Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Jestli je tady skupina 35 a výš, ale ta je o snažení. Já už se nesnažím, tak tam nechodím.
Pro starší těhule netuším, jestli tady něco je.
@Rádkyně to je asi pohoda, 40…jsem starší
už mám tři kluky z prvního manželství…prej nad 43 let je šance na přirozený početí úplně pidimini…no, já musela mít vždycky něco extra ![]()
@Anonymní píše: Více
Neřekla bych, mám kolem sebe hodně holek 40+, co otěhotněly jen tak.
Jedna dokonce ve 46 letech.
Jinak já jsem rodila naposledy ve 38 a tělo pořád funguje, takže já jsem opravdu opatrná. ![]()
Držím palce, aby bylo vše v nejlepším pořádku ![]()
@Anonymní píše: Více
Klid, byla jsem na tom stejně, ani nevím jak jsem k dceři přišla. ![]()
@Anonymní píše: Více
Držím palce.
Známá to dala v těch 46 letech s přehledem a má krásného, zdravého chlapečka, už chodí do školy…
@mamule42
super..jako nejsem nijak nemocna ani tlusta nebo tak neco. Snad to bude ok ![]()
@Anonymní píše: Více
Tak to nemá vliv. Spíše je velké riziko genetických vad, bohužel. Ale přeji ti ať ti to dobře dopadne.
No já nemocná byla a proto jsem neměla děti dřív, teď jsem pár let zaléčená a po cca roce „volného průběhu“ se povedlo.
Měla jsem také šanci blížící se nule…IVF lékaři nedoporučovali, kvůli jiným potížím.
Brala jsem to tak, že z toho stejně nic nebude.
Samozřejmě se nemoc může znovu rozjet, ale nezůstanu bezdětná jen protože se bojím co by kdyby…
Když už se to povedlo, tak si říkám, že příroda/Bůh ví co dělá a asi mám ještě vydržet a být tady.
@mamule42 ja vim no..beru b komplex a horcik a drzim tomu pidikovi palce, nejak to dopadne ![]()
Jako už mi není 30 ani 40..máme už s mužem z předchozích vztahů děti…no a včera jsem zjistila, že jsem asi těhotná…je tu někde pokec pro starý větve?