Reklama

Kdo jste se rozhodli mít jen jedno dítě? Proč?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.17 13:22
Kdo jste se rozhodli mít jen jedno dítě? Proč?

Ahojte. Docela by mě zajímalo co vás vedlo k tomu mít jen jedno dítě? Nemyslím zdravotní důvody, ale že jste se rozhodli sami. My teď stojíme před touto otázkou. Malá má 2 roky a asi by bylo dobré pořídit jí sourozence. ALE… já se ještě necítím a popravdě nevím jetli se cítit budu. Když si představím mít dvě, tak vidím starosti, vše od začátku. S malou jsme to měli zpočátku těžké. Teď je milionová a úplně zlatá a mě to asi stačí. Popravdě mám ráda i svou pohodu a klid. Třeba když jde spinkat.. ale to mi s druhým skončí. Asi to zní sobecky, ale já si moc přála miminko, to se mi vyplnilo. Malou si užíváme a milujeme nade vše. Já sama jsem jedináček a sourozenec mi moc nechyběl. Nevím jestli jsem stavěná na to mít dvě. Manžel by chtěl, ale samozřejmě to záleží na mě. A je supr táta. Pomáhá s malou. Koupe, krmí, chodí s ní ven. Takže zde problém nebude.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Paola21
Závislačka 3480 příspěvků 28.11.17 13:31

Jsem taky jedináček, bez sourozence jsem se obešla, nikdy jsem nijak netruchlila, že jsem sama. Jestli chceš jen jedno a manžel to bude respektovat, tak bych to nelámala přes koleno. Každý nemusí mít 2 a více dětí. Jen se připrav na okolí, že budou následovat otázky, kdy bude sourozenec a proč nebude a bla bla.

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.17 13:33

Náš má 4,5 a vůbec se na další necítím, manžel by se tomu nebránil ale respektuje mě… jsme ještě oba mladí máme čas :) ale nevadilo by mi zůstat u jednoho

Šarlota4
Echt Kelišová 9729 příspěvků 28.11.17 13:34

Jo rozhodla jsem se tak z podobnych duvodu jako ty. Manzel se mnou souhlasi, kdybych druhe chtela, tak by do toho sel, ale pry nevstava :mrgreen: necitim ani touhu po dalsim mimcu. Nase vec, moje telo, moje rozhodnuti :) jsem s tim v pohode

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.17 13:35
@Anonymní píše:
Ahojte. Docela by mě zajímalo co vás vedlo k tomu mít jen jedno dítě? Nemyslím zdravotní důvody, ale že jste se rozhodli sami. My teď stojíme před touto otázkou. Malá má 2 roky a asi by bylo dobré pořídit jí sourozence. ALE… já se ještě necítím a popravdě nevím jetli se cítit budu. Když si představím mít dvě, tak vidím starosti, vše od začátku. S malou jsme to měli zpočátku těžké. Teď je milionová a úplně zlatá a mě to asi stačí. Popravdě mám ráda i svou pohodu a klid. Třeba když jde spinkat.. ale to mi s druhým skončí. Asi to zní sobecky, ale já si moc přála miminko, to se mi vyplnilo. Malou si užíváme a milujeme nade vše. Já sama jsem jedináček a sourozenec mi moc nechyběl. Nevím jestli jsem stavěná na to mít dvě. Manžel by chtěl, ale samozřejmě to záleží na mě. A je supr táta. Pomáhá s malou. Koupe, krmí, chodí s ní ven. Takže zde problém nebude.

Bože! Jako bych to psala já! Ale u nás kdybych přišla k rodině a řekla že prostě zůstaneme u 1 x dítěte.. tak mě naši zabijou..

Šarlota4
Echt Kelišová 9729 příspěvků 28.11.17 13:37
@Anonymní píše:
Bože! Jako bych to psala já! Ale u nás kdybych přišla k rodině a řekla že prostě zůstaneme u 1 x dítěte.. tak mě naši zabijou..

8o :zed: si muzes cokoliv vymyslet. Zdr. problem apod. V posteli vam nesvitej, je jim do toho prd.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.17 13:38

@Paola21 No právě. Nejhorší to okolí. Mít děti je dar. Proč ho nemít když to jde? Co by za to druzí dali apod. Přijde mi, že dvě jsou standart a jak se vymykáš je to špatně. Proto mě to hlodá. Jenomže to rozhodnutí není na nich, ale na mě. Třeba tchýně o tom mele pořád. Už se mi tam ani nechce jezdit. Bydlí 100 km daleko. Malou vidí jednou za měsíc na víkend a to už mi chce radit jak mám vychovávat.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.17 13:39
@Šarlota4 píše:
8o :zed: si muzes cokoliv vymyslet. Zdr. problem apod. V posteli vam nesvitej, je jim do toho prd.

No.. no u nás se na tohle nehraje.. tak když nemůžeš mít děti tak si je adoptuj, náhradní maminka a atd.. prostě u nás je dáno mít 4 děti a tečka. Mám 1 dítě. Miluji ho ale zatím se necítím na to mít další.. ale to jsou furt nějaký řeči.. kdy už bude druhý, dyť jsi už stará ( 26 ).. časem vám to nepůjde a atd.. :pocitac:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.17 13:41

Ja. Dcerka ma 4 roky, zijeme castecne v zahranici, hodne cestujeme. Nejsem jiz nejmladsi a desi me predstava, ze by dalsi ditko nemuselo byt v poradku. Smirena s tim nejsem, bojim se, ze dcerka bude nestastna bez siurozence. Ale za podminek jak ted zijeme, proste do dalsiho jit nedokazu.

Šarlota4
Echt Kelišová 9729 příspěvků 28.11.17 13:41
@Anonymní píše:
@Paola21 No právě. Nejhorší to okolí. Mít děti je dar. Proč ho nemít když to jde? Co by za to druzí dali apod. Přijde mi, že dvě jsou standart a jak se vymykáš je to špatně. Proto mě to hlodá. Jenomže to rozhodnutí není na nich, ale na mě. Třeba tchýně o tom mele pořád. Už se mi tam ani nechce jezdit. Bydlí 100 km daleko. Malou vidí jednou za měsíc na víkend a to už mi chce radit jak mám vychovávat.

Moji tchynaci taky, jsou zlaty ale dite maji jednou za ctvrt roku, ale nutne potrebuji, abych mela dalsi. Takze ne. Nikdo ho za me neporodi, nevychova ani nebude zivit. Nikomu do toho NIC neni.

FenekUsaty
Závislačka 4152 příspěvků 28.11.17 13:41

Ja to citila presne stejne jako ty. Podobne duvody - nechut mit znovu doma mimino, dale k tomu to, ze jsem dceru nechtela pripravit o nasi pozornost. Nakonec jsem do druheho sla kvuli manzelovi a nelituju, ale sama bych se pro druhe nikdy v zivote nerozhodla. A nemyslim si, ze by v tom pripade dcera jakkoli stradala.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.17 13:42
@Anonymní píše:

To prožívám já. Když jsem řekla, že možná nebude, tak tchýně vytřeštila oči a jako že CO? Nebudu si ho dělat kvůli jejímu pomazlení jednou za měsíc.

PaníBovaryová
Závislačka 3912 příspěvků 28.11.17 13:42

Premyslim ted poodbne, syn ma 20 mesicu, ta vaham, jestli ted nbeo pozdeji nebo nikdy… taky si rikam, ze prijdu o klid, bude to stat hromadu penez - jak uzivit dve deti na VS? U nas si teda okoli pomalu tuka na celo, proc si porizovat vubec dite, takze do druheho nas nikdo asi tlacit nebude :lol:

Šarlota4
Echt Kelišová 9729 příspěvků 28.11.17 13:43
@Anonymní píše:
No.. no u nás se na tohle nehraje.. tak když nemůžeš mít děti tak si je adoptuj, náhradní maminka a atd.. prostě u nás je dáno mít 4 děti a tečka. Mám 1 dítě. Miluji ho ale zatím se necítím na to mít další.. ale to jsou furt nějaký řeči.. kdy už bude druhý, dyť jsi už stará ( 26 ).. časem vám to nepůjde a atd.. :pocitac:

Coz ale neni duvod si jej porizovat proti sve vuli. Rekla bych „mami dej mi svatek, ja jsem takhle stastna a odmitam se o tom uz dal bavit“. Nic vic nez plkat nemuze. Jednim uchem tam druhym ven.

cecetka
Kelišová 7224 příspěvků 28.11.17 13:46
@Anonymní píše:

8o 8o 8o
To jako vazne? Pribuzni ti nadiktovali, kolik budes mit deti? Bozatko :roll:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >