Kolikrát za noc kojíte 5měsíční?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Marky983
Zasloužilá kecalka 549 příspěvků 2 inzeráty 03.11.14 18:25
kolikrát za noc kojíte 5 ti měsíční?

Ahoj holky, kolikrát kojíte, nebo jste kojili 5 ti měsíční mimčo? Moji holčičce bude za týden 5 měsíců. Usne mi cca ve 21:00 u prsa a kojím tak po 2-3 hodinách. Nevím jestli ji jde hlavně o prso, protože jsem i jeji dudlik (dudlíka totiž nechce) a nebo má hlad. Přisaje se a pije.Pak chvilku dudlá a odpadne.. Myslíte že už ji mam začít dávat nějaké příkrmy na noc? Říkala jsem si že začnu až v půl roce. Mléka mam dost myslím. Prsa se mi pořád slušně nalévaj.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Run
Generální žvanilka 20652 příspěvků 03.11.14 18:27

Kojila jsem v noci až do necelého roka a půl. Jak často nevím, většinou jsem to zaspala :mrgreen: Příkrm na noc? Jako aby spala? Já na to nevěřím, kojené děti většinou vyžadují i ten kontakt, to není o hladu. Navíc jí potom může spíš naopak bolet břicho a bude spát ještě hůř.

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31692 příspěvků 03.11.14 18:27

Staršího taky cca po 2-4 hodinách, mladšího někdy vůbec třeba 8h v kuse, a jindy zase po hodině. nijak bych to neřešila-.

emari
Ukecaná baba ;) 1043 příspěvků 03.11.14 18:31

Mám dvojčata 6měsíců, dcera se budí po 4-5 hod, syn po 1.5-2 hod :) Dvojčata jsou fakt ideální na to si ověřit, že každé dítě je originál, ať děláš co děláš, a že nemá smysl si s tím lámat hlavu. Jo a starší dcera byla klasika po 3-4hodinách ve dne v noci.

Sidbhi
Stálice 97 příspěvků 03.11.14 18:35

Do dvou let jsem kojila co 2- 3hod v noci. Prikrm v podobe kase pomohl vecer - prvni vecerni usnuti kolem 19hod se postupne ze dvou hodin prodlouzilo na 4-5 a pak jak kasicku stravila tak zase az do rana co 2 hodiny. Ve dvou letech jsem kvuli jejimu prerusovanemu spani a zoubkum definitivne ukoncila kojeni. Prvni nov proplakala az do rana a druhou celou prospala. Od te doby se v noci na jidlo nebudila takze si myslim ze jde spis o ten zvyk a kontakt nez o hlad.

geilens
Závislačka 4621 příspěvků 03.11.14 18:37

Po usnutí spí cca 4 hodiny, následně se budí po hodině dvou až do rána. Zkoušela jsem UM, kašičky, na vyřvání asi nemám koule, takže čekám až z toho jednou vyroste :jazyk:

zuzkasim
Ukecaná baba ;) 2243 příspěvků 03.11.14 18:51

Myslím si, že příkrmy tohle nijak neovlivníš. Kojila jsem všechny děti dlouho, první se přestal v noci budit ve 3 měsících, druhý v 6, třetí ve 4, po očkování se buzení opět vrátilo (jednou za noc) a v 6 už se opět nebudila vůbec. Dudlík mělo jak které dítě. Ony si to moje děti teda vybíraly přes den, ale na noci jsem si nemohla krom vyjímečných situací nikdy stěžovat, nevím, čím to bylo.

kitty77
Závislačka 2539 příspěvků 03.11.14 18:55

Ono každé dítě je jiné, syn plně kojený spal od 6 týdnů celou noc :nevim:

Sidbhi
Stálice 97 příspěvků 03.11.14 19:04

@kitty77 8o teda to koukam. Parada ;)

Editte
Kecalka 497 příspěvků 03.11.14 19:09

Malému bude za pár dní 5 měsíců. Kojila jsem v noci co 2-3 hodiny. Tři noci už spí se mnou v posteli a je to o něco lepší, vydrží i 4 hodiny. Snad to vydrží.

Lanna
Zasloužilá kecalka 879 příspěvků 03.11.14 19:15

Taky to tak mame, mala se budi cca po 2-3 hodinach, poslednich par dni davam na noc kasi a budi se dvakrat za noc tak uvidime jestli ji to vydrzi..

Idril
Závislačka 2993 příspěvků 03.11.14 19:24

Většinou od osmi večer do osmi do rána se vzbudí dvakrát, občas jen jednou a někdy má období, kdy se budí po dvou hodinách, nebo naopak spí celou noc. Mám divný dítě :nevim:

shellmyska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.11.14 19:28

Dcera spala od 21 do 4 a pak az v 8 rano. V tomhle jela od tretijo mesice do sedmeho. Od te doby spi celou noc.

Rozarunka
Nováček 5 příspěvků 03.11.14 19:32

Máme to se synem stejně,…

Rozarunka
Nováček 5 příspěvků 03.11.14 19:34

Někdy po 2 hodinách a někdy celou noc vydrží, příkrmy nemají nějak moc efekt na noc, někdy mám pocit, že je mu spíš hůř,…
teď dokonce i v noci má hodinku hraní kdy je vzhůru a jen tak si hraje a zase sám usne a spí,… :D

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Obří pavouk i netopýr nebo příšera z moře. I takový horor dokáže nachystat příroda

Příroda občas dokáže divy. Zdaleka však ne jen takové, které nás ohromí a... číst dále >

Proměna Sanny z VyVolených: Ze čtvrttunové ženy je dnes krasavice

Žádný jiný účastník reality show VyVolení neměl takové tělesné proporce jako... číst dále >