Je normální při masturbaci použít kondom

Anonymní
20.6.24 21:34

Je normálním při masturbaci použít kondom

Ahoj, rád bych se zeptal, zda je normální že masturbuji s kondomem na penisu.

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
895
20.6.24 21:40

Citace Anonymu: je normální, že masturbuji s kondomem na penisu.

Odpověď-ano, aspoň matince nazmarasíš prádlo a doufám, že kupuješ kondomy s příchutí, ať máš voňavé pacičky. A kdyby sis náhodou chtěl mastit du.pu, nezapomeň na gel, taky raději s nějakou příchutí, aby to pak psíkovi chutnalo, ale jestli máš pochybnosti, zajdi si k psychologovi nebo psychiatrovi…bože ať už začne škola, ti ko.ko.ti už mají uzavřené známky a tááák strašně se nudí.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2104
20.6.24 23:00

To nevím. Ale rozhodně je normální si ho narazit na hlavu, zauzlovat a skočit do vany. Pokud v mozku něco bude bude pod vodou, no tobě asi bude plavat jako bójka.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
895
21.6.24 09:10
@biedronka105 píše: Více

@biedronka105 to mě fakt rozesmálo :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D úplně to živě vidím

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37715
21.6.24 09:17

V pohodě. Aspoň natrénuješ manipulaci. :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24.6.24 13:35
@Anonymní píše: Více

Jak pravil Jimův otec pan Levenstein…
Je to furt lepší než fusekle

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Victoria

  • (4.4) + 20 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová