Jsem moc magor na úklid?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.18 20:06
Jsem moc magor na uklid?

Ahoj, chci se zeptat zda vam prijde normalni moje chovani, popripade co s tim mam delat:( Problem je v tom ze si kazdy den stezuji ze doma mame neporadek, pritom vlastne nemame ale jsem perfekcionista takze vsude vidim i smitko prachu..napr. v koupelne mame bile dlazdicky takze neustale tam je prach nebo vlasy nebo skleneny stul v kuchyni ktery je porad opatlany a dalsi veci, ja ten prach vidim a pak pred pritelem vyvadim ze mame vsude neporadek a spinu, pritom vlastne nemame ale me to vzdycky tak vytoci ze je mi z toho vazne hrozne, doslo to az tak daleko ze jsem premyslela ze si koupim svuj byt a budu bydlet sama, jelikoz by tam nebyl takovy bordel jako je ted kdyz bydlim s pritelem, proste mi moje chovani prijde uz prehnane, rano se vzbudim a jdu na toaletu a kdyz vidim nejaky neporadek tak mam zkazene cele rano, nejradsi bych mela vsude perfektne uklizeno :zed: prosim hrube komentare at si teda uklidim nebo neco v tom smyslu si nechte, uklizim pravidelne :oops:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Kamkam
Ukecaná baba ;) 1380 příspěvků 29.12.18 20:09

Jsi magor… :mrgreen: ale s tím asi nic moc udělat nejde… Možná s detma to pak trošku hodíš za hlavu… Nebo tě pak klepne… :think:

truelly
Závislačka 2944 příspěvků 29.12.18 20:09

Ano, jsi blázen.Deti tě vyléčí. To bys totiž nespala a jen uklízel a ani to nebude stačit :mrgreen:

ka2ka
Extra třída :D 13464 příspěvků 29.12.18 20:09

počkej až budou děti ;)

Run
Generální žvanilka 20634 příspěvků 29.12.18 20:09

Pořid si dítě a zvíře, to by tě mohlo vyléčit :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.18 20:11

myslite ze bych s tim mela jit k psychologovi? dite neplanujeme a zvire mame 1 kocicku :(

truelly
Závislačka 2944 příspěvků 29.12.18 20:13

Někdo by tě měl vrátit ns zem. Pokud nevěříš kamarádce, tak klidně odborníka. A děti budou časem, neboj :P

peta81
Ukecaná baba ;) 2169 příspěvků 29.12.18 20:16

prijed k nam :lol: to bude lecba sokem! mame dve male deti, dva psy, ctyri kocky, bydlime na vesnici, vsichni porad couraji dovnitr a ven a dovnitr a ven… smitka prachu si ani nevsimnu, pokud o nej nezakopnu :jazyk:
a jo, jsi magor. uvedom si, jak tim sobe i chlapovi otravujes zivot :think:

Tichošlápek
Extra třída :D 11544 příspěvků 29.12.18 20:16

Kup psa, porid mimino a budeš tak ko, ze te nějaký prach nerozhodi. Btw bílé dlazdicky mame taky a nechávají mne ledově klidnou

Nimie
Nadpozemská drbna 26362 příspěvků 29.12.18 20:18

Ani děti ani zvířata tě nevyléčí, spíš to dopadne tak, že budeš sekýrovat celou rodinu, pes nebude smět udělat krok pryč z pelechu, kočka bude zavřená v jedné místnosti a všichni budou od rána do večera poslouchat jaká jsou prasata a nebudou dělat nic jiného než uklízet podle tvých představ. Takže bych na tvém místě radši začala nad sebou intenzivně pracovat, protože věř mi, že pro zbytek rodiny (a především budoucí děti) bude tohle fungování peklo a ve výsledku budeš nešťastná stejně hlavně ty. Neber to v útočném tónu, jen tohle fakt přestává být vtipné přesně v momentě, kdy to začíná dopadat na okolí a byť to vypadá, že řešení je jednoduché, dost často to spíš skončí tím, že se extrém výrazně prohloubí a v takové atmosféře se pak fakt nedá fungovat. Kamarádka třeba (necelých 30) do dneška dostává od táty hrozný sekec když přijede k rodičům na návštěvu a odloží hrnek kam nemá, udělá kapku na podlaze (stačí utřít ubrouskem) nebo si dovolí nakapat vodu kolem kohoutku umyvadla. A zatímco ve tvém případě z toho ještě je cesty zpět, v jejím případě už moc ne a hlavně je na to pozdě. Ty vztahy už jsou trvale zničené.

Hermina.p
Zasloužilá kecalka 780 příspěvků 36 inzerátů 29.12.18 20:18
@Kamkam píše:
Jsi magor… :mrgreen: ale s tím asi nic moc udělat nejde… Možná s detma to pak trošku hodíš za hlavu… Nebo tě pak klepne… :think:

Nebo budou děti hrozní chudáci co si nikde nebudou moct vytáhnout hračku :,( Znám takový případ z mého okolí :zed:

Peta02
Kecalka 399 příspěvků 29.12.18 20:18

Já mám manžela, který je ( nebo spis tedy před dětmi byl :mrgreen: ) perfekcionista na uklid. Jako parkrat po mě něco předělal a já to přestala dělat úplně. Ono možná by to chtělo zapracovat hlavně na tom, nebýt z toho otravena, popřípadě to davat příteli sezrat. Ono pokud on není úplne prase, tak by ho to taky mohlo prestat bavit. Jedna známa takhle chodila za typkem když nechal kapicky na umyvadle, všechno muselo být tip top a zůstala sama, čemuž se nedivim. Mě nikdy nevadilo, pokud manžel tu danou věc udělal, ale aby kuli tomu ze on je psycho ještě ztrapnil hádku, to bychom spolu nevydrzeli.

nika1988
Zasloužilá kecalka 510 příspěvků 29.12.18 20:19

mam to podobne,rano co udelam prvni,tak uklizim,dite to moc nezmenilo,akorat jsem padala unavou na hubu.Me pomohlo naopak jit do prace-pracuju v terenu-zdravotni sestra a chodim po bytech-to je nekdy podivana,ten bordel.To me trochu vylecilo

axelina
Ukecaná baba ;) 2454 příspěvků 29.12.18 20:19
@Anonymní píše:
Ahoj, chci se zeptat zda vam prijde normalni moje chovani, popripade co s tim mam delat:( Problem je v tom ze si kazdy den stezuji ze doma mame neporadek, pritom vlastne nemame ale jsem perfekcionista takze vsude vidim i smitko prachu..napr. v koupelne mame bile dlazdicky takze neustale tam je prach nebo vlasy nebo skleneny stul v kuchyni ktery je porad opatlany a dalsi veci, ja ten prach vidim a pak pred pritelem vyvadim ze mame vsude neporadek a spinu, pritom vlastne nemame ale me to vzdycky tak vytoci ze je mi z toho vazne hrozne, doslo to az tak daleko ze jsem premyslela ze si koupim svuj byt a budu bydlet sama, jelikoz by tam nebyl takovy bordel jako je ted kdyz bydlim s pritelem, proste mi moje chovani prijde uz prehnane, rano se vzbudim a jdu na toaletu a kdyz vidim nejaky neporadek tak mam zkazene cele rano, nejradsi bych mela vsude perfektne uklizeno :zed: prosim hrube komentare at si teda uklidim nebo neco v tom smyslu si nechte, uklizim pravidelne :oops:

ahoj až budeš mít děti asi budeš fakt neštastná 8o …s jedním dítetem jsem to jeste jakž takž zvládala že aspon večer když šlo spát jsem uklidila…ted se dvěma tady prostě sedim a kolem mě jsou všude rozházene hračky, natahané prádlo čiste i špinavé, veškere plochy jsou bud opatlané nebo počmárane fixama…sedačka zničená…a ne že neuklízím…poklízim tak obden..ale proste je to boj s větrnými mlýny a upřímne jdu raději s dětma ven nebo za sportem než abych ten čas věnovala uklidu …protože i když uklidím tak za hpodinu to tady vypadá stejně . čili myslím si že na sobě zapracuj ted anebo budeš pak fakt chudák s dětma :roll:

Diana69
Kecalka 243 příspěvků 11 inzerátů 29.12.18 20:20

Porid si děti a ty tě vyléčí :D

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Zadlužený feťák? David Š. má značkové oblečení a postavu jako z fitka, vraždil pro pár tisíc

Rozdíl mezi nimi bije do očí. Když ke včerejšímu soudnímu stání dorazil Ivan... číst dále >

Hořící muž z Václavského náměstí: Následovníka Palacha hasili bundami

Policie dnes odpoledne kolem třetí hodiny zasahovala v horní části... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >