Kniha Dcera svého otce

19.3.16 09:57

Píšu knihu Dcera svého otce

Zdravím maminky!

Jmenuju se Bibi a jsem nyní na „mateřské“ se svou půlroční dcerkou. Ty uvozovky jsou tam proto, že ve skutečnosti žádnou mateřskou nemám :) Byla jsem mladá, podnikající, nestárnoucí, nesmrtelná a že můžu otěhotnět jsem nebrala nějak v potaz. Každopádně moje nejúžasnější princezna je na světě a já doma vymýšlím, jak s ní zůstat co nejvíce.

Jedna z možností byla vytáhnout na světlo Boží svou letitou literární tvorbu a pokusit se jí nabídnout. Píšu několik let takovou lehkou fantasy pohádku o holčičce, do které vstoupila ve čtyřech letech cizí duše, která umí ovládat oheň. Taky jí ona duše do všeho v hlavince mluví a snaží se s ní všelijak psychologicky manipulovat, s čímž se musí vyrovnávat její rodiče, kteří neví, co si s tímto nebezpečným návštěvníkem počít.

Myslím, že pro nás mámy je knížka jako dělaná. Je plná lásky, napětí, o rodičovství, přátelství, manželství, o tom, jak situaci může změnit rozdílná interpretace událostí. Navíc je kořeněná pohádkovým fantasy kabátkem pro všechny, kteří mají rádi v příbězích trochu nadpřirozena.

Tištěná verze prozatím k dispozici není, ale doufám, že brzy první náklad bude :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3540
19.3.16 10:08

Ahoj námět je určitě zajímavý, jen mě se spíš zdá, ne jako pohádka spíš jako horor :) ale to říkám ještě než jsem četla samotnou ukázku :) za odkaz děkuji, až bude chvilka tak se ráda začtu :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.3.16 10:51

Je to dramaticky pojatý příběh, uznávám. :lol: Já mám ráda hodně vyhrocené situace, aby mě kniha/film bavil. Ale musí mít krásné a citlivé rozuzlení, aby to stálo za to :srdce: Díky moc!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama