Koho volit?

Anonymní
15.2.21 21:18

Koho volit?

Dobrý večer, začínám pomalu přemýšlet koho budu letos volit. Popravdě ani nevím koho, minulé jsem volila Ano, ale kvůli jejich totální neschopnosti s zvládáním epidemie je znovu volit nechci. ODS, Čssd a SPD volit taky rozhodně nechci. Koho budete volit vy a proč?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7307
15.2.21 21:28

Nevím, nepřemýšlela jsem nad tím. Jen chci podotknout, že „totálně neschopná“ by se mohla ukázat jakákoliv strana v takové nelehké situaci. Vol stranu, která ti bude nejsympatičtější svým programem, svými sliby a svým dosavadním působením.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.2.21 21:29

Piráti, líbí se mi jejich přístup a celkově jejich program.

anonym, díky

• Citovat
  • Nahlásit
5302
15.2.21 21:32

Česká strana národně-sociální. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.2.21 21:33

Taky budu volit Piráty.

• Citovat
  • Nahlásit
3238
15.2.21 21:33
@Anonymní píše:
Dobrý večer, začínám pomalu přemýšlet koho budu letos volit. Popravdě ani nevím koho, minulé jsem volila Ano, ale kvůli jejich totální neschopnosti s zvládáním epidemie je znovu volit nechci. ODS, Čssd a SPD volit taky rozhodně nechci. Koho budete volit vy a proč?

Tak to už ti tam zbyli jen Piráti se Starosty, nebo Zelení, popřípadě zase nějaká nová strana…

Já se rozmýšlím pokud vzniknou 2 opoziční koalice, tak koho z nich si vyberu, a proč? Protože mám k středopravicovým stranám blíž, nevolím populisty ani extrémisty a k čssd se snad ani radši nevyjadřuji…

kdyby bylo uskupení Top se Starosty, tak volím je, ale jelikož se rozdělili, tak fakt nevím…počkám až vydají nějaká prohlášení a prostuduji si jejich povolební plány :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6344
15.2.21 21:34

Do října času dost. Oni se ještě chlapci a děvčata desetkrát přebarví, pohádají, udobří apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.2.21 21:35

Lístek Pirátů vyhodím do koše a mezi zbytkem budu losovat.

Jestli ti to pomůže při rozhodování ;)

• Citovat
  • Nahlásit
1568
15.2.21 21:41

...

Jen nevol tu neomarxistickou sebranku zvanou Piráti :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19722
15.2.21 21:42

A není to úplně jednou? Stejně zkoalujou jak budou potřebovat a komedie bude pokračovat dál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52866
15.2.21 21:49

KDU-ČSL. Ale je to v pérdeli, pane hrábě, není koho volit. Samý blb a - ještě větší blbec, než jsme doufali…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2662
15.2.21 21:57

Piráty, jako každej rok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1066
15.2.21 21:59

Digitální komunisty née.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.2.21 22:00

ANO je pro mě absolutně nevolitelne, stejně tak KSČM, SPD, ČSSD. Volila jsem dříve (nejen do PS) Piráty, TOPku, KDU i STAN. Pravděpodobně zopakuji Piráty, protože dávají největší smysl, jsou konzistentní, citelni, a v koalici se STAN docela ideál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4397
15.2.21 22:03
@Anonymní píše:
Dobrý večer, začínám pomalu přemýšlet koho budu letos volit. Popravdě ani nevím koho, minulé jsem volila Ano, ale kvůli jejich totální neschopnosti s zvládáním epidemie je znovu volit nechci. ODS, Čssd a SPD volit taky rozhodně nechci. Koho budete volit vy a proč?
@Anonymní píše:

Ne SPD ne Kscm ne Ano, ne Cssd, asi Pirati nebo Ods a hlavne ze Zeman zmizi uz v propadlisti dejin 8o 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat