Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Ahojky holky, vím, že je tu takových diskuzi ohledně HA a těhotenství nespočet, ale přeci jen. Před měsícem a neco jsem vysadila HA, užívala jaem Minervu, a to bohužel 10 let. Každopádně chceme s přítelem miminkem, rikali jsme, ze tomu dáme dva mesice a pak se začneme snažit, ze by se to telo mohlo “vyčistit”. Každopádně první MS hned po vysazení prisla a ta dalsi ne, je to tyden a nemam ji. Jsem z toho trochu psychicky rozladěna, bojim se, abych to dostala, aby se mi obnovil cyklus a mohla jsem otěhotnět. Každopádně měla jsem ovulaci před 14 dny (bolest v podbřišku, teplota, hlen). A dnes mě pobolívá v podbřišku opět a teplota a mam pocit, že mám zase ovulaci. Je to možné? A každopádně myslíte, ze se mame snazit a necekat na menstruaci neno vyčištění těla… ![]()
@Petra0009 a je to dobrý vůči tělu? Kdyz ještě neproběhla vůbec menstruace
HA jsem vysadila po 7 letech braní v srpnu, v listopadu už jsem měla dvě čárky na testu a máme z toho zdravá (dnes už pubertální) dvojčata ![]()
@Teri18 neřešila bych to, snažila bych se, když bych chtěla mimco.
@Teri18 to nevim.ale myslis, ze to tehotenstvi bude probihat jinak, kdyz se budes zamerne hlidat?
Ja to neresila 🤷♀️
@Petra0009 píše: Více
Taky nechápu. Vysadila jsem a hned otěhotněla ![]()
Ja jsem dva nebo 3 měsíce čekala a povedlo se hned na poprvé:-)