Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Prosím, poradili byste mi knihu, která se zabývá správný nošením dítěte? Našla jsem „Něžná náruč rodičů“, ale nemáte zkušenost ještě s jinou? Zajímá mě nošení dítěte na rukách, od kdy teprve může sedět apod. Moc děkuji! ![]()
Jinou nez NNR neznam, ohledne vyvoje je pak Rozvijej se detatko od stejne autorky, tam je popsane co priblizne by v jakem veku mely deti zvladat a hlavne posloupnost vyvoje, ta je nejdulezitejsi, jsou tam i „cviky“, jakyma muzes ditku pomahat ke spravnemu vyvoji
Taky znám jen „Něžnou náruč rodičů“, je k tomu i DVD. Docela jsem z ní čerpala.
@Rolin Děkuji. Já už našla pár knih(je zajímavé, že včera nic:), ale právě mě zajímá i názor, jestli ta kniha je zajímavá, či ne. Děkuji!
Některé věci jsou v článcích o nošení dětí v šátcích, např. tady nebo tady .
@Pady2 píše: … od kdy teprve může sedět apod. Moc děkuji!
Od té doby, co se SAMO posadí. Někteří rodiče nevěří, že dítě se to naučí samo.
Já už jsem hodně slyšela, že se nemají posazovat, ale v okolí vidím pravý opak (vím, že je to špatně).
@Pady2
Já měla možnost pozorovat staršího, jak trénuje stoj a chození. Bylo to něco… no prostě nádhernýho!
Byla to velká odměna za to, že jsem nedovolila, aby ho babičky vodily za ruce.
Držím palce, ať si to taky uhájíš ![]()