Jsem hrozná, co? Ale to je o tom, že je to nové a všechno teprve prozkoumávám. Vůbec nelituji, že jsem se pro něj rozhodla, věřím, že budu více než spokojená :pankac: :pankac: :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
112
27.5.10 18:32

Ještě dotaz na Katku: není ta černá látka na sedačce háklivá na ušpinění??? Trošku jsem se toho matrošu lekla, neboť mi připomíná takové ty kalhoty, jak na nich jde vidět každá čmouha 8-o Moc to nevypadá, že se to dá jen tak otřít vlhkým hadříkem :think: hlavně ta opěrka nohou, to když bude mít mimi botičky, tak to bude špinavé neustále. U starších kolekcí se mi líbilo, že ta část byla pogumovaná :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1063
27.5.10 19:45

Ahojte, Nutkani, já jsem první dny z kočárku byla taky trochu v rozpacích. To víš, něco nového, byla jsi zvyklá na jiné, ale počkej, až to rozjezdíš. Já předpokládám, že ten materiál je stejný jak u Green valley, tak u Molten Red, ne? Tak neboj, já už mockrát myla potah, a pěkně to šlo dolů. Dá se teda celý sundat z kočárku, ale to jsem ještě nebádala jak. Jinak skoro každý den sundávám madlo a potah na kšírách a peru, protože to máme zaťapaný od jídla.
Ano, když srovnávám s ostatníma kočárkama, tak je taboudička nízko, ale zatím jsem nezjistila, v čem by mi to mělo vadit. Aspoň pěkně zastíní, když prcek leží. A daleko myslíš jako že nejde úplně překlopit?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9
1.6.10 12:25

Tak nakonec budeme mít holčičku,tak snad nebude žádný obřík :-)
ten modrý kočárek jsem naživo ještě neviděla,ale podle fotek by se ke slečně taky hodil :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12565
1.6.10 12:42

Kulici já ho mám taky nachystaný pro holčičku :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1063
1.6.10 13:25

Kulici, tak holčičku? Závidím, já mám dva kluky.
Já oba kočárky na vlastní oči neviděla, ale víc se mi líbí ten modrý. Je takový hleďavější a zajímavější a na holčičku se hodí , má takové barevné kytinky. (Zkoumala jsem ho na fotkách, které sem dala Denny). Moc hezký!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
112
1.6.10 14:01

Mě ten modrý přijde taky super i pro holčičku, spíš se mi ta barvička moc nehodí na chlapečka, lépe řečeno by se mi blbě kombinovali barvičky :lol: né že by to byla nevhodná barvička pro kluky :palec: Mě se všeobecně moc věcí pro kluky nehodí :lol: jsem hrozná, mám doma holčičku a druhé bych chtěla taky holčičku, na kluka nějak nejsem připravená :think: Do poslední chvilky si pohlaví miminka nenechám odtajnit, těším se na překvápko, ať je to kluk či holčička :srdce:

Jo a už jsem se skamarádila s kočárkem :dance: :dance: :dance: Pořádně jsem si pohrála, povozila v něm 2,5letou dceru a výsledek je: „KOČÁREK JE BOMBA!!!“ Ani není nijak malý, Mariánka je na svůj věk hooodně veliká a i tak se jí v kočárku moc líbilo, byla by v něm i usnula, ale nenechala jsem ji :twisted: Je opravdu úžasně variabilní :potlesk: Ještě asi přikoupím nánožník 8-)
Mimochodem, s tou pláštěnkou to opravdu nedomysleli :lol: raději jsem ji ještě nerozbalovala :wink:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Danny Sport

  • (4) + 77 recenzí

S4

  • (3.6) + 69 recenzí

Baby Snap 4

  • (4.1) + 59 recenzí

XA

  • (3.9) + 50 recenzí

Marita

  • (4.6) + 49 recenzí

Poradna o výběru kočárků a autosedaček

Ikona - Lukáš Fiala

Lukáš Fiala