Kojení laktační poradkyně Praha

2653
29.7.21 18:11

Kojení laktační poradkyně Praha

Ahoj, prosím doporučí mi někdo nějakou laktační poradkyni? Bydlím na Praze 4 a už jsem zoufalá. Mám třetí miminko, u každého jsem bojovala s kojením, musela jsem kojit s kloboučkem kvůli citlivým bradavkám, vždy jsem je měla popraskaná, bolavé, kojila jsem s kloubouckem a byl klid. Teď mám třítýdenní miminko, po pár dnech jsem to zase nedávala a nasadila klobouček, v porodnici mi řekli, že techniku máme správně, ale šíleně mě to bolelo. Malá málo přibírá na váze, tak jsem zkoušela bez kloboučku. Jednou jsem ti vydržela jeden den a teď na druhý pokus tři dny a už mi zase teče krev z bradavek :zed: šílená bolest… Jenže mě to bolí tentokrát i přes kloboucek. Jsem už zoufalá, kojit chci, ale nedávám to už… Máte někdo zkušenost s lakatacni poradkyní? Poprosím o doporučení a popř. cenu, co jste platily. Všem moc děkuji za rady :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2023
29.7.21 18:17

@miska09 Ja před 3 roky vyhledala laktacni přes laktacni ligu, vygogluj to. Držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2653
29.7.21 18:47
@suzka1 píše:
@miska09 Ja před 3 roky vyhledala laktacni přes laktacni ligu, vygogluj to. Držím palce.

Děkuji, podívám se :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.7.21 20:14

Když jsem po porodu potřebovala poradit, jak se zbavit kloboučků, kontaktovala jsem nějakou paní z Laktační ligy - a katastrofa. Pak mě napadlo zkusit ještě Ivanu Konigsmarkovou (protože jsme k ní chodili na předporodní kurz, ale věnuje se docela rozsáhle i kojení), ta přijela a skutečně mi dokázala poradit. Sice působí trochu odtažitě, ale poradila!

• Citovat
  • Nahlásit
2116
2.8.21 10:19

Doporučíte prosím někdo konkrétní laktační poradkyni na jihu Prahy? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2653
2.8.21 20:45
@Callista píše:
Doporučíte prosím někdo konkrétní laktační poradkyni na jihu Prahy? Děkuji

https://www.mamila.sk/…pri-dojceni/#cpr
Měla jsem nakonec doporučení od kamarádky a byla jsem maximálně spokojená. Kámoška je v nějaké skupince kojení na fb a říkala, že mám zkusit z toho seznamu poradkyn, že si je je vždycky ženské chválily. Já byla s tou svou spokojená, tak zkus :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2116
2.8.21 22:15

@miska09

A napíšeš mi klidně do sz jméno té laktační poradkyně? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...