Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody
Mgr. Petr Novák
@Bábrdl píše:
Souhlasím. Já si stále neumím představit i u běžně obézní ženy těch „podprsenkových“ 110 cm. To by musela mít 2× tolik, co já.Stejně bych se nechala přeměřit.
no tak nevěř no…jako proč bych asi lhala…
@V anda píše:
no tak nevěř no…jako proč bych asi lhala…
Nikdo ti neříká, že lžeš. Jen že by to možná šlo oblíknout líp.