Jsem v peknem pruseru (dcera a pritel)

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
6.1.22 00:58

Jsem v peknem pruseru (dcera a pritel)

Proste jsem rozvedena a mam dceru(10let). Bydlime uz s pritelem. Ze zacatku to bylo vse fajn, dcera si ho oblibila. Postupem casu jak se vse ustalilo tak dcera otocila. Jeji otec se ji zacal venovat jako nikdy, driv by nesel do kina, do bazenu, to jsme vse delaly samy. Ja jsem rada ze maji hezky vztah. Jenze prijede k nam a u nas je to proste normalni vikend, den to je fuk.. Ja ji nutim aby poradne jedla, u byvaleho to tolik neresi. Byvali ji za nic nevynada, to vse stalo na me a je to i dnes. Kdyz si dcera zapomene boty na gymnastiku ve skole tak se tomu spolu smeji ze pujde bosa :nevim: rikam si jak pak mam tady tomu konkurovat :( ted zacala memu novemu priteli zazlivat ze kdyby jsme se nepotkali, nemuseli by jsme se stehovat. Jenze jak ji vysvetlit ze to neni jeho chyba ale ze jsme si s tatou uz nerozumneli. Takze ji vadi existence meho partnera. Uz nekolikrat kdyz mela byt u nas tak neprijela. Asi se ji do toho objevili nejake stresy protoze vecer nekolikrat uz brecela a rikala ze ji je divne. Ja s ni jsem v pokojiku aby tam nebyla sama. I kdyz je u me tak nikdy nebyla beze me. Snazim se vymyslet nejake aktivity, ale jelikoz je u nas zpruzela tak se ji nic ve finale nechce. Ja vim ze to ma tezke, snazim se, kdyz nechce prijet tak se na ni nezlobim protoze ona pak breci ze se urcite zlobim. Hrozne se to v ni mele. Pritel si ji ani nevsima aby nebyl nejaky duvod aby ho nesnasela jeste vic. Ja nevim co delat vic, bojim se abych ji neztratila :,( rikam si ze kdybychom se od partnera odstehovaly tak jak by to bylo dal? Musela bych cekat az vic povyroste aby pochopila nasi situaci? :,( Premyslim i o psycholozce aby mi poradila a rekla jak na tom dcera je.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
693
6.1.22 01:03

Ten psycholog bude asi nejlepší, ale připrav se na tvrdou řež. Přeju hodně sil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.22 01:04

@Zatimtajnej jak to myslis? :(

• Citovat
  • Nahlásit
693
6.1.22 01:10
@Anonymní píše:
@Zatimtajnej jak to myslis? :(

Kdyžtak napiš soukromou zprávu, nechci takhle veřejně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34112
6.1.22 06:51
@Anonymní píše:
Proste jsem rozvedena a mam dceru(10let). Bydlime uz s pritelem. Ze zacatku to bylo vse fajn, dcera si ho oblibila. Postupem casu jak se vse ustalilo tak dcera otocila. Jeji otec se ji zacal venovat jako nikdy, driv by nesel do kina, do bazenu, to jsme vse delaly samy. Ja jsem rada ze maji hezky vztah. Jenze prijede k nam a u nas je to proste normalni vikend, den to je fuk.. Ja ji nutim aby poradne jedla, u byvaleho to tolik neresi. Byvali ji za nic nevynada, to vse stalo na me a je to i dnes. Kdyz si dcera zapomene boty na gymnastiku ve skole tak se tomu spolu smeji ze pujde bosa :nevim: rikam si jak pak mam tady tomu konkurovat :( ted zacala memu novemu priteli zazlivat ze kdyby jsme se nepotkali, nemuseli by jsme se stehovat. Jenze jak ji vysvetlit ze to neni jeho chyba ale ze jsme si s tatou uz nerozumneli. Takze ji vadi existence meho partnera. Uz nekolikrat kdyz mela byt u nas tak neprijela. Asi se ji do toho objevili nejake stresy protoze vecer nekolikrat uz brecela a rikala ze ji je divne. Ja s ni jsem v pokojiku aby tam nebyla sama. I kdyz je u me tak nikdy nebyla beze me. Snazim se vymyslet nejake aktivity, ale jelikoz je u nas zpruzela tak se ji nic ve finale nechce. Ja vim ze to ma tezke, snazim se, kdyz nechce prijet tak se na ni nezlobim protoze ona pak breci ze se urcite zlobim. Hrozne se to v ni mele. Pritel si ji ani nevsima aby nebyl nejaky duvod aby ho nesnasela jeste vic. Ja nevim co delat vic, bojim se abych ji neztratila :,( rikam si ze kdybychom se od partnera odstehovaly tak jak by to bylo dal? Musela bych cekat az vic povyroste aby pochopila nasi situaci? :,( Premyslim i o psycholozce aby mi poradila a rekla jak na tom dcera je.

A vy ji máte ve střídavce anebo dcera jezdí jen na víkendy?

Ten psycholog je dobrý nápad, vypadá to, že se ještě nevyrovnala s rozchodem.

Jinak já osobně bych s tím novým chlapem nebydlela, vídala bych se s ním nebo někým jiným v době, když by dcera byla u tatínka, neměla bych na tohle nervy.

Abych dceru ztratila kvůli chlapovi.

Za pár let může být situace úplně jiná, bude si žít víc pro sebe a bude jí to už třeba jedno, ted je ještě malá a je upnutá na rodiče.

Takže u mě by rozhodování ve smyslu „spokojená dcera, ale budu bydlet sama versus budu mít doma chlapa, ale dcera nechce ke mně jezdit“ bylo velmi velmi velmi rychlé a jednoduché… 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8846
6.1.22 07:24

Nestiham reagovat konkretne, ale opravdu je nutne obetovat zivot vcetne osobniho diteti? Normalni dite vidi, kdyz je rodic stastny a nebude hazet vidle do vztahu…ovsem kdyz je to zarlivej rozmazlenec, asi to vypada jinak no..

Příspěvek upraven 06.01.22 v 11:35

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25466
6.1.22 07:38

S desetiletým dítětem už se dá hodně mluvit, co tak s dcerou popovídat? Co ji trápí, jak se má, co dělá u táty, udělat si hezkej večer, i kdyby u malování nehtů nebo jiný činnosti, která dceru baví a prostě poslouchat? Mě syn vybleje všechno a mám celkem přehled, co se mu v hlavičce děje.
Ono jestli má u táty free a srandu, zatímco u vás „buzeraci“ ze strany mámy a pak jejího přítele, co mu holka nestojí ani za námahu (tak to ta holčina dost pravděpodobně vidí), tak to je jasný, kde je spokojenější.

A dceři bych klidně (bez explicitních detailů) vysvětlila, proč jste se s tátou rozešli.
Taky záleží, kam ses odstěhovala, jeslti třeba u tebe nemá kamarády, protože si ji odstěhovala na druhou stranu města nebo úplně mimo její okruh přátel/rodiny/školy, to taky zrovna nepomůže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.22 09:42

Kdyz ja prave nevim co vse ji rict muzu, proc jsme se rozesli atd. Jinak skolu jsme zanechali. Ja se s ni bavim porad a porad, vysvetluji ji to vse.

• Citovat
  • Nahlásit
25466
6.1.22 10:05

No a jak teda daleko bydlíte? Jak často u vás je? Moc si nám toho neřekla, těžko poradit i s větším množstvím informací, natož když jsi takhle skoupá…

Co se týče rozchodu, tak samozřejmě opatrně, ale pravdu, co chceš říct jiného. Za tři roky už to stejně pochopí a pak ti ještě omlátí o hlavu, že ste k ní nebyli upřímní.

Syn o našem rozchodu ví, že ho máme oba pořád rádi, ale prostě my dospělí jsme si přestali rozumnět a každý chceme žít život jinak (a vysvětlili mu i jak), a navíc, že táta už má i novou kamarádku, která čeká miminko, tak tam asi nemůžeme bydlet všichni pohromadě, že bysme se do domečku ani nevešli. Že se mamka si najde byt jen tady přes kopec a může chodit k jednomu i k druhému, a pořád to bude mít blízko všem kamarádům i do školy.

Pobral to i jako osmiletej. Nelhali sme, jen sme to zaobalili do dětský řeči.
Nejvíc nás syn dorazil, když jsem mu řekla, že to miminko je tatínkovo, tak mi syn říká :" To jako že měli sex??!?" no a bylo hotovo :jazyk: :mrgreen: :mrgreen:

Jinak nevím, jestli pobereš, jak to myslím, ale své dceři nevysvětluj, mluv s ní ;) Jeslti se s ní bavíš pořád a přitom je to pořád takhle naprd, tak v tom bude ještě něco jinýho.
Co se jí zeptat na její názor, na její plány, jak by se jí třeba líbilo jiné střídání a proč? Třeba z ní vypadne něco zajímavého.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.22 10:29

@Mar__tanka1983 jsme od sebe asi pul hodiny cesty. Delam v nemocnici takze kdyz jsem v praci tak je u byvaleho, protoze delam 12tky. Ale za mesic je pul na pul. Ale ja ji asi spis vysvetluji no. Ona mi rika co chce, chce se vratit zpet kde bydlela, tak ji ale rikam ze to uz nejde. Je to tezke. Co se ji byvali zacal enormne venovat to jde vse z kopce. Jsem rada ze maji hezky vztah ale ja jsem v pasti. Ja jsem ta ktera zije jinde s nekym jinym ktereho ted nema rada. A tim jak je tata bezva tak chce aby bylo vse jak driv :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.22 13:36

Ona to vidí svýma dětskýma očima, děti tu lásku a vztahy vnímají zatím tak nějak naivně, dětsky. Bio tatínek je přece moc fajn, tak proč bys s ním neměla znova žít a byli byste spolu bez toho zlého přítele, který podle ní nejspíš rozvrátil vaše manželství.
Asi bych se jí pokusila přiměřeně věku jí vysvětlit, proč s bio otcem už nemůžeš žít a říct jí, že už to tak nikdy nebude.

• Citovat
  • Nahlásit
13826
6.1.22 15:25

A děláš si s ni taky hezke dny, nemyslim předhanet se s ex, ale vyrazit si cas od casu samotne za zabavou, nakupy…
A ja bych asi trvala na pravidelnosti, určitě bych se poradila s oodbornikem, zda je dobre, ze když dcera nechce zustane u ex. Jsou určite věci o kterých rozhoduji rodice a tecka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.22 15:27

@Elen8 ano delam. My prave nevime jak se k tomu postavit aby jsme to neudelali jeste horsi(ja a ex) tak pockam co mi rekne psycholozka

• Citovat
  • Nahlásit
13826
6.1.22 15:42
@Anonymní píše:
@Elen8 ano delam. My prave nevime jak se k tomu postavit aby jsme to neudelali jeste horsi(ja a ex) tak pockam co mi rekne psycholozka

Uplne chápu, jako rodic bych poridila pro dceru kandar kde by mela kazdy mesic vypsano kdy, kde bude aby nemela v hlave chaos a podle toho by se nekompromisně, az na důvodne vyjimky, jelo a tecka, ale taky bych si to nechala posvetit odbornikem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.1.22 16:25

Myslite ze je blby napad vzit s sebou pritele k te psycholozce? Jeho se to tyka nejvic. Rikam si ze od ni by to mohl pochopit mnohem lepe.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat