Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@rybka56 píše:
Mně tchýně sotva odpoví na pozdrav, když se potkáme na ulici a na své oslavy mě už dva roky nezve, nevím, proč bych ji měla zvát někam já nebo se vnucovat, když se takto chová. Nesnažím se nikoho od nikoho odtrhnout a pokud chce přítel navštíviít svou matku, klidně může, zdržovat ho nebudu a to ani v tom případě, že já jsem tam persona non grata.
Kupodivu chce ale víc času trávit se mnou, než s maminkou, která ignoruje jeho přítelkyni, nevděčník
Tak prima, že jsi vyhrála, ne? ![]()
@rybka56 píše:
Jo, měli jsme kolegu, který se straašně těšil na to, až bude mít někdo narozeniny nebo rozlučku nebo cokoliv a přinese do práce napečené nebo chlebíčky a víno, ale sám jakékoliv oslavy dělat striktně odmítal. Češi na to mají takový pěný výraz - vyžírkaAle tím nemyslím zakladatelku, ale ty, co se vnucují na oslavy.jinak jednou jsem byla pozvaná na oslavu přítelkyně tchána a dostali jsme vodu a toffifee
![]()
![]()
takže takto se to také dá pojmout, zakladatelko
@Bábrdl píše:
Tak prima, že jsi vyhrála, ne?
Já jsem s nikým nesoupeřila, takže jsem ani nemohla vyhrát
@rybka56 píše:
Já jsem s nikým nesoupeřila, takže jsem ani nemohla vyhrát
tyhle komentáře mimo mísu vůbec neřeš
![]()