Je tu někde aktivní skupina pro starší matky?

Anonymní
1.11.24 20:03

Je tu někde aktivní skupina pro starší matky?

Jako už mi není 30 ani 40..máme už s mužem z předchozích vztahů děti…no a včera jsem zjistila, že jsem asi těhotná…je tu někde pokec pro starý větve? :D

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
928
1.11.24 20:28

Já já, 40 let, první dítě :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
928
1.11.24 20:30

Jestli je tady skupina 35 a výš, ale ta je o snažení. Já už se nesnažím, tak tam nechodím.

Pro starší těhule netuším, jestli tady něco je.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.11.24 20:35

@Rádkyně to je asi pohoda, 40…jsem starší :lol: už mám tři kluky z prvního manželství…prej nad 43 let je šance na přirozený početí úplně pidimini…no, já musela mít vždycky něco extra :D

  • Citovat
  • Upravit
5753
1.11.24 21:13
@Anonymní píše: Více

Neřekla bych, mám kolem sebe hodně holek 40+, co otěhotněly jen tak. :lol: Jedna dokonce ve 46 letech. ;) Jinak já jsem rodila naposledy ve 38 a tělo pořád funguje, takže já jsem opravdu opatrná. :lol:
Držím palce, aby bylo vše v nejlepším pořádku :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.11.24 21:17

@Lil Kitkatt díky, je mi 47 :D

  • Citovat
  • Upravit
5936
1.11.24 21:23
@Anonymní píše: Více

Klid, byla jsem na tom stejně, ani nevím jak jsem k dceři přišla. :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5753
1.11.24 21:27
@Anonymní píše: Více

Držím palce. ;) Známá to dala v těch 46 letech s přehledem a má krásného, zdravého chlapečka, už chodí do školy…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.11.24 22:02

@mamule42 :D super..jako nejsem nijak nemocna ani tlusta nebo tak neco. Snad to bude ok :kytka:

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
1.11.24 22:02

@Lil Kitkatt dekujuu :kytka:

  • Citovat
  • Upravit
5936
1.11.24 22:06
@Anonymní píše: Více

Tak to nemá vliv. Spíše je velké riziko genetických vad, bohužel. Ale přeji ti ať ti to dobře dopadne.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
928
2.11.24 06:08

No já nemocná byla a proto jsem neměla děti dřív, teď jsem pár let zaléčená a po cca roce „volného průběhu“ se povedlo.
Měla jsem také šanci blížící se nule…IVF lékaři nedoporučovali, kvůli jiným potížím.
Brala jsem to tak, že z toho stejně nic nebude.

Samozřejmě se nemoc může znovu rozjet, ale nezůstanu bezdětná jen protože se bojím co by kdyby…
Když už se to povedlo, tak si říkám, že příroda/Bůh ví co dělá a asi mám ještě vydržet a být tady.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.11.24 08:33

@mamule42 ja vim no..beru b komplex a horcik a drzim tomu pidikovi palce, nejak to dopadne :D

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
2.11.24 08:34

@Rádkyně ahaa ty blaho, to mas teda husty :kytka:

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Aktuálně na Instagramu

Umožňuje to nová legislativa. Zjistěte podrobnosti.

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová