Dnešní špatná zkušenost

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
6
4.1.22 01:52

Dnešní špatná zkušenost

Ahoj holky, nemůžu usnout a potřebuji se svěřit s mým dnešním zážitkem. Kolem 17 h jsem šla na zastávku a čekala jsem na bus. Už byla celkem tma. Přišel ke mně muž a ptal se, zda nemám cigaretu, tak jsem řekla, že nemám jelikož nekouřím. On se pak na mě díval a začal se mi dívat na kabelku a stál kousek ode mně, to mi vyděsilo a pak se zase ptal, tak jsem mu odpověděla ať se zeptá někoho jiného na což mi odpověděl, že nechce. Pořád se koukal na mou kabelku. A pak se mi ptal kam jedu a zvýšil trochu hlas, tak jsem mu na to neodpověděla a zrovna přijel autobus, tak jsem nastoupila, ale v tu chvíli taky nastoupil, ale strachy jsem rychle vystoupila a utíkala jsem zpátky domů a modlila se ať taky nevystoupí, naštěstí bus odjel, ale úplně se mi zrychlil dech a začalo se mi klepat tělo, šla jsem co nejrychleji a hned jsem volala kamarádce a řekla jí to. Napadly mi ty nejhorší scénáře, ale možná přehaním a nic by mi neudělal, ale člověk nikdy neví. Navíc to byl takový ten muž, který zřejmě užívá návykové látky a úplně nežije slušným a spořádaným životem. No, měla jsem nahnáno. Stala se vám někdy podobná zkušenost? PS doufám, že už ho v životě nepotkám. Díky za odpovědi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6629
4.1.22 02:00
@Selenna píše:
Ahoj holky, nemůžu usnout a potřebuji se svěřit s mým dnešním zážitkem. Kolem 17 h jsem šla na zastávku a čekala jsem na bus. Už byla celkem tma. Přišel ke mně muž a ptal se, zda nemám cigaretu, tak jsem řekla, že nemám jelikož nekouřím. On se pak na mě díval a začal se mi dívat na kabelku a stál kousek ode mně, to mi vyděsilo a pak se zase ptal, tak jsem mu odpověděla ať se zeptá někoho jiného na což mi odpověděl, že nechce. Pořád se koukal na mou kabelku. A pak se mi ptal kam jedu a zvýšil trochu hlas, tak jsem mu na to neodpověděla a zrovna přijel autobus, tak jsem nastoupila, ale v tu chvíli taky nastoupil, ale strachy jsem rychle vystoupila a utíkala jsem zpátky domů a modlila se ať taky nevystoupí, naštěstí bus odjel, ale úplně se mi zrychlil dech a začalo se mi klepat tělo, šla jsem co nejrychleji a hned jsem volala kamarádce a řekla jí to. Napadly mi ty nejhorší scénáře, ale možná přehaním a nic by mi neudělal, ale člověk nikdy neví. Navíc to byl takový ten muž, který zřejmě užívá návykové látky a úplně nežije slušným a spořádaným životem. No, měla jsem nahnáno. Stala se vám někdy podobná zkušenost? PS doufám, že už ho v životě nepotkám. Díky za odpovědi.

Poslechla jsi vnitřní intuici. Udělala jsi dobře. Tvá reakce byla perfektní a pohotová. Že je ti z toho na nic je zcela pochopitelné. Ano, mohl ti ublížit.
V tom lepším případě okrást, ten další raději nezmiňovat.
Sice nestalo, ale přála bych si dokázat tak pohotově reagovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
730
4.1.22 06:49

Myslím, že ses zachovala nejlíp, jak jsi mohla. Z jak velkého města jsi? Pokud malé, byla bych raději na pozoru a pohybovala se vždy jen mezi lidmi. I když si nemyslím, že by „šel“ opakovaně přímo po tobě. Pokud je to velké město, snad není pravděpodobné další setkání…
Držím palce a vůbec se ti nedivím, že jsi z toho vyklepaná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3113
4.1.22 06:57

Mne jednou pronásledoval chlap na cestě ze školy, na základce. Šel celou cestu za mnou. Když jsem zpomalila, zpomalil taky, když jsem zrychlila, zrychlil taky. Postupně jsem zrychlovala, on samozřejmě taky, až jsem utíkala, on za mnou. Na semaforu byla naštěstí zelená, za semaforu už se rozběhl taky.. naštěstí jsme bydleli už kousek a ještě větší Štětí bylo, že byly zrovna otevřený dveře. Odemcit bych už asi nestihla. Zapadla jsem do baráku, zabouchla a letěla nahoru k bytu. Jen jsem slyšela jak mlátí do dveří a sprosté nadává. Doma jsem to hned řekla, otec běžel dolů, ale už tam nebyl. Doteď si to živě pamatuju…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
4.1.22 07:02

@levandule23 jsem z Plzně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.1.22 08:22

Vím, jak se cítíš… Ze školy jsem to měla 5-6 km pěšky po silnici. Byla jsem ve 3 třídě. Jedno auto za mnou pomalinku jelo, pak zastavilo a vyptávalo se na cestu do jiného města. Ukázala se jsem mu směr. Pak se mě zeptal, jestli chci vidět štěňata, která má v autě a sáhl si na poklopec. Vzala jsem čáru a utíkala. Naštěstí za mnou nejel… Doma jsem to neřekla, neměli jsme moc důvěrné vztahy.

• Citovat
  • Nahlásit
1757
4.1.22 08:47

@Midaku tpc.. 8o Tak to je mazec 8o Scenar jak z hororu 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.1.22 08:51

Ja mam taky par takovych zkusenosti a i kdyz uz jsem dospela zena, nechaly ve mne tu horkou pachut a mensi trauma do ted.
Poprve se mi to stalo, kdyz jsem sla pesky do krouzku, ca v 10ti letech s kamaradkou. Stary chlap za nama sel, opily a nadrzeny a az byl u nas, vytahl kabat a v poklopci ho mel vytahleho a hrozbe se u toho bavil. Nastesti sam odkracel pryc.. „fajn“ bylo, ze jsem ho po ceste ze skoly potkavala semtam ve stejnem autobuse, kde sedel sporadane vedle babicky, ktera si asi myslela, jak ma super manzela. :poblion:
Podruhe se mi to stalo v cekarne u doktora, kde jsem byla s mamkou sama! To jsem mela 14 let. Mamka odskocila pro bundy do vedlejsi mistnosti, chlap pohotove zalezl za otevrene dvere do rohu, vytahl ho a zacal se tam prede mnou uspokojovat. Ja byla tak v haji a v soku, ze jsem nedokazala v te mistnosti s nim mamce nic rict a nevydala slovo 8o Az venku, ale to uz byl pryc a pak ho hledala policie..
Takze zachovala ses perfektne a pohotove a to muze u techto uchylu nebo nasilniku cloveku nekdy i zachranit zivot nebo usetrit nocni mury :kytka: Bud opatrna a mezi lidmi :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
2394
4.1.22 14:22

@Midaku To je hrozné a moje noční můra, mám dceru. Zatím s ní jezdím do a ze školy a právě pro tohle mám pocit, že to snad budu dělat celý první stupeň… :poblion: :poblion: :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.1.22 14:25
@Anonymní píše:
Vím, jak se cítíš… Ze školy jsem to měla 5-6 km pěšky po silnici. Byla jsem ve 3 třídě. Jedno auto za mnou pomalinku jelo, pak zastavilo a vyptávalo se na cestu do jiného města. Ukázala se jsem mu směr. Pak se mě zeptal, jestli chci vidět štěňata, která má v autě a sáhl si na poklopec. Vzala jsem čáru a utíkala. Naštěstí za mnou nejel… Doma jsem to neřekla, neměli jsme moc důvěrné vztahy.

To snad není možný tohle… :poblion: 8o :nevim: :zed:

Já tuhle zkušenost z dětství nemám, ale maminka moje říkala, že když byla malá, vlezl za ní do vchodu úchyl a ukazoval se jí. Dodnes když ho potká ve městě, říká mi, že to je on. Ale ten byl úchylný asi „jen“ na to ukazování se… a ne přímo fyzicky nebezpečný. (prosím anonym kvůli maminky)

• Citovat
  • Nahlásit
2394
4.1.22 14:31

Vzpomněla jsem si na mou zkušenost.
Bylo mi asi 12, jela jsem s maminkou do Prahy, byli jsme v cupé pro 6 s cizími lidmi. Učila jsem se do chemie sublimaci apod., týpek takový vágus na mě furt čuměl, bylo to nepříjemné. Od Ostravy až do Pardubic…
Pak jsem si chtěla lakovat nehty, ale moc to zapáchalo v cupé, tak jsem šla na WC, že si zajdu na záchod a zároveň to nalakuju, ale bylo obsazeno, čekala jsem u toho záchodu a on přišel zamnou. Říkal: „To je hezký lak, hezká barva.“
A stál tam prostě semnou, tlačil se na mě a já jsem se na něj ani nepodívala a okamžitě jsem zamířila zpět do cupé za maminkou.
Vrátil se taky, jel s námi až do Prahy…
Pamatuju si ten nechutný pocit v žaludku a na hrudi :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2744
4.1.22 19:31

Já bych asi jela tam, kam jsem měla namířeno. Ted´může vědět, kde bydlíš. Nebo to je od busu daleko? Já třeba bydlím hned naproti autob. zastávce, tak bych zpátky do baráku nešla. To radši mezi lidi ven. Nevím no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
4.1.22 20:43

@Taktinevím no, měla jsem jet právě ke kamarádce na návštěvu a večer měl pro mě přijet manžel, který byl tou dobou ještě v práci. Kamarádka bydlí v zástavbě domů, kde se od zastávky musí ještě kus dojít. Měla jsem strach, že by mě sledoval, nebo přepadl apod. Kdybych jela třeba dolů do města, tak bych možná jela, ale takhle fakt ne. Navíc už byla tma. No a co se týče mého bydliště. Jsem si zcela jistá, že nemohl vůbec tušit, kde bydlím. Od mého bytu je to cca 15 minut cesty, musí se do kopce a ještě zatáčet, takže neměl šanci to vidět, jelikož jsem přeběhla přechod a autobus i sním odjel, maximálně viděl jak jdu kousek nahoru což není ani zdaleka čtvrtina cesty a chodí tam spousta lidí a jsou tam mraky domů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2744
5.1.22 14:39
@Selenna píše:
@Taktinevím no, měla jsem jet právě ke kamarádce na návštěvu a večer měl pro mě přijet manžel, který byl tou dobou ještě v práci. Kamarádka bydlí v zástavbě domů, kde se od zastávky musí ještě kus dojít. Měla jsem strach, že by mě sledoval, nebo přepadl apod. Kdybych jela třeba dolů do města, tak bych možná jela, ale takhle fakt ne. Navíc už byla tma. No a co se týče mého bydliště. Jsem si zcela jistá, že nemohl vůbec tušit, kde bydlím. Od mého bytu je to cca 15 minut cesty, musí se do kopce a ještě zatáčet, takže neměl šanci to vidět, jelikož jsem přeběhla přechod a autobus i sním odjel, maximálně viděl jak jdu kousek nahoru což není ani zdaleka čtvrtina cesty a chodí tam spousta lidí a jsou tam mraky domů.

Tak hlavně, že to dobře dopadlo ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17025
7.1.22 19:34

Já bych teda asi taky raději zůstala v autobuse, kde jsou přeci jen lidi, přinejmenším řidič, než abych vyběhla a on vyběhl pak za mnou :think: Vystoupila bych pak někde, kde by bylo více lidí a pak teprve jela ke kamarádce. Nejhorší je dát najevo strach, i když chápu, že to vždy nejde. Zůstat kamenná a nevšímat si.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat