Jestlipak umíte vyrobit domácí čokoládové figurky?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
6299
1.12.11 16:18

Mě to na MMB žádné sunarové cukroví nenašlo, jen nějaké sunarové čtverečky a to není ono… :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6299
1.12.11 16:19

Tak to z té Ikei si koupím…a udělám i sunarové cukroví…mňamiii, se mi to začíná hromadit, jak jsem letos říkala, jen 3 druhy…tak oooops..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
50725
1.12.11 16:45

Jooo, ty tescomové jsem vlastně nedávno kdesi viděla. Ale tvořítko na led je lepší nápad :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
486
1.12.11 16:45

tak jsem myslela asi něco jiného :think: jinak tam mají plno receptů ma čokoládu

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
PetkaK
1.12.11 16:46
Angua píše:
Jooo, ty tescomové jsem vlastně nedávno kdesi viděla. Ale tvořítko na led je lepší nápad :mrgreen:

Hlavně levnější :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit
50725
1.12.11 16:47
PetkaK píše:
Angua píše:
Jooo, ty tescomové jsem vlastně nedávno kdesi viděla. Ale tvořítko na led je lepší nápad :mrgreen:
Hlavně levnější :mrgreen:

No právě. Za ty prachy můžu mít mnohem víc čokolád :lol: :lol: :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
18055
1.12.11 16:53

S tím vyklápěním myslím pomůže ve formičkách vymrazit a vyklopit. Ale taky se nám toho vždy dost polámalo, což hned bylo s povděkem kvitováno :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
50725
1.12.11 17:14

3 dny jsem ty bestie měla na balkoně na mrazu a nic :cert: :lol: Ne, že by se mi polámaly, já jsem je nedostala prostě vůbec ven :roll: Takže mytí formiček bylo opravdovým požitkem :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
607
1.12.11 17:34

Ahoj-já dělám tu čokoládu také a leju to do plastových platíček z bonboniér.Vyklápět do jde suprově-jen musíte myslet dopředu a pár si jich během roku schovat :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
PetkaK
1.12.11 17:48

Jo do bonbonier jsem to dávala předtím než jsem objevila ty silikonové na led. A u nás se to nemuselo střádat během roku, máme narozeniny říjen, listopad, prosinec - celkem 5lidí :) - takže se nastřádalo hned.

  • Citovat
  • Upravit
18055
1.12.11 18:05

Jo, teď jsem si vzpomněla, že to mamina dávala i do těch plat od adventních kalendářů.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
50725
1.12.11 18:31

Já mám doma jenom jedno plato od bombošky, ale to má dole ďolíky - jsou to ty mořské plody, jakože belgické pralinky, ale s těma výstupkama by vypadaly fakt divně :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
PetkaK
1.12.11 19:35

To mají skoro všechny, nejlepší je tofife :)

  • Citovat
  • Upravit
50725
1.12.11 19:50

Fakt? Já jsem to nikdy nesledovala… Tak to neberu, to by mě esteticky dráždilo :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1026
3.12.11 09:43

Není to tedy ze sušeného mléka, ale my děláme čokoládu odjakživa podle tohoto receptu:
250g ztuženého tuku
250g cukru moučky
1 kakao
2 lžíce Solamylu

Rozpustit tuk, vše přesít a vařit ve vodní lázni.

K vyklápění- u kovových formiček je dobré je před plněním vymazat, používám ten papír od tuku a je to tak akorát.

Angu, a použila jsi opravdu 100%ní ztužený tuk (Stella, Iva, Ceres)? To je jediné co mě napadá, proč by ta čokoláda vůbec neztuhla :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Kojenecká lahev

  • (4.5) + 85 recenzí

Danny Sport

  • (4) + 77 recenzí

Poradna o homeopatii

Ikona - Eliška Bartlová

MUDr. Eliška Bartlová