25 leta instruktorka autoškoly

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
29.12.21 11:37

25 leta instruktorka autoškoly

Ahoj, je mi cerstve 19 a delam autoskolu s 25 letou nanou. Nedavno byla nemocna, jizdy jsem nemela dva tydny, pak jsem prisla a jednou mi to bohuzel chciplo, hned mi rekla" jezisi, mam dobrou naladu tak mi ji nekaž" nebo jsem byla na krizovatce kde jsem mela dat prednost z prava a z leva, poradne jsem se rozhledla a silnice byla prazdna, tudiz jsem odbocila do prava a z leva se tam v dalce objevilo auto, bylo fakt daleko a pred tim nez jsem odpocovala tam nic nebylo (sama to videla), rekla mi, ze toho jsem pustit jeste mohla a ze ty jizdy plati muj fotr tak at ridim normalne a ze at si jdu na brigadu a platim si to sama… ted asi pred tydnem jsem jela po silnici pro motorova vozidla, prede mnou staly za sebou dve auta, nevim co se stalo ale asi to bylo potreba, logicky abych do nej zezadu nenajela jsem zastavila hned za nim s normalnim odstupem, hned jak jsem zastavila tak to auto prede mnou se rozjelo, hned zacala jecet proc zastavuju a ze nejsem zrala na ridicak a tak dale..jako prominte ale ona je i jina moznost jak se zachovat v tehle situaci, to jsem to auto mela preskocit??? Vzdy kdyz udelam chybu, ze treba dam pozde blinkr nebo tak, vzdy odcekne a dokonce na me i krici vulgarne " kurva do pici jed" uz jsem prisla s brekem domu 81182 krat a dneska jsem zastavila misto 2 na neutral a ona me za to servala a ani se semnou nerozloucila, muzu se vas dobrych ridicu zeptat proc se musi zastavovat na 2? Proc ne na neutral a hned tam potom hodit na rozjezd 1? Nebo rovnou proc nezastavovat na 1? a jeste se vas chci zeptat jestli je takovej pristup co ma normalni a nemam to resit nebo mam naopak zasahnout a zacit to resit protoze to normalni neni?? Diky za odpoved, tech situaci je dost, jen jsem jich vytahla par.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1164
29.12.21 11:41

Můžeš si požádat o jiného instruktora, taky jsem to udělala 🤷🏼‍♀️ pokud je nějaký volný, přiřadí ti ho
Nebo taky můžeš jít dělat autoškolu jinam, myslím že by ti měli vrátit částku za nevyježděné jízdy, ale nevím moc jak to funguje 😃

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2107
29.12.21 11:46

Tak zastavovat můžeš klidně i z rozjeté 5tky pokud musíš jen samozřejmě nestát celou dobu na spojce a co nejdříve vyřadit.
Samozřejmě pro životnost brzd je nejlepší spomalovat motorem a pak na posledním kousků vyřadit a použít brzdu. Jen ve městě není v hustém provozu čas a prostor brzdit pomalu motorem. Dvojka je taková univerzální rozsah od 0-50 každé auto má jinak ale pro tebe jako začátečníka je lepší před tím než úplně zastavis už vyřazeno. Můžeš zapomenout a po puštění spojky to buď chcípne nebo napalis auto před sebou.

Doporučuji honem rychle jít do jiné autoskoly nejlépe kde je nějaký chlap a nebo někdo starší a zkušený než nějaká neuroticka slepice co ti nic nenaučí a ještě máš nervy v píp
Ps. Hlavně ať tě nenaučí stát na spojce několik minut než přijde zelená s přípravnou jedničkou. Potom ve svém autě počítej že spojka stojí několik tisíc klidně 10+

Příspěvek upraven 29.12.21 v 11:48

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.12.21 11:47
@Asiina píše:
Můžeš si požádat o jiného instruktora, taky jsem to udělala 🤷🏼‍♀️ pokud je nějaký volný, přiřadí ti ho
Nebo taky můžeš jít dělat autoškolu jinam, myslím že by ti měli vrátit částku za nevyježděné jízdy, ale nevím moc jak to funguje 😃

No ona naopak chce jeste prachy navíc protoze uz jsem vycerpala vsechny jizdy a nechce me pustit na zkouzky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.12.21 11:50
@JiříkMazlík píše:
Tak zastavovat můžeš klidně i z rozjeté 5tky pokud musíš jen samozřejmě nestát celou dobu na spojce a co nejdříve vyřadit.
Samozřejmě pro životnost brzd je nejlepší spomalovat motorem a pak na posledním kousků vyřadit a použít brzdu. Jen ve městě není v hustém provozu čas a prostor brzdit pomalu motorem. Dvojka je taková univerzální rozsah od 0-50 každé auto má jinak ale pro tebe jako začátečníka je lepší před tím než úplně zastavis už vyřazeno. Můžeš zapomenout a po puštění spojky to buď chcípne nebo napalis auto před sebou.

Doporučuji honem rychle jít do jiné autoskoly nejlépe kde je nějaký chlap a nebo někdo starší a zkušený než nějaká neuroticka slepice co ti nic nenaučí a ještě máš nervy v píp
Ps. Hlavně ať tě nenaučí stát na spojce několik minut než přijde zelená s přípravnou jedničkou. Potom ve svém autě počítej že spojka stojí několik tisíc klidně 10+

Příspěvek upraven 29.12.21 v 11:48

Dekuji za vysvetlení, ja prave mela trojku tak jsem zabrzdila a dala neutral a hned z neutralu na jedna abych to uz mela pripravene na rozjezd. Dokonce mi rikal i muj bracha ze to tak dela a ze v jemu v autoskole neucili ze ma zastavovat na 2 :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21869
29.12.21 11:52
@Deniskadeniska píše:
No ona naopak chce jeste prachy navíc protoze uz jsem vycerpala vsechny jizdy a nechce me pustit na zkouzky.

Jako platici zakaznik mas pravo na instruktora, ktery ti bude vyhovovat. Mela jsi hned pozadat o zmenu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
587
29.12.21 11:53

Normální to není. Požádala bych buď o změnu instruktora, nebo šla jinam, zvlášť ty vulgarismy jsou hodně za hranici. Instruktor ma byt profesionální, a to, co popisuješ je dokonalá ukázka toho, jak se profil nechová. Navíc u řízení je nutný byt hlavne v klidu, z nervu naděláš akorát zbytečný chyby a roste riziko, ze dojde k nehodě.
Neboj se a začni to řešit, než se ti to zosklivi tak, ze budeš mít z auta a řízení fobii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
237
29.12.21 11:58
@Deniskadeniska píše:

Už se s ní nebav, žádné peníze navíc ji nedávej a udělej to, co ti tady rádi. Požádej o jiného instruktora. Pokud by nechtěli dát ( je ta „instruktorka“ třeba příbuzná majitelů autoškoly), běž jinam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.12.21 12:00
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36657
29.12.21 12:06

Nejde o věk ani o to, že je to ženská, ale o to, že je špatná ve své práci. :nevim:

Doby, kdy na okrese byla jedna autoškola a instruktor mohl holky osahávat, obtěžovat a řvát na ně, jsou dávno pryč.

Ty platíš, ty chceš službu. Prostě bych vyměnila instruktora.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Jolka86
29.12.21 12:08
@Senses píše:
Už se s ní nebav, žádné peníze navíc ji nedávej a udělej to, co ti tady rádi. Požádej o jiného instruktora. Pokud by nechtěli dát ( je ta „instruktorka“ třeba příbuzná majitelů autoškoly), běž jinam.

Ale jestli má všechny jízdy projeté, měla by jít ke zkoušce a když neudělá, přikoupit si jinou jízdu. O přeřazení k někomu jinému měla zažádat dřív.

• Citovat
  • Nahlásit
14906
29.12.21 12:13

@Deniskadeniska Ne, není te její přístup v pořádku, jen tě nervuje. Měla si jí hned usadit, když začala. Jaký, že ti jízdy platí fotr? Požádej o jiného instruktora a jí nahlas, že se chová opravdu nevhodně. Žádný peníze navíc bych jí nedávala. Nechce tě pustit ke zkouškám? Hm, tak to je ale její vina, že tě nedokázala naučit řídit tak, abys na ty zkoušky připravená byla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19942
29.12.21 12:14

Pozadej o zmenu instruktora.
Ty platis, oni poskytuji sluzbu.
Nenech se!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2923
29.12.21 12:14
@Deniskadeniska píše:
dneska jsem zastavila misto 2 na neutral a ona me za to servala a ani se semnou nerozloucila, muzu se vas dobrych ridicu zeptat proc se musi zastavovat na 2? Proc ne na neutral a hned tam potom hodit na rozjezd 1? Nebo rovnou proc nezastavovat na 1? a jeste se vas chci zeptat jestli je takovej pristup co ma normalni a nemam to resit nebo mam naopak zasahnout a zacit to resit protoze to normalni neni?? Diky za odpoved, tech situaci je dost, jen jsem jich vytahla par.

Tak o tom slyším poprvé, že se má zastavovat na 2 a to jsem měla 3 učitele autoškoly (krom cvoka u kterého jsem dělala autoškolu, další 2 pohodáře po x letech v kondičních jízdach)

Jinak jak bylo řečeno běž jinam

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.12.21 12:15
@Jolka86 píše:
Ale jestli má všechny jízdy projeté, měla by jít ke zkoušce a když neudělá, přikoupit si jinou jízdu. O přeřazení k někomu jinému měla zažádat dřív.

Ona mi rekla ze me tam nepusti dokud to nebudu poradne umet, no kdyz jdu jezdit s mym brachou tak mi rika, ze jezdim lip jak on, podle me to dela trochu naschval kvuli penezum, ja si myslim, ze bych tu jizdu udelala. Popravde mi nadava za nic..ze zastavim kdyz vidim prede mnou stat auto :D :D :D :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat