KET srpen 2019

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
petruska26
Kecalka 254 příspěvků 13.08.19 11:39
Ket srpen 2019

Ahoj holky..
Právě se chystám na první ket z druhého ivf.
Je tu někdo, kdo se taky chystá? Můžeme se vzájemně podporovat. :* :* :* :*

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Sombergova
Povídálka 44 příspěvků 13.08.19 12:16

Ahoj, včera jsem byla na 3.Ketu z druhého cyklu.

petruska26
Kecalka 254 příspěvků 13.08.19 13:45

Jee, tak príma.. Moc držím palečky :hug: jak se cítíš?
Já byla včera na utz před ket a sliznice nebyla nic moc, takže mám přijít na další utz ještě ve čtvrtek. Mám trošku depku, ale bylo všechno připraveno a nemuselo se nic odkládat :think:

Mája1203
Stálice 89 příspěvků 16.08.19 09:36

Ahoj holky, já jsem dneska 7.den po prvním KETu z 1IVF. Všechno je pro mě ještě takové nové. Je normální, že jsem úplně ok? Vůbec nic mi není, nebolí mě podbřišek ani prsa..nejradši bych už udělala test, abych věděla,.. ale je mi jasný, že by neukázal ještě nic.. Když jsem byla po prvním ET, nebylo mi dobře, bolely mě prsa, záda… byla jsem na pěst s náladovostí. Nakonec jsem začala 9.den špinit a bylo po všem :(, tak si teď říkám, že když nemám ani ms příznaky, že by to mohlo vyjít, ;) ale z druhého pohledu se mi to moc nezdá, že se vlastně nic neděje. Myslíte, že by třeba už 10. den mohlo být něco vidět? ;) Dávali jsme 5 denní blastocystu ;) :srdce:

petruska26
Kecalka 254 příspěvků 16.08.19 13:58

Ahoj :kytka:
Držím moc palečky, určitě to bude ono. :hug: hodně to tak bývá, že příznaky nejsou žádné a vyjde to :D třeba 10. den by mohl už být testik pozitivní..
Já budu mít ketik ve čtvrtek, už se nemůžu dočkat :oops: :dance:

Mája1203
Stálice 89 příspěvků 16.08.19 14:35

@petruska26 to se nedivím. Taky sem se už moc těšila :) teď doufám, že tam opravdu najdu //… snad! Tobě to moc taky přeji. Každý pár, co si tímhle prochází, by měl mít alespoň kapičku štěstí a vytouženého miminka se dočkat. Ty už nějaké děti máš?.. my ještě žádné.

petruska26
Kecalka 254 příspěvků 16.08.19 14:58

Děkuji moc :*
Já mám holčičku 11 let a před rokem nás opustil osmilety synek, který se narodil s vážným postižením. Je to vrozená genetická vada, takže proto my musíme ivf :oops:

U toho ivf je to taky psychicky náročné že? Jestli bude tělo připravené, jestli se embryjko rozmrazi, jestli se uchytí… Atd.. Každý povedený krůček je obrovská úleva :dance: :D

Mája1203
Stálice 89 příspěvků 16.08.19 17:45

@petruska26 to máte taky dost za sebou…
My se snažíme 3 roky a před půl rokem zjistili manželovi špatný spermio, tak jsme se domluvili, že potřebujeme pomoc od CARu. Nejdřív mě 2 měsíce sledovali, s tím, že by nám udělali jen IUI, ale já přirozeně vůbec neovuluji, takže nebyla jiná možnost, než IVF. Trochu jsem se zpočátku bála, nevěděla jsem vůbec nic a ani nemám nikoho v okolí s podobným osudem, ale nakonec to tak nějak přišlo všechno samo. Navíc mám zdědenou nemoc krve (Leidena), takže od půlky června neustále píchám injekce na řádění rve. Břicho mám jednu velkou modřinu. KET byl teď už naštěstí nativ, takže mám jen prednison a utrogestan. Doufám, že to teď vyjde a budeme se radost. :srdce: :palec:
Jinak máš pravdu, jsou to hrozný nervy a stresy a člověk má pocit, že furt jen na něco čeká :?..

Sombergova
Povídálka 44 příspěvků 16.08.19 21:17

Nejak se mi vůbec vaše zprávy neukazaly. Držím pěsti. To, že nic necitis, může být normální. Já u syna necitila vůbec nic nového, ani tehu test jsem neměla pozitivní. Potvrzeno až z krve. Celé tehu jsem mela klidné, bez jediné nevolnosti. Já už teď snad ani testovat nebudu

Mája1203
Stálice 89 příspěvků 19.08.19 18:51

@Sombergova Já dneska 10.den, kromě včerejší migrény žádné bolesti ani příznaky jak těhu tak ale ani MS, ale dnešní test negativní. Myslíš teda, že furt šance je, i když test čistě bílý? :(

Sombergova
Povídálka 44 příspěvků 19.08.19 22:42

@Mája1203
Určitě šance je. Já byla na krvi 14.den a vyšla pozitivně. Už si přesně nepamatuji, ktery dny jsem si dělala testy, ale všechny bez náznaku.

Mája1203
Stálice 89 příspěvků 20.08.19 07:17

@Sombergova děkuji, za pozitivní slova, hned mi to dalo trochu naděje.. :palec: :srdce: snad v pátek budu mít taky štěstí :)

Sombergova
Povídálka 44 příspěvků 20.08.19 08:01

@Mája1203 držím pěsti :palec:

Hannuka
Kecalka 142 příspěvků 20.08.19 09:53
1 den po Ket

Ahon holky, pridavam se do skupiny. Vcera jsem byla na druhem ketu. Hodne stesti vsem.:slight_smile:

Mája1203
Stálice 89 příspěvků 20.08.19 11:00

@Sombergova moc děkuji :srdce:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama