Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody
Mgr. Petr Novák
@Vigošek píše:
@Jarka K já jsem nechávala loni dělat na :http://www.cdsm.cz/…designer.php. Stáhneš si prográmek, vytvoříš kalendář jaký chceš a oni ti ho vytisknou a pošlou. Byla jsem moc spokojená a letos si ho tam nechám udělat znovu. Čím víc si jich necháš vytisknout tím je to levnější. Cenu už si přesně nepamatuji.
jéé, díky… tam dělají i dvouměsíční a dostala bych se pod 200 ![]()
Jojo, mají tam krásné pozadí, ale kalendář A3 za 349 Kč nic moc
@Leopoldina Prosím, Leopoldina:) mají fotokalendáře MCL zas tento rok AKCI do konce března? Přišel Vám kód v objednávce. Dííky
http://info.24print.eu/…e/kalendare/ Já dělám 7 let kalendáře tady. V akci vychází nejlevněji a teď akce je. Jediná nevýhoda je platba předem- ale díky tomu můžou držet ceny tisku tak dole.
@jandulina já si tam dělala kalendář na vánoce a nepřišel mi, že by byl nějak extra levný. Ale je krásný, já dělávám jen jeden, takže si ráda připlatím, když to za to stojí ![]()
Veveruska87: Ahoj, a co třeba DM?
http://www.dm-digifoto.cz/kalendare.html
![]()