Kolik z vás se po letech miluje?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
15332
8.3.23 15:27
@Mango_Lassi píše:
Inflace mi zase úplně žíly netrhá, protože jsem trošku investovala do Alenky státních dluhopisů. Ale je příjemné, že v práci občas ocení moje aktivity.

Mam to taky rada!! My ted dostali od nemeckyho statu protiinflační balíček 800€ no a v praci ty bonusy miluju taky.. ted po rozvodu si musim nechat upravit portfolio, mam slušný penize a moc se v tom ted nevyznam. Už jsem si domluvila pani co mi pomuze to urovnat všecko..

Příspěvek upraven 08.03.23 v 15:28

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12501
8.3.23 15:27
@Mango_Lassi píše:
Mně zvedli plat o 40%. A taky jsem se dozvěděla, že naše firma má pronajatou posilovnu a dokonce platí vlastního maséra pro zaměstnance! To je motivace chodit do ofisu, co?

Tak je velkorysé zvýšení, co s tolika penězi budete dělat?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15332
8.3.23 15:30
@LukeR1 píše:
Je to taková debata, kde ty ze mě děláš vola a já se o obhajuji. Ty víš všechno a se vším si rychle hotová a já potřebuju rady odborníků :lol:.

Máš pravdu, že už snesu skoro všechno, ale rozhodně ne stylem, že držím hubu a krok. Submisivní jsem možná pro tebe, ale žena si to rozhodně nemyslí. V okolí si na mě nikdo nic nedovolí, protože ví, že já nemám problém dávat rány. Naštěstí mám i mozek a dokážu ho používat.

Já v životě problémy řeším a nemyslím si, že jsem schopný zvládnout vše bez pomoci. Umím si přiznat, že dělám chyby. Umím přijímat kritiku na mou osobu. Dokážeš to ale ty?

Jak to myslíš s tema ránama… jakože tlučeš lidi jako je Pepina?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3330
8.3.23 15:33
@Královna Kosmíru píše:
Jak to myslíš s tema ránama… jakože tlučeš lidi jako je Pepina?

Pepině bych nikdy neublížil. Jakože nejsem v reálném životě někdo, na koho si lidé otevírají pusu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Mango_Lassi
8.3.23 15:33
@Josefuna píše:
Tak je velkorysé zvýšení, co s tolika penězi budete dělat?

Budeme pomáhat ukrajinské armádě. Protože rusni musí být navždy

PEACE-DA!

  • Citovat
  • Upravit
30167
8.3.23 15:49
@OpportunityNox píše:
Nesamostatnost myšlení? A co ty, a tvoje diskuse založené jakoby z pohledu tvého dítěte, týkající se tvych stehen apod.? Nebo o tom, jak se manžel jednou nechtěl v posteli tulit, a kvůli tomu jsi taky zakládala diskuzi… :mavam: Nesamostatná v myšlení jsi spíš ty :P

Nezapomeň na legendární nepodkročitelné minimum.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
30167
8.3.23 15:55
@OpportunityNox píše:
Před časem tu skrz mínění uživatelů emimi zkoumala, jestli jsou její stehna ještě ok, dávala fotku. Ale psala to z pohledu vlastního dítěte… Jako „mrkněte na mou mamu, to má ty stehna ještě dobrý?“
„Normální člověk“, aha :lol: :lol:

A já zas nic neviděl. Jako obvykle.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6956
8.3.23 15:58
@Honza 12 píše:
A já zas nic neviděl. Jako obvykle.

To nevadí, třeba budou další :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12501
8.3.23 16:04
@Mango_Lassi píše:
Budeme pomáhat ukrajinské armádě. Protože rusni musí být navždyPEACE-DA!

Tak to je krasné.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3835
8.3.23 16:07
@Honza 12 píše:
A já zas nic neviděl. Jako obvykle.

Já jsem taky neviděla frndu Klopotky. :,(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6956
8.3.23 16:10
@Královna Kosmíru píše:
Jak to myslíš s tema ránama… jakože tlučeš lidi jako je Pepina?
:mrgreen:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
421
8.3.23 16:14

8 let miluji moc👍 ❤️

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15332
8.3.23 16:30
@OpportunityNox píše:
To nevadí, třeba budou další :mrgreen:

Počkej to jako vážně? :P :P :P.. Pepča ma asi nejaky komplex tedy 8o

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6956
8.3.23 16:38
@Královna Kosmíru píše:
Počkej to jako vážně? :P :P :P.. Pepča ma asi nejaky komplex tedy 8o

Bingo :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
736
8.3.23 20:50
@Pírko2 píše:
Po víc jak 4letech se tu nemiluje asi 99,9% lidí, ale budou tvrdit opak.

Jak je ta krásná „láska po zamilovanosti“ hluboký cit, ale už jim vlhne z kolegů v práci a sní o sousedovi v posteli… tomu se říká „hlubší cit“ než zamilovanost… :nevim:

Jsou spolu kvůli dětem a bydlení a zvyku… občasný sex z povinnosti…

No prosím, podle mě je to oproti zamilovanosti slabé kafíčko a já ho pít nehodlám :*

Příspěvek upraven 27.02.23 v 20:29

Asi tak :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Victoria

  • (4.4) + 20 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová