Kojení každou chvíli v 11 m

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
23.10.21 08:57

Kojení každou chvíli v 11 m

Máte někdo taky takového prsomila? Malý necelých 11 měsíců, celkem jedlik (blw), vody vypije max. 30 ml, vydrží bez prsa maximálně 1h už od narození ať už přes den nebo přes noc.
Laktační poradkyně zkontroloval kojení i v půl roce a vše v pohodě.
Už jsem z toho hotová, je to třeba i když jdeme ven nebi někam jedem autem. Neutisitelny pláč, který ustane jen po kojení.
Měl/Máte někdo stejný problém? Jak jste řešili?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15985
23.10.21 09:27

Pockej, az bude mit vic zubu, zlepsi se to.
A nenech ho dudlat naprazdno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3286
23.10.21 10:10

Mě se koji takhle v noci po 1-2h, ale pres den ani ne, to ma spoustu jiných vjemů a taky ma dudlik na spaní a utišení. Asi bych zkusila nabizet neco jinyho k jídlu. Dudlík už asi ne v tomhle věku to nema cenu zacinat. Chapu, že si už z toho vyčerpaná. Je to zahul :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15458
23.10.21 10:17

Řekla bych, že tě má místo dudlíku. Co s tím neporadím. Já dala dětem dudlíky, protože bych jinak skončila stejně. Ale v tomto věku to už smysl nemá. To už se děti dudlíku spíš zbavují… Je možné, že mu nestačí normální jídlo. Zkusila bych přidat porce nebo jiný systém krmení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
647
25.10.21 21:15

Je to normální, je to furt mimčo :srdce: nedělá z tebe dudlik! Jen tě potřebuje 😊 😊 😊 jestli takhle kojis na požádáni a vyhovuje ti to, je to absolutně to nejlepsi. Co pro své dítě děláš ❤️😍

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat