Jsem předem otrávená z narozenin

Napsat příspěvek
Velikost písma:
36556
30.10.13 12:27
@rybka56 píše:
Mně tchýně sotva odpoví na pozdrav, když se potkáme na ulici a na své oslavy mě už dva roky nezve, nevím, proč bych ji měla zvát někam já nebo se vnucovat, když se takto chová. Nesnažím se nikoho od nikoho odtrhnout a pokud chce přítel navštíviít svou matku, klidně může, zdržovat ho nebudu a to ani v tom případě, že já jsem tam persona non grata.
Kupodivu chce ale víc času trávit se mnou, než s maminkou, která ignoruje jeho přítelkyni, nevděčník :mrgreen:

Tak prima, že jsi vyhrála, ne? :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
603
30.10.13 13:03
@rybka56 píše:
Jo, měli jsme kolegu, který se straašně těšil na to, až bude mít někdo narozeniny nebo rozlučku nebo cokoliv a přinese do práce napečené nebo chlebíčky a víno, ale sám jakékoliv oslavy dělat striktně odmítal. Češi na to mají takový pěný výraz - vyžírka :lol: Ale tím nemyslím zakladatelku, ale ty, co se vnucují na oslavy.jinak jednou jsem byla pozvaná na oslavu přítelkyně tchána a dostali jsme vodu a toffifee :-D :-D :-D takže takto se to také dá pojmout, zakladatelko
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1074
30.10.13 15:29
@Bábrdl píše:
Tak prima, že jsi vyhrála, ne? :nevim:

Já jsem s nikým nesoupeřila, takže jsem ani nemohla vyhrát

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
603
30.10.13 16:59
@rybka56 píše:
Já jsem s nikým nesoupeřila, takže jsem ani nemohla vyhrát

tyhle komentáře mimo mísu vůbec neřeš :zed: :zed: :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová