Kam v Praze 4 nebo 12 s 18měsíčním - hledáme kamarády

704
28.11.16 16:11

Kam v Praze 4/12 s 18m - hledáme kamarády

Zdravím,
mám 18m chlapečka a ráda bych ho začala brát mezi stejně staré děti. Nevíte, prosím, v Praze 4 (nebo Praze 12) o nějaké normální herně nebo něčem podobném, kde by se mohl začít seznamovat a nelítaly tam haldy starších dětí, které by ho převálcovaly?
Neumí ještě moc chodit (dělá první krůčky), tak taky doufám, že se víc rozchodí a unaví se :)

Předem děkuji

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
182
28.11.16 19:13

Zkuste nějaká mateřská centra, která organizují nějaké hrátky pro batolata, většinou se platí kurzovné na půl roku, tak tam budete potkávat ty samé maminky a děti. V hernách se většinou scházejí maminky na kafíčko, kdy má každá s sebou dítko, které si hraje s tím druhým, takže jiné děti je nezajímají. Nevím odkud jste z Prahy 12, ale v Modřanech je RC Balónek, v Komořanech RC Komůrka.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová