Zvýšena teplota/horečka - úzkosti, močák, těhotenství?

Anonymní
11.8.19 09:37

Zvýšena teplota/horečka - úzkosti, mocak, těhotenství?

Zdravim,

mám dotaz. Před dvěma týdny jsme měli sex s přítelem, protrhl se kondom, takže nechráněný. Bohužel mimo civilizaci a tak pilulka po nám trochu nevyšla - respektive, vzala jsem ji až hodně pozde (poslední den, co se muže vzít) :? Každopádně menstruace stále nikde, poslední mi začala 1-2.7., měla teď někdy přijít, ale zatím nepřišla. Jako já mám celkove ty cykly vždy takové rozházené a hodně nepravidelné, mám PCOS a hormonalni nerovnováhu diagnostikováno, takže asi bych se ani nedivila, kdyby nepřišla nebo přišla s velkým zpožděním, protože třeba od března až do června jsem ji vůbec neměla, minuly rok chodila třeba 3-4 měsíce pravidelne, pak zase přeskočila nebo nepřišla…takže nevím. Ovulaci někdy mám, někdy ne, to mi doktorka už zjistila, ale pokud se vylozene nepozoruji, tak to nezjistim.
Teď k mému dotazu - par dnů po sexu, tak 3-4 dny po sexu, jsem typicky najela na příznaky, které mám vzdy týden nebo dva týdny před každou menses, takže bolesti břicha, prujmy, po par dnech se k tomu přidalo hrozné akné, takový bílo žlutý vodnatý/kremovy výtok, jenže asi týden zpátky to pomalu všechno zmizelo a menstruace nikde…na což jsem už celkem zvykla, protože někdy to proste nepřijde. Ale asi 3-4 dny zpátky se mi začalo chtit strašně chodit na záchod, bezbolesti, ale bylo to tak, ze jsem se třeba vycurala a cítila, ze stále tam něco je a úplně jsem se nevyprazdnila a cítila jsem nutkání na ten záchod porad chodit, ale vždy jsem vycurala třeba par kapicek nebo nic. Navíc ke konci curani vždy takové menši zasimrani, včera to i jednou trosku zapalilo, ale jen jednou. Jenže třeba dneska jsem se probudila, šla jednou a už jsou to skoro 3 hodiny a zatím jsem nějak nutne nemusela. Cítím, ze jakoze mám plný mocak a musím jít a něco me tam dole simra, ale jinak nic. Dale mám už asi 3-4 dny zvýšenou teplotu až horečku, vždy si vezmu ibalgin a na chvíli se to srazí, ale jinak to pak přijde znovu. Trochu me pobolivalo jakoze v horní části břicha a nad pupikem, taková tupa bolest. Asi jeden den mi bylo vylozene blbe a na zvracení, ale to jen jeden den. Mám velký hlad, ale zároveň jim hodně malo.

Poslední dobou se potykam s problémy ohledně peněz, nějakými rodinnými problémy, hodně cestuji, což je taky stres navíc a zároveň teď jsem hodně vystresovana, zda čekám mimco nebo ne. Tak se chci zeptat, zda všechny tyhle příznaky muzou byt příznaky těhotenství nebo je to třeba všechno tím stresem nebo zda nejsem nějak nachlazena. Poslední dva týdny se take budim se skrabanim v krku, jestli to ma nějaké souvislosti.

Test jsem si dělala už asi týden zpátky, byl negativní. Dneska chci koupit další a zkusit testnout znovu a zároveň ještě zítra zabehnout za doktorem. Minuly rok jsem prodělala zánět močových cest, tak zda se to třeba nevrátilo :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3782
11.8.19 09:59

Ano může to být zánět močových cest, kombinace stresu a oslabené imunity… Pokud bys měla těhotenské příznaky, test by musel být pozitivní, jelikož příznaky způsobuje rostoucí HCG. Testovat má smysl nejdříve 14dni po styku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
349
11.8.19 10:04

@Martha03 dobře, děkuji, právě test jsem dělala asi tak týden a něco po styku, když už menses měla zpoždění (tedy, nevím, zda fakt měla zpozdění nebo ne) asi tak 3-4 dny, tak nevím…ale dobře, zkusím to testnout zítra ráno znovu, to už budou dva týdny a něco po styku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3638
11.8.19 17:54

V pondeli si zajdi k obvodni na vysetreni moci chemicky a kultivace. Prestan jist ibalginy a jez pouze paralen, kdybys nahodou byla tehotna. Test si muzes udelat klidne ted vecer, uz by tam mela byt druha carka, pokud jsi v tom..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama