Dávka umělého mléka pro 2měsíční miminko

10.7.20 23:00

Kolik davek muzu dat 2mesicnimu miminku?

Ahoj holky mam 2mesicni miminko mleko sve nemam krmim sunarem ale ma prdiky… Nebo kdyz nekdy tlaci do plinky tak breci… Na sunaru je 2mesice na krabici je voda 150 pocket mlecnych porci 5 doporucena celkova potreba mleka 825 odmerek 5.doktorka rekla ze mam ho krmit podle toho jen 5× po 150 ml mu davat vzdyt bude mit hlad ne? tak si uz zada po 2h a nekdy po 2,5h a 1 za den po 3h.. On je nedonosene narodil se o mesic drive ze uz ho mam polohovat na bricho a past konicky coz me vydrzi tak minuty a pak breci az se zalika masiruju ho za krkem pri Tom cviceni na brisko… Mate nejaka zkusenosti? S Tim mlekem mu davam 100ml coz vypije po tech 2h dekuju moje mama rikala ze precebho ne necham hkadovet dekuju za radu:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17387
10.7.20 23:06

Kdybys používala carky a tecky, tak by se mozna i dalo pochopit, co se tu ptas :think: nicméně nevyznam se v tom množství co pises, ale davej diteti co vypije, tabulky jsou orientační. Ale nedavej casteji nez po tech 2 hodinach. Jestli das 5× za den 150ml nebo kazde 2 hodiny 100ml je uz jedno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4258
10.7.20 23:08

Sorac, ale to se nedá číst :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19347
10.7.20 23:12

Dávej co vypij, ale né častěji než po dvou hodinách a nechápu to s těmi koníčky, myslíš že jako řve hlady při cvičení? spíš řve že se mu to nelíbí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
280
10.7.20 23:13

Miminka na bolest břicha trpí často, moje až do 8měsíce.. mlíko bych mu dávala normálně vždy po 2,5-3 hoďkách. Spíš bych ti dala radu - Změň mléko. Za mě Sunar, hrůza, ano, dětem chutná, hezky po něm,, kynou,, ale ucpává jako prase, u obouch holek sunar vadil, u druhé mnohem víc, několikrát byla na pohotovosti, kde ji museli pomoct s kakáním, měli problém i oni, tahali z ní uplně tvrdé koule, poradili mi vyměnit sunar, vybrala jsem Bebu Comfort, luxusní mlíko, malá po 14 dnech uplně vyměněná, žádný pláč, klidné noci, proste spokojené bříško. Nebo zkus Hipp, ten je prý taky dobrej, ale ten jsem nezkoušela, já dávala tu Bebu Comfort a mám s ní zkušenosti. Plno mých kamarádek má na sunar stejný názor, jen jedné z kamarádek sunar děťatku nevadí. Tak to zkus a uvidis, vysledek nebude hned, tak týden, dva, pak už poznáš, když ani to nepomůže, obrať se na pediatra. Jo a kup ji kapičky na bolení břicha, jdi do lékarny, je jich mnoho, ale opět, musíš zkoušet, každému dítěti sedí něco jiného. Nejdražší je Biogaia, ale dost učinná, pak je Balenix med ( tuším) Espumisan, atd atd. Je to na prdíky a bolest bříška a mastičku, jmenuje se Pupík, promazáváš bříško, krásně chladí a taky pomáhá. Přeji hodně štěstí :) Vydrž, bude líp, začátky jsou těžký, až se začne víc hýbat a kopat nožičkama a lézt, prdíky půjdou ven snadněji. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4306
10.7.20 23:31
@Anet 123 píše:
Miminka na bolest břicha trpí často, moje až do 8měsíce.. mlíko bych mu dávala normálně vždy po 2,5-3 hoďkách. Spíš bych ti dala radu - Změň mléko. Za mě Sunar, hrůza, ano, dětem chutná, hezky po něm,, kynou,, ale ucpává jako prase, u obouch holek sunar vadil, u druhé mnohem víc, několikrát byla na pohotovosti, kde ji museli pomoct s kakáním, měli problém i oni, tahali z ní uplně tvrdé koule, poradili mi vyměnit sunar, vybrala jsem Bebu Comfort, luxusní mlíko, malá po 14 dnech uplně vyměněná, žádný pláč, klidné noci, proste spokojené bříško. Nebo zkus Hipp, ten je prý taky dobrej, ale ten jsem nezkoušela, já dávala tu Bebu Comfort a mám s ní zkušenosti. Plno mých kamarádek má na sunar stejný názor, jen jedné z kamarádek sunar děťatku nevadí. Tak to zkus a uvidis, vysledek nebude hned, tak týden, dva, pak už poznáš, když ani to nepomůže, obrať se na pediatra. Jo a kup ji kapičky na bolení břicha, jdi do lékarny, je jich mnoho, ale opět, musíš zkoušet, každému dítěti sedí něco jiného. Nejdražší je Biogaia, ale dost učinná, pak je Balenix med ( tuším) Espumisan, atd atd. Je to na prdíky a bolest bříška a mastičku, jmenuje se Pupík, promazáváš bříško, krásně chladí a taky pomáhá. Přeji hodně štěstí :) Vydrž, bude líp, začátky jsou těžký, až se začne víc hýbat a kopat nožičkama a lézt, prdíky půjdou ven snadněji. :)

Biogaia je na bolest břicha? :think: jsem měla za to že jsou to probiotika a zabírají do cca dvou týdnů a k nim se dávají i kapky proti nadýmání :think: alespoň před 3 lety nám to tak řekla dětská dr :think:

@Racochejlek87 tabulkou jsem se neřídila jen jsem dodržovala časový odstup, ale je možný že nesedlo UM, jak dlouho je na Sunaru? dva měsíce nebo kratší dobu?

Ono se i u těch kapek proti nadýmání může stát, že nesednou a tak vůbec nepomůžou. Nám třeba nesedl espumisan ale zabral babycalm takže to chce zkusit co zabere. Taky nám pomáhalo nahřívat bříško. V dm(nevím kde jinde já kupovala tam) mají polštářky na nahřívání :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
477
11.7.20 00:14

Ridit se podle ditete. Nas na nejake tabulky kasle. Ji mensi porce vickrat za den. 150 ml nevypije ani ted (4 mesice), za to zeleninu ani nestacim nabirat.
Jinak taky bych zkusila zmenit mliko. U holek jsem nela Bebu ted ma kluk Babylove a je 100% spokojeny

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
103
11.7.20 04:14

Ty jo, možná zkus spíš nakreslit co potřebuješ :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
280
11.7.20 07:39

@Ravedd Ano, máš pravdu, jsou to probiotika, tý jo, tak to nevím, ale nám je doktorka normálně poradila na bolest bříška, že se po nich bříško zklidní. My jsme je teda nakonec nedávali, ale hodně kamarádek dává a moc chválej, jestli k tomu ještě přidávají espumisan nevím, nebo jestli stačí jen ta biogaia, to by ji určitě poradilo v lékárně. Já osobně používala Balonix Med, ten u nás zabral.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.7.20 19:48

@Ravedd ahoj na sunaru je 1mesic no zkusim asi I tu bebu a uvidim diky za rady. Espomizan davam I bejby cam… No uvidim stema kapickama vysledek nemuzu cekat hned ze taky diky za radu:-) :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.7.20 19:53

Dekuju holky z radu omlouvam se za psani byla jsem trosku vykolejena z toho jak place a zda vse delam ok ale diky za radu biogaju davam I espomizan kdyz dojde espomizan davam baby cam dekuju ze jste to vylustili… Mela jsem spis napsat zda se mam ridit davkama 5× nebo zda delam dobre ze mu davam po 2h jak chce mimco nekdy vydrzi 3h dekuju za rady a nezlobte se :,( :hug: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
493
11.7.20 20:31

@Racochejlek87
Tak počkej píšeš, že mu dáváš Baby Calm, espumisan i biogaiu? Pokud chápu správně, já bych mu to nedávala všechno dohromady:pray:. Se nediv, že ho bolí bříško, když zplácáš páté přes deváté… :nevim: A pokud mu sedí jen espumisan dávala bych ten! Ono sice Balonix Med by měl mít stejné složení, ale nám zabíral Balonix med a s espumisanu, ho bolelo bříško ještě více. Ráno bych dala Biogaiu a potom před každým mlíčkem Espumisan/Balonix med, ale pouze jedno z toho. Dále bych mazala tím pupíkem, nám to taky moc pomáhalo a pomáhá do dnes… ????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.7.20 21:47

@Pepinka23 davam mu ted espomizan jelikoz beby cam me dosel davam espomizan 19kapek.pred kazdym jidlem a bio gaju jen rano 5kapek podle doktorky ok… Dekuju za radu
:hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.7.20 21:48

@Pepinka23 10kapek espomizanu a 5kapek 1× za den bijo gaju dik za radu vazim si kazde rady ahoj:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama