Kde udělal fotokalendář?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
4760
10.11.14 15:13
@Vigošek píše:
@Jarka K já jsem nechávala loni dělat na :http://www.cdsm.cz/…designer.php. Stáhneš si prográmek, vytvoříš kalendář jaký chceš a oni ti ho vytisknou a pošlou. Byla jsem moc spokojená a letos si ho tam nechám udělat znovu. Čím víc si jich necháš vytisknout tím je to levnější. Cenu už si přesně nepamatuji.

jéé, díky… tam dělají i dvouměsíční a dostala bych se pod 200 :dance:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
56316
11.11.14 11:49

Jojo, mají tam krásné pozadí, ale kalendář A3 za 349 Kč nic moc

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3
11.1.15 20:27

@Leopoldina Prosím, Leopoldina:) mají fotokalendáře MCL zas tento rok AKCI do konce března? Přišel Vám kód v objednávce. Dííky

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3661
11.1.15 21:19

http://info.24print.eu/…e/kalendare/ Já dělám 7 let kalendáře tady. V akci vychází nejlevněji a teď akce je. Jediná nevýhoda je platba předem- ale díky tomu můžou držet ceny tisku tak dole.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
56316
11.1.15 21:44

@jandulina já si tam dělala kalendář na vánoce a nepřišel mi, že by byl nějak extra levný. Ale je krásný, já dělávám jen jeden, takže si ráda připlatím, když to za to stojí :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3661
12.1.15 07:43

Teď je v akci A3 za 199,– to se dá, ne?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11626
9.2.15 17:51

Není teď někde akce na fotokalendáře?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
735
9.2.15 18:03

Veveruska87: Ahoj, a co třeba DM?
http://www.dm-digifoto.cz/kalendare.html
:)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody

Ikona - Petr Novák

Mgr. Petr Novák