Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@lenlinka Dobré ránko, tak ať jste brzo zdraví!!!
A jak staré dítko máš?
Kdyžtak to odložíme na příští týden ![]()
@kanka80 Jo, děkujem. Malému bude 11. měsíců. Uvidím jaknám bude zítra a pozítří a rozmyslíme se, jestli to dáme..jako teplota nebyla, jen rýma, tak si dáme vědět. ![]()
Ahoj holky, najde se tu nějaká maminka s jedním dítětem, která by občas něco podnikla? Znáte to - chlap od rána do večera v práci a člověku je občas smutno..stále častější pošmourné počasím člověku taky moc nepřidá. Mám 4 měsíční holčičku a hledám maminku s podobně starým mimčem.
@kanka80 Ahoj, tak byli jste v té ZOO? Našemu prckovi lezou další zoubky, tak se zas nevyspíme, dnes má i teplotu, tak snad se už konečně dostaneme na tu Lešnou. Rýmu máme stále, ale už je to lepší.
@energia Ahoj, mám ztm jedno dítko, rádi něco podnikneme, náš táta též od rána do večera pracuje. Akorát že malému už bude 11. měsíců, tak jestli budeš chtít dáme ve městě scuka.
@lenlinka Ahojky, nakonec jsme nejely, protože bylo škaredě ![]()
Ahojte maminky, rada bych poznala nejakou kamaradku, mam 9mesicni holcicku. Najde se mezi vami nejaka s podobne starym ditkem?
@petulkapeca ahojky pokud jeste hledas nejakou maminku tak se s tebou rada seznamim ![]()
Ahojte, tiež by som rada nasla nejaku maminku kamsoku
V Zline som kratko, mam 4mesacneho chlapceka. Byvame na JS.
Ahojky holky neměl by někdo chuť vyrazit zítra ven? Já budu hlídat holčičku 2 a půl roku a budu ráda když se někdo přidáte