Jídlo/Pití po trhání osmičky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Glumka
Kecalka 338 příspěvků 01.03.17 14:05
Jídlo/Pití po trhání osmičky

Nazdárek, před hmm 3 hodinama mi trhala zubařka osmičku nahoře. Vím, že se nesmí vyplachovat atd, jen čekat až se uzavře ta krevní zátka či co. Jenže by mě zajímalo, jak jste v té době pili a jedli?:D Pořád mi valí krev a blbě se vyplivuje, tak jak se vám podařilo něco sníst?:D Zatím to není akutní, ale očekávám, že přijde za chvíli čas na ibalgin, ale jak ho tam mám narvat, když otevřu pusu na centák + se musí hodně zapít, což se ta voda dostane do díry :D Stupidní zuby :p

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2327 příspěvků 01.03.17 14:08

Brčkem :mrgreen: napít se můžeš, jenom nesmíš kloktat cíleně.

Lynette
Echt Kelišová 7877 příspěvků 01.03.17 14:14

Pít můžeš, jen musíš být na ránu opatrná. Je zakázáno jí vycucávat podtlakem, ňoumat se v ní a jíst vše z čeho by ti mohl v ráně zůstat drobeček. Takže jogurty bez kousků. Zmrzliny bez kousků a i bez vanilkových zrníček! - dobré je calipo. Tvář chladit přes utěrku mraženou zeleninou a zevnitř calipem.

mooch
Extra třída :D 13734 příspěvků 01.03.17 14:24

Jo jo, zmrzlinu a mekáčovej milkshake

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19866 příspěvků 01.03.17 14:29

Já, pokud si pamatuju, tak sem po trhání osmiček přežila den na milkshaku, pití brčkem a jogurtovém nápoji :)
Hlavně, pokud pliveš krev, tak „nevycucávat“, vůbec v puse nedělat „tlak“.
Zítra už to bude na 99% lepší :hug:

Glumka
Kecalka 338 příspěvků 01.03.17 14:43

@mooch @Mar__tanka1983 to bylo první co mi řekli v ordinaci - hlavně nic mléčného protože to může kvasit :D:D řekla, že mám jíst dneska vývar. No už se těším na vývar pomoci brčka :D no já ani neplivu, stačí otevřít, naklonit se a nechávám vytéct :D Ale od zítra a nebo v noci to možná propláchnu lehounce heřmánkem, jen tak na noc, protože asi si zuby čistit nebudu, abych to neporušila tou pastou atd..

Uživatel je onlinelucenka
Vesmírná mluvilka 32539 příspěvků 01.03.17 14:43

Prvníden jsem byla na zmrzlině (chladila jsem tím zmrzlinovým kyblíkem i z venku :D) a pila jsem brčkem.
A tedy první den jsem si neměla vůbec čistit zuby, druhý den už jo ale bez pasty.

AnetVV
Kecalka 302 příspěvků 01.03.17 14:51

Mě je nedávno vyřezávali, takže jsem ještě hlídala aby se nezanítila jizva. Jinak první den jsem si dělala kaše nebo celkově měkké věci jako zdravé livanečky z vloček a banánu, nebo smoothies, jogurty, polívky a brambory. Zkus si dát zmrzku, je to proti bolestem a otokum. Já si dělala domácí dřeň z jahod a převalovala si to v puse. Ale netrvalo dlouho a jedla jsem normálně a nic se mi nikam nedostalo takže jen davej pozor aby se ti to nedostalo moc dozadu :think:

Glumka
Kecalka 338 příspěvků 01.03.17 14:52

@lucenka ale když já zmrzlinu nejím :D a když náhodou tak jen čokoládovou s kousky čokolády :D což by tež nebylo nejlepší, bo by se při mé smůle ten kousek dostal do té díry :D

radúna
Extra třída :D 12007 příspěvků 01.03.17 14:54

@Glumka já jsem byla první den jen na čaji přes brčko.
„Tlama“ mě bolela tak, že jsem na jídlo neměla ani pomyšlení. Doktor tu osmičku ze mě páčil přes hodinu - tři kořeny šly každý jiným směrem :). Ani u porodu jsem nebyla tak potrhaná :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ať je brzo líp :kytka:

Glumka
Kecalka 338 příspěvků 01.03.17 14:54

@lucenka Hm asi fakt budu dneska jen na tom vývaru. Jsem četla jeden článek od jednoho maníka, který se spal kraislerkou celozrnou. No nevím jak ho to mohlo napadnout si toto zrovna dát :D pak měl zánět, z těch zrníček

stinga
Závislačka 4174 příspěvků 6 inzerátů 01.03.17 14:56

@Glumka a co tak ovocné Hamánky zkusit

xjuliax
Kecalka 279 příspěvků 01.03.17 15:06

Já žila týden na přesnídávkách a rozmačkaných banánech. :palec:

Glumka
Kecalka 338 příspěvků 01.03.17 15:10

@radúna hodinu? wow :D no já to měla jen s minimální anestezii, takže zážitek, až jsem se divila, že jak mi to vytlačovala, že mi nezlomila čelist :D u mě si myslela, že to má jeden jednoduchý kořen a nakonec jich bylo víc a ještě k tomu asi překřížené :p

Glumka
Kecalka 338 příspěvků 01.03.17 15:12

@xjuliax nee týden nee, v sobotu jdu na oslavu narozek, chcu dort :D a v pondělí jedu na dovču do Brna :D žádné mačkané banány nechcu :D

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Oscarový Michael Caine v českém filmu Jan Žižka. Jaký je jeho příběh?

Když byl ještě dítě, chodil často do kina, kde ho napadlo, že se stane... číst dále >

Že ho Me Too semele? Ale kdeže! Ronaldo střílí gól za gólem a zřejmě se bude ženit!

Už už to vypadalo, že se kariéra hvězdného fotbalisty Cristiana Ronalda... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >