Kapičky touhy a otěhotnění

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
30.12.21 23:28

Kapičky touhy a otěhotnění

Dobrý den chci se tu zeptat na asi blbý dotaz, ale pro mě dost důležitý. S přítelem začínáme spolu sexuálně žít takže nejsem tak zkušená a chci se zeptat jestli můžu otěhotnět z kapiček touhy. Nejdříve jsem přítele přítele uspokojovala pusou následně jsme nasadili kondom a moje sliny jsme použili jako lubrikant. Vím že měl kapičky touhy. Po sexu si šel umýt penis (vyžaduji to), ruce a vyprázdnit. A po cca 45 minutách jsme se začali mazlit a on o moje přirození se otíral svým. Můžu tak otěhotnět? jak z těch slin a nebo toho otírání. Prosím o radu a prosím blbé komentáře si taky nechte chci jen poradit. Děkuji za pochopení

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
457
31.12.21 00:38

Jestliže měl přítel oblečený kondom po celou dobu, když byl v Tobě, tak se do Tebe nic nemohlo dostat. Ze slin otěhotnět nemůžeš a z toho otírání také ne, pokud nebyl v Tobě bez gumové punčošky. Nevím, jak si představuješ, že by se do Tebe mohly kapičky touhy dostat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10182
31.12.21 03:29

Vítej zpět a nesoulož! :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41900
31.12.21 07:47
@Anonymní píše:
Dobrý den chci se tu zeptat na asi blbý dotaz, ale pro mě dost důležitý. S přítelem začínáme spolu sexuálně žít takže nejsem tak zkušená a chci se zeptat jestli můžu otěhotnět z kapiček touhy. Nejdříve jsem přítele přítele uspokojovala pusou následně jsme nasadili kondom a moje sliny jsme použili jako lubrikant. Vím že měl kapičky touhy. Po sexu si šel umýt penis (vyžaduji to), ruce a vyprázdnit. A po cca 45 minutách jsme se začali mazlit a on o moje přirození se otíral svým. Můžu tak otěhotnět? jak z těch slin a nebo toho otírání. Prosím o radu a prosím blbé komentáře si taky nechte chci jen poradit. Děkuji za pochopení

A čárky ve větách furt neumíš. Kdyby ses místo souložení radši učila…
Ne, otěhotnět z této akce nemůžeš. Ale bacha, až do pokojíčku vrazí máma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.12.21 09:20

@Lemrucha no myslela jsem to tak, když jsem uspokojovala přítele pusou a následně použili sliny jako lubrikant, tak jsem myslela, že se tam nějakým způsobem mohli dostali. Proto jsem se zeptala. Jinak děkuji za reakci.

• Citovat
  • Nahlásit
Jolka86
31.12.21 09:24

Kupte si lubrikační gel.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
31.12.21 09:27

@Jolka86 máme to v plánu. Jeden jsme už měli, ale pálil mě takže jsme ho vyhodili.

• Citovat
  • Nahlásit
1488
31.12.21 11:07

Už se jdi léčit…
Nemusíš pořád zbytečně otravovat uživatele tady a adminy. :nevim:
Pokud máš problém, tak nedělejte věci, u kterých si nejsi jistá nebo radši nesexuj. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.12.21 20:13

@Wenn.Nox absolutně nevím o čem mluvíte :)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat